ERKEK ARKADAŞIMIN UNUTAMADIĞI ALDATILMASI..

Kkkkkkkkkkkkk122

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
6
0
28
Merhaba, tek başıma bu konuda artık ne düşüneceğimi şaşırdım. 8 aylık ilişkim var ve çok seviyorum ilişkim dediysem adını koyduğumuz bi sevgililik değil çünkü kendisi 2 sene önce hayatında bi kere sevdiği kadın tarafından aldatılmış. Bana 'ben bi kere sevdim ve aldatıldım senin benden istediğin o zamanlardaki gibi davranmam, ama ben o zamanlardaki adam olmayacağım seni üzmek istemiyorum' diyo. bu konunun dışında anlaşamadığımız bi durum yok ona iyi geldiğimi ve bana değer verdiğini biliyorum ama daha fazla ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bitirmeli miyim yoksa sevgimi göstermeye devam edip sabırlı mı olmalıyım....

Merhaba, tek başıma bu konuda artık ne düşüneceğimi şaşırdım. 8 aylık ilişkim var ve çok seviyorum ilişkim dediysem adını koyduğumuz bi sevgililik değil çünkü kendisi 2 sene önce hayatında bi kere sevdiği kadın tarafından aldatılmış. Bana 'ben bi kere sevdim ve aldatıldım senin benden istediğin o zamanlardaki gibi davranmam, ama ben o zamanlardaki adam olmayacağım seni üzmek istemiyorum' diyo. bu konunun dışında anlaşamadığımız bi durum yok ona iyi geldiğimi ve bana değer verdiğini biliyorum ama daha fazla ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bitirmeli miyim yoksa sevgimi göstermeye devam edip sabırlı mı olmalıyım....
Duygularını açıkça söylemiş yara bandı olmaya çalışmayın üzülen siz olursunuz ayrılın.

Hepiniz çok haklısınız çok teşekkür ederim. Tabii ben hala onu sevdiği için böyle davrandığını düşünüp ona söylediğimde asla bi şey hissetmediğini onunla barışmaktansa ölmeyi yeğlediğini söylüyo en sevdiklerim ölse gene barışmam diyo. Böyle deyince de 8 ayımı ve sevgimi çöpe atmak cesaretimi kırıyo

Hepiniz çok haklısınız çok teşekkür ederim. Tabii ben hala onu sevdiği için böyle davrandığını düşünüp ona söylediğimde asla bi şey hissetmediğini onunla barışmaktansa ölmeyi yeğlediğini söylüyo en sevdiklerim ölse gene barışmam diyo. Böyle deyince de 8 ayımı ve sevgimi çöpe atmak cesaretimi kırıyo
Bence sorun böyle demesinde zaten.
Bu kadar abartılı bir reddedişin altında içten içe hala hisleri var bence. Bu illa aşk olmak zorunda değil. Umursamadığın birine kin de tutmazsın. Ne demek en sevdiklerinin ölümünü karıştırmak.. çok saçma.
Bu kadar hırsla kinlendiği birini hayatından çıkardığına inanmayın

tamamen ayrılamıyorsanız bile kendinizi geri cekin cok üstüne giden cok ilgi gosteren yaralarını sarmaya calisan taraf olmayın. Biraz vakit vermis olursunuz ona. Kendi yaralarinı sarıp o sizin pesinizden gelsin.

Haklısınız
tamamen ayrılamıyorsanız bile kendinizi geri cekin cok üstüne giden cok ilgi gosteren yaralarını sarmaya calisan taraf olmayın. Biraz vakit vermis olursunuz ona. Kendi yaralarinı sarıp o sizin pesinizden gelsin.

zaten bi şeyler hissediyosa kendi gelir hissetmiyosa ben elimi çekince zaten kopar gider...

Şimdi 8 ayı atarsınız çöpe. Ama devam ederseniz belki yillarinizi atmak zorunda kalacaksınız. Bana söylemleri bahane gibi geldi. Aldatildim artık kimseyi sevmem vs. Şey gibi " problemlerim var bı tek sana karşı böyle değilim, herkese boyleyim. Ailemle de kotuyuz." Bu hikaye de yanan siz olmayın

Bir süre sonra çok kötüleşecek bir durum, devam etmenizin anlamı kaldığını düşünmüyorum ama karşınıza alıp konuşabilirsiniz çok seviyorsanız. Kesin bir dille böyle devam ederse yokluğunuzu hissedeceğini vurgulayın en iyi ihtimal. Hayatta birçok bedel ödüyoruz, sizin olmayan bir suçun da bedelini siz ödemeyin

kesinlikle uzak durun, şuan kendisi bir ilişkiye hazır olmadığını açıkca söylemiş bence, hem siz de sevilmeyi size en iyi şekilde davranılmasını hak ediyorsunuz. sürekli kendinizi 3. kişi gibi hissetmenize neden olabilir ileride bu durum, sevip sevmediğine inanmak zor gelir ayrıca bir sorun yaşasanız ben sana demiştim de diyebilir. kısaca herkese katılıyorum ve uzak durmanız gerektiğini düşünüyorum.

X