Erkek arkadaşın telefonunda kalp görmek

Merhaba arkadaşlar. Önceki konularımı bilen vardır. Önceki ilişkilerimde sürekli aldatıldığım için artık karşıma kim çıksa biraz paranoyak davranıyorum. Arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Aslında yeni bir ilişkiye hazır değilim. Ayrılığın ardından mahvolunca toparlanmam için arkadaşım çok zorladı.Aslında ne kadar hazır değilim desemde kendime bakıp dışarı çıkmak iyi geldi ne yalan söyleyim. Neyse muhabbetimiz ve ilgisi oldukça iyiydi. İki üç kez görüştük. Ama tabi hemen hareketlerini gözlemlemeye başladım. Görüşmelerimizde Telefonunu masanın üstüne hiç koymadı. Kendime paranoyaklaşma yapma eski hikayelerin yeni şeyleri bozmasına izin verme dedim sürekli. Ama Allah karşınıza çıkarır ya. Arabayla beni bırakırken telefon elindeydi ve camın yansımasından baktığımda kalpler gördüm mesajlaşmalarda. İsim ve resmi seçemedim tabi. Ona öyle bir karşılık vermek istiyorum ki hem apışıp kalsın hem de kaliteli bir cevap olsun? Ne yapabilirim çok sinirli ve çok mutsuzum? Neden sürekli aynı tarz olaylar aynı tarz olaylar? Artık mahvoldum
kalp illa flörte atılmazki ben kardeşime anneme babama falan da atıyorum

telefonu dışarıda masaya koymak gibi bir görgü kuralı falan mı var

evet evde yahut ofiste telefonumuz masadadır da dışarıda masaya koymayız

yani çalar konuşursun belki o an bırakırsın ama masaya oturdum telefonumu çıkarıp masaya koymam

eşim de koymaz

bir de kadınlar hani çantasında kalır, içerideki ses nedeni ile duymaz diye masaya koysa da erkeklerin zaten ceplerinde olan telefon çalınca titrer, neden koysunlar ki masaya

Ona o an sorman lazımdı, şuan çok geç
Belki başkalarıyla flörtleşiyor olabilir ama olmayadabilir
Eğer hoşlanıyorsan birkaç kez daha görüşüp öyle karar ver bence

Eşimle ilk günlerimizde bana da kalp emojisi gelmişti, tabi eşim hiç içinde tutmaz, hemen suratı düştü. Normal arkadaşımdı ama açıklama yaparken zorlandım. Kendisi kadın arkadaşlarına kalpler göndermiyormuş da bu ne biçim arkadaşlıkmış da. E ben de böyle arkadaşlıklar kuruyorum. Bu konuyu çok büyütüp güvensizlik yaşamadı sadece biraz mesafe koymamı istedi karşı cinsten arkadaşlarıma.

Merhaba arkadaşlar. Önceki konularımı bilen vardır. Önceki ilişkilerimde sürekli aldatıldığım için artık karşıma kim çıksa biraz paranoyak davranıyorum. Arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Aslında yeni bir ilişkiye hazır değilim. Ayrılığın ardından mahvolunca toparlanmam için arkadaşım çok zorladı.Aslında ne kadar hazır değilim desemde kendime bakıp dışarı çıkmak iyi geldi ne yalan söyleyim. Neyse muhabbetimiz ve ilgisi oldukça iyiydi. İki üç kez görüştük. Ama tabi hemen hareketlerini gözlemlemeye başladım. Görüşmelerimizde Telefonunu masanın üstüne hiç koymadı. Kendime paranoyaklaşma yapma eski hikayelerin yeni şeyleri bozmasına izin verme dedim sürekli. Ama Allah karşınıza çıkarır ya. Arabayla beni bırakırken telefon elindeydi ve camın yansımasından baktığımda kalpler gördüm mesajlaşmalarda. İsim ve resmi seçemedim tabi. Ona öyle bir karşılık vermek istiyorum ki hem apışıp kalsın hem de kaliteli bir cevap olsun? Ne yapabilirim çok sinirli ve çok mutsuzum? Neden sürekli aynı tarz olaylar aynı tarz olaylar? Artık mahvoldum
Direk ilişkiyi kes güven vermediyse sana dışarıda bir sürü erkek var.

Ayy ablası olabilie mii ben de hep erkek kardeşime kalp öpücük falan yollarım. Keşke gorebilseydin ismii. Belki annesi sosyal medyaya yabancı değildir o dur falan. Minnoş oğluşum büyüsün ona da kalpler yollayayim😂😂

Bizi tanıştıran arkadaşıma durumu anlattım. O da saöylemiş. Tam benim arabada olduğum gün ve saatte yeğeniyle olan konuşmasının ekran görüntüsünü attı. Oymuş meğer çok utandım yaptığımdan 😄 görüşmeye devam ediyoruz

X