erkek arkadasınızdan izin alırmısınız

hadi ilk dövme olsa neyse de ıkıncıye ızın verıp vermemesi ıcın artık geç değil mi?

ikincisi fazla geliyo birinciyi sormamıstım akannehir
dovme yaptırdım dedigimde yaptırdıktan sonramı soyluyosun diye kızmıstı baya bi tartısmıstık oyuzden aynı sey yasanmasın istiyom senağlama
ama herkes izin almaya karsıymıs ya kafamçokkarıştı

ben izin alırım bu benim kararım ve memnunum baskıya dönmediği sürece.. tabikide sorucam onunda bana danışmasını isterim

yada izin almasını... herkes nasıl adlandırıyosa bilemicem.. bu konu bizdede geçti asla dövme yaptırmama izin vermedi bende bi kaç kez söyledim ve kapattım. neden bunun için neden

aramızı bozayım onun isteyipte senin istemiyeceğin bişey olsa nasıl düşünürdün zaten 2. dövmem diyosun boşver benceee yani bu benim fikrim canım

bana karışamaz edemez deme kocan olmasımı lazım maneviyat var bişeyler paylaşıyosunuz ciddi bi ilişkiyse iknada olmuyosa dinle derim gene diyorum:) benim fikrim...)
..

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de izin alırım. vermezse gizli saklı şekilde bildiğimi okumaya çalışırım. ama yakalanırım : ))

izin almk evet yapıyorum soruyorum kendi düşüncesini söylüyor ben yine kafama koyduğumu yapıyorumkaydirigubbakcemile3soruyorum çünkü onun kanatları altında olduğumu bilmek hoşuma gidiyor

İzin almak değil de kendi yapmak istediğimi söylüyorum sadece.
Aynı sekilde oda bana karsı öyle.sengözlerimebaksanab
Ama bişeyi yapma diyorsa bende istiyorsam yaparım:1closedeyes:
Bi defa sacımı sarıya boyatmak istemiştim sonra vazgectim.
Sevgilimde hayır kesinlikle olmaz diye benimle tartıştı.benneyaptımki
Bende gittim inadına boyattım.:lepi:
2 hafta sonrada kendi rengime yakın bi renge boyattım.
Yani istediğim zaman istediğimi yapacağımı anladı inatlaşmıyor artık :1closedeyes:
Ama askerde olsaydı yapmazdım.
Yazık psikolojisi değişiktir orda :teselli:

ben izin almam, sadece söylerim, fikrini alırım ama son karar benimdir benimle ilgili meselelerde

Ben bişey yapıcam zaman sadece haber veririm. O da aynı şekilde. Ama birbirmizin kızacağı şeylerse eğer mutlaka izin alırız. İzin verme işlemi olmazsa bi süre iknaya çalışırız olmadı vazgeçeriz

izin almam ama yapacaklarımdan haber veririm
aynı şekilde erkek arkadaşımda öyle yapar
hem annem babam var niye izin alayım ki

izin alırım... vermezsede yaptırmazdın oda benden alır bizde böyle birbirimizden mutlaka izin alırız.

izin almak demeyelimde şunu yapmak istiyorum derim onada uyarsa tamam der ama uymazsa yapma der.. Bende dinlerim neden çünkü oda bir şey yapmak istediğinde bana uymayan bir şey için hayır diyorsam ve oda dinliyorsa illa ki istediğimi yapmak için diretmem.

dövme yaptırmak senın kendı verebılecegın bır karar
sen dövme ıstıyorsan yaptırırsın ne sorarsın ne peşinı kollarsın yaptırdım hosuna gıttı mı bıle demezsın artık
sormana da gerek yoktu hıc bastan yapmıssın sen hatayı

danşma değil ama ben nasılsam o da öyle benim hoşuma gitmeyen şeyleri o yaparsa ben nasıl bi duygu içinde olursam o da aynı şekilde olur bencil olmak istemem yaptıracam derim benim hoşuma gitmiyo beğenmiyorum derse çokta üstelemem o bana kalkıp kundura giyip içine beyaz çorap giyecem ayakkabının arkasını ezip gezecem derse:))) benim hoşuma gitmeyeceği gibi onunda benim üzerimde söa hakkı olduğunu düşünüyorum. saygısız bi şekilde değilde tatlı dille söyleyince çokta itiraz etmiyorum açıkçası.

ya valla erkek arkadasım benden izin alma konusunda ne izin alcam falan filan dese bozulurum ya:)

Yok canim daha neler! Boyle kadinlar oldukca erkekler her seyi yapar hiic kusura bakmasin kimse...

Yok canim daha neler! Boyle kadinlar oldukca erkekler her seyi yapar hiic kusura bakmasin kimse...

böylee kadınn:eek:lmaz:

herkes fikrini sölemekte özgür, ama bu tarz yorumlarda pek hoş olmuo, üsluba dikkat etmek lazım :eek:lmaz:

sizin tabirinizle "öyle kadınlardanım" yani danışılması gerekn şeyleri nişanlıma danışırım sonçta biz artık ortak bi yaşam kurma yolundayız, ama nişanlımda hiçbişe yapmıo aksineşakkıdı

acaba ne yapması gerekiodu:uhm:

X