Doğuma Hazırlık Erkek Bebek Öztürkçe isim

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ktgg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
330
182
Öztürkçe isim istiyorum oğluma.Farsça yada arapça düşünmüyorum.İkisi arasında kaldım sizce hangisi? Dağhan yada Ayaz .lütfen yorumlarınızı merak ediyorum.Dağhan mı Ayaz mı???

Daghan cok guzel hem az bulunan bir isim. Bende ingilizce karakter icermeyen arapca olmayan isim seciyorum. Cindiyet belli degil daha. Uras, aslan, atakan ve poyraz suan dusunduklerim. Rüzgar i da begeniyorum ü icinde oldugu icin tercih etmiyorum

Daghan cok guzel hem az bulunan bir isim. Bende ingilizce karakter icermeyen arapca olmayan isim seciyorum. Cindiyet belli degil daha. Uras, aslan, atakan ve poyraz suan dusunduklerim. Rüzgar i da begeniyorum ü icinde oldugu icin tercih etmiyorum
ama düşündügünüz isimler şu an çok fazla var . az bulunan isimler değiller

Öztürkçe isim istiyorum oğluma.Farsça yada arapça düşünmüyorum.İkisi arasında kaldım sizce hangisi? Dağhan yada Ayaz .lütfen yorumlarınızı merak ediyorum.Dağhan mı Ayaz mı???
Dağhan gayet hoş

Öztürkçe çok alternatif var aslında ilk aklıma gelenler Alperen Alp Alper Gökmen Göker Göktuğ Gökay Beycan Giray Günkut Tankut Tansu Timuçin Vs... bunlar bizim daha cok tercıh ettiğimiz öztürkçe isimler tabi
ozamanlar cok değişik isimler de var zamana göre modernleşmiş ama bunlar modası geçmez sahip cıkalım bence degerlerımize özürkçe iyidir yaşatalım:KK54:

oğlum olursa birgün ben Tunga koymak istiyorum. yiğit,kahraman anlamında tabi babamızın da adı Alper olunca.

İşte aradığım konu :) cinsiyet belli olsun takipteyim burayı :)

X