Erkek Bebek Öztürkçe isim

ktgg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
330
182
Öztürkçe isim istiyorum oğluma.Farsça yada arapça düşünmüyorum.İkisi arasında kaldım sizce hangisi? Dağhan yada Ayaz .lütfen yorumlarınızı merak ediyorum.Dağhan mı Ayaz mı???

adilemir

"Yaz gelsin tatile çıkalım"
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
33.019
36.645
Dağhan güzel beğendim.

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
5.332
6.942
Daghan cok guzel hem az bulunan bir isim. Bende ingilizce karakter icermeyen arapca olmayan isim seciyorum. Cindiyet belli degil daha. Uras, aslan, atakan ve poyraz suan dusunduklerim. Rüzgar i da begeniyorum ü icinde oldugu icin tercih etmiyorum

adilemir

"Yaz gelsin tatile çıkalım"
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
33.019
36.645
Daghan cok guzel hem az bulunan bir isim. Bende ingilizce karakter icermeyen arapca olmayan isim seciyorum. Cindiyet belli degil daha. Uras, aslan, atakan ve poyraz suan dusunduklerim. Rüzgar i da begeniyorum ü icinde oldugu icin tercih etmiyorum
ama düşündügünüz isimler şu an çok fazla var . az bulunan isimler değiller

kaftankef

hayırlısı..
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
1.947
3.342
Dağhan kulağa hoş geliyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 329 gün geçti.

Bns

Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne)🙏
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
3.449
1.655
Öztürkçe isim istiyorum oğluma.Farsça yada arapça düşünmüyorum.İkisi arasında kaldım sizce hangisi? Dağhan yada Ayaz .lütfen yorumlarınızı merak ediyorum.Dağhan mı Ayaz mı???
Dağhan gayet hoş

Unicornbe

Golden Dragon✨🐉
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
14 Kasım 2007
2.782
1.712
Öztürkçe çok alternatif var aslında ilk aklıma gelenler Alperen Alp Alper Gökmen Göker Göktuğ Gökay Beycan Giray Günkut Tankut Tansu Timuçin Vs... bunlar bizim daha cok tercıh ettiğimiz öztürkçe isimler tabi
ozamanlar cok değişik isimler de var zamana göre modernleşmiş ama bunlar modası geçmez sahip cıkalım bence degerlerımize özürkçe iyidir yaşatalım:KK54:

poga

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
2.179
1.979
oğlum olursa birgün ben Tunga koymak istiyorum. yiğit,kahraman anlamında tabi babamızın da adı Alper olunca.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 954 gün geçti.