Erkek dilinden anlayan bi fikir bi taktik verebilir mi

Kızlar bazılarınız çok kötü yorumlar yapıyor evet eşim denilecek adam çok kötü davrandı herşeyin farkındayım ben burda acımı derdimi paylaşmak istemiştim sizin yorumlarınız beni çok daha kırıyor lütfen konuyuda silemiyorum lütfen daha fazla yorum yazmayın
Evet kötü yorum yapmayalım diye de detaylardan bahsetmedin..
Hakkında hayırlısı olsun bebeğin babasız büyümesin istiyormuşsun ama bebeğin için anne ve babasının ayrı olması daha iyidir belki?

Kızlar 6 gün önce eşimle bir tartışma yaşadık ve çekip kardeşine gitti 50 günlük bebeğimiz var boşanıcam falan dedi bende ben boşanmıyorum dedim eşim biraz dolmuş bana kırgın kızgın beni anlamıyorsun falan herşeyimi ters algılamış bi de kayınvalide faktörü var.. neyse şimdi sorum şu
Daha 6 gün oldu ilk 2-3 gün yazdım aradım anılarımızı hatırlattım bazı durumlar için özürler diledim bazen yumuşadı değişeceğini bilsem hemen gelirim dedi bazen de yok olmaz gelemem dedi bende taktik değiştirip tamam sen ne diyorsan o hakkımızda hayırlısı olsun sende mutlu ol dedim uzun bir mesaj yazmış hem pişmanlık hem boşanalım gibi.. sonra bu da konuşmanın sonunda yarın kızımı görmeye geleceğim dedi bişey demedim ertesi gün galiba hastayım bebeğe bulaşmasın dedi gelemiyorum dedi onada tamam yine gelirsin babası geçmiş olsun dedim konuşma burda bitti şimdi bundan sonra nasıl davranayım hiç arayıp sormayı düşünmüyorum ben böyle uzak durunca hemen o da çekti kendini durumlarıma bakıyordu dün durum attım ona bakmadı bilerek benden bişeyler yalvarmalar bekliyor gibi geldi bana
Siz ne düşünüyorsunuz merak ettim
Kendinizi bu kadar ezdirmeyin,siz yalvardıkça ona daha kötü görünürsünüz. Ayrıca eşinize değil de birazcık kendinize değer verin.

50 gunluk baba kendini naza cekmiyordur, gercekten ayrilmak istiyordur; cunku naz niyaz zamani degil. Gecmis olsun babasi yazmak falan asiri deger verme boyle bir adama. Adam bi de darp raporu almisti hatirladigim, ben olsam asssssla iletisime gecmezdim, beni dusunmeyeni ben hic dusunmem

Kızlar 6 gün önce eşimle bir tartışma yaşadık ve çekip kardeşine gitti 50 günlük bebeğimiz var boşanıcam falan dedi bende ben boşanmıyorum dedim eşim biraz dolmuş bana kırgın kızgın beni anlamıyorsun falan herşeyimi ters algılamış bi de kayınvalide faktörü var.. neyse şimdi sorum şu
Daha 6 gün oldu ilk 2-3 gün yazdım aradım anılarımızı hatırlattım bazı durumlar için özürler diledim bazen yumuşadı değişeceğini bilsem hemen gelirim dedi bazen de yok olmaz gelemem dedi bende taktik değiştirip tamam sen ne diyorsan o hakkımızda hayırlısı olsun sende mutlu ol dedim uzun bir mesaj yazmış hem pişmanlık hem boşanalım gibi.. sonra bu da konuşmanın sonunda yarın kızımı görmeye geleceğim dedi bişey demedim ertesi gün galiba hastayım bebeğe bulaşmasın dedi gelemiyorum dedi onada tamam yine gelirsin babası geçmiş olsun dedim konuşma burda bitti şimdi bundan sonra nasıl davranayım hiç arayıp sormayı düşünmüyorum ben böyle uzak durunca hemen o da çekti kendini durumlarıma bakıyordu dün durum attım ona bakmadı bilerek benden bişeyler yalvarmalar bekliyor gibi geldi bana
Kendi haline bırakın üstelemeyin, gelirsede eski defterleri açmayın

Seni beyenen ama senin nefret etdiyin bir insan bile sana karşi soğuk davranirsa bir acaba dersin. Gel gelelim eşiniz. Tabiki kendinizi geri çekerseniz onun da burnu iner kaf dağindan. Ama gurur inat derken daha da kopartmayin. Tartişma her ailede olur. Tasvif etmediyim şey dile boşanalim kelimesinin gelmesi. Oyun mu oynuyoruz nedir yani. Kuçuk çocuğun da var. Sizin de hataniz varsa duzeltmeye çalişin. Biktirici surekli dirdir yapan bir kadin olmayin. Bakimli süslu guleryüzlu olun. Eşiniz eve geldiğinde sıkıntilardan bahsetmeyin. Evde huzur bulsun disarida değil. Youtubda evlilikle ilgili uzman goruşleri var çokca dinleyin. Sorunlarini çozun. Evlilik kolay kurulmuyor. Yalnizlik da sandiğiniz kadar kolay değil. Ben evlenmeden once hep vidyolar izlerdim evlilik nasil olmali diye. Şu an uyguluyorum. Eşim bana ' günüm sıkıntili geçse de senin yanina gelicem diye hiç umursamiyotum artik ' diyor. Evde huzur buluyor MasaAllah olsun. Sizler de gelisdirin kendinizi. En buyuk sinav olan eş olmak anne olmak buna hazirlanmadan bu işlere girmeyin

eşiniz yarın öbür gün gelse barışsanız, bu duygu durumunuz geçince sizi 50 günlük bir bebekle saçma sapan tartışmalar yüzünden yalnız bırakan adama hala sevgi besleyecek misiniz?

kendısıne aıle terapıstıne gıdelım onerısını sunun
son kez evlılıgımız ıcın bırseyler deneyelım olmuyorsa zorlamayalım hakkımızda hayırlısı dersınız
deneyın son kez olmuyorsa zorlamanın anlamı yok

O pislik adama bu kadar mecbur değilsin. annenin yanında kalamiyormusunuz mecburluktan korkudan bu kadar istiyorsunuz ama merak etmeyin bebeğinizi alamaz sizden. yalvarmayin daha fazla çünkü dönse bile hep haklı olduğunu düşünüp daha beterlerini yaşatacak size .

Kızlar bazılarınız çok kötü yorumlar yapıyor evet eşim denilecek adam çok kötü davrandı herşeyin farkındayım ben burda acımı derdimi paylaşmak istemiştim sizin yorumlarınız beni çok daha kırıyor lütfen konuyuda silemiyorum lütfen daha fazla yorum yazmayın
Dost acı söyler derler. Ben burada birine sert bir yapıyorsam gerçekten kendine gelmesi için yaparım. Sırf kendini anlık iyi hissetsin diye birini pohpohlamak daha çok hataya sürükler.

Sizin konunuzda anlattığınız kadarıyla adama yalvaracaginiz bir şey asla yok ama ben nedense tepkilerden çekinip konuyu eksik anlattiginızı düşünüyorum. Bu konuda da eski konunuz açıldığı için huzursuz oldunuz, o konuda çok irdelendigi için yarım bırakmıştıniz, aynı detaylar buraya da gelince kapatmak istiyorsunuz. Dönüp okudum kimse size kötü yorum yapmamış çünkü. Lohusasiniz ve hassassiniz anlıyorum asla kalbinizi kırmak istemem, kimse de istemez inanın bana ama detayları eksik anlattığınız için net bir şey söyleyemiyor kimse

Annesinin yanında olduğu sürece boşanalım demeye devam edecektir. Yüz yüze gelip sakin bi şekilde konuşmalısınız. Eğer sizin mantığınıza yatmayan bi şey varsa boşanmayı kabul edersiniz ama yalvarmayın ve aramayın sık sık sadece yüz yüze gelip konuşmalısınız ve biraz ayrı kalma teklifini sunabilirsiniz çok diretirse ama annesinin yanında kalmamalı

Önceki konunuzuda biliyorum, siz ne yaptınızda bu adam bu kadar dellendi? Yok geçmişte şöyle olduydu, bunu dediydim o yüzden gitti, demeniz hiç inandırıcı değil. Diğer konunuzda da bir sürü şey yazıldı ama sizin isteğiniz sorunu çözmek değil, ne olursa olsun eşinizi eve döndürmek.

Bence siz eşinizin hoşuna gitmeyen bir şey yaptınız yada dediniz. Bunuda burada yazıp tepki görmek istemiyorsunuz ve eften püften sorunları yazıp, gitti diyorsunuz.

50 günlük bebeği olan adamın bu kadar kolay ayrılma kararı alması bana garip geldi bunu bile düşünmeyen birinden hayır geliceğini sanmam

X