Erkek İnfertilitesi Erkek ev arkadaşım artık aynı evde kalmak istemiyor

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

nimunes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
4
1
23
Erkek bir ev arkadaşım var yemeği içmeyi bulaşığı herşeyi beraber yaparız hiçbir sorunumuz yoktu eve kız arkadaşı geldiği zaman ben evden çıkardım çok iyi anlaşırdık ama ben ailemi görmeye gittiğim gün bana uzun bir mesajla uzun süre bunu düşündüğünü ve değişmemi çok beklediğini ama benim değişmediğimi bu yüzde artık ev arkadaşı olamayacağımızı kafa yapımızın uyuşmadığını ve evin kurallarına düzenine uymadığımı söyledi bana o gecelik kalacak bir yer bulmamı ertesi gün ise gelip eşyalarımı almamı söyledi bende doğal olarak sadece tamam dedim çünkü evdeki bütün kira fatura vs onun üstüne yaptık yani istemezmese beni evden atabilme yetkisine sahip ama sorun şu ki evin bir kuralı yok ve olan kuralların hepsine de uyan bir insanım bulaşık çamaşır herşeyi yaparım temiz biriyim ben aileme gitmeden önce sabah onun arkadaşları geldi ve sonra bu mesajı attı acaba arkadaşlarının gazına mı geldi anlam veremedim çünkü uzun süre böyle bir şeyi düşünen insan değişmemi bekleyen insanın beni uyarması gerekir benimle hiç bu konularda konuşmadı bir anda oldu bu ben utangaç biriyim eşyalarımı almaya yarın gidicem ve aşırı neden böyle dediğini merak ediyorum ama soramam işte kızar bağırır falan diye de korkuyorum sizce bir anda arkadaşlarının gazına mı geldi

Erkek kısmı genel olarak rengini belli etmez sizi hemcinslérine şikayet edince kızı at dairenden demişlerdir sanırım eşyanızı almaya gidince evde de bulamıyacaksınız
Sizin olay yine hafif , sevgili olupta hiç bir açıklama yapmadan kızdan ayrılan çok erkek var

Erkek kısmı genel olarak rengini belli etmez sizi hemcinslérine şikayet edince kızı at dairenden demişlerdir sanırım eşyanızı almaya gidince evde de bulamıyacaksınız
Sizin olay yine hafif , sevgili olupta hiç bir açıklama yapmadan kızdan ayrılan çok erkek var
Eve gittim gittiğimde 2 arkadaşı vardı ve o uyuyordu sessizce aldım çıktım uyuyordum diye mesaj atmış sadece bende farkettim dedim normalde böyle bir çocuk değildi nereye gitsem ne yapsam merak eder arar sorar hatta gelir beni alırdı bir anda nasıl değişti anlamadım

Hayırdır falan demediniz mi? İnsan merak eder durduk yere noldu seni kıracak bişey mi yaptım vs hiçbişey demediniz mi?

Eve gittim gittiğimde 2 arkadaşı vardı ve o uyuyordu sessizce aldım çıktım uyuyordum diye mesaj atmış sadece bende farkettim dedim normalde böyle bir çocuk değildi nereye gitsem ne yapsam merak eder arar sorar hatta gelir beni alırdı bir anda nasıl değişti anlamadım
Ayıp etmıs, hem de baya ayıp etmıs. Sorunlu dahi olsan, yedıgının ıctıgının hatrına ınsan yuzyuze ayırır yolları.
Ama iste bu bıle senın sucsuz oldugunu gosterıyor, cıddı anlamda sen sorunlu olsan karsına dikilir hatta sen sorun cikarmıs olurdun ve olmuyor derdi.
Tıpkı sevgilisiyle ılıskısı super giderken ayrılmak isteyen korkak bebe davranışı bu.

Umarım kalacak yer sıkıntısı yasamazsın.
Ve umarım su saatten sonra kesinlikle o nankor veletle konusmazsın.

X