Erkek kardeşim

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
6.441
28.004
13 14 yaşlarında bu duruma geldi, ona çok dedik yapma etme diye önce bu süreç bilgisayar oyunlarıyla başladı ne zaman kapatsak internet cafeye gidiyordu şimdi oyun bitti sayfaya adminlik yapıyor annem çok üzüldü, yalvardı babam sevecen yaklaştı ilk başta ama işin dozunu görünce kızdı bağırdı ama yok olmuyor ben kaç defa test aldım, mesleğini artık belirlemesi için ama yok hedefi bile yok
Bakın zaten daha önCe yasaklamışsınız olmamış
Yani yasaklayarak, kızarak olmaz bu işler
spor salonuna yazıl, basketbola yazıl diyoruz ama istemiyor hep bir bahanesi var eskiden nerede bir turnuva varsa götürürdük satranç için seve seve giderdi ama şimdi ne zaman ailecek bir yere çıkacak olsak offlayıp puflayıp duruyor satrancı tutkusuydu artık ona bile bakmıyor
Çocuk zaten içekapanık
Kendi kendine bi kursa yazılmaz
Sizinle veya ailece bir şeyler planlayarak başlayın
Yavaş yavaş açmaya çalışın
Oflasa da puflasa da gelsin sizinle
Zamanla keyif almaya başlar mutlaka
Veya ona sorun nasıl bi aktivite planlamanızı istermiş gibi
O yaptığınız aktiviteler içinde sohbet ederken sorarsınız gelecek planlarını
Hem size olan sert tavrı da daha kırılmış olur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Papatya016

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
457
841
Sınav için okuldan yada başka bir yerden rehber öğretmen desteği alın hatta ders çalışması için koç ögretmenler var tuttuğu mu koparan koçlar var madem başarılı bi çocuk yazık etmeyin elinizden gelen her imkanı değerlendirin bence

papatyabuketi

wingardium leviosaa
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.770
2.996
Sınav için okuldan yada başka bir yerden rehber öğretmen desteği alın hatta ders çalışması için koç ögretmenler var tuttuğu mu koparan koçlar var madem başarılı bi çocuk yazık etmeyin elinizden gelen her imkanı değerlendirin bence
Koç gibi koçlar yani🤣🤣🤣
Hala kendini koç ilan edenlere koyun olan insanlar var demekki.🤣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1973 gün geçti.

papatyabuketi

wingardium leviosaa
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.770
2.996
Var nasıl yok. Evet ayrı bölüm yok üniversitelerde ama rahber öğretmenleri yani PDR okuyanlar kendilerini bu alanda geliştiriyorlar ve sadece öğrencileri ders çalıştırmaya yönelik ilgileniyolar
Devletin meslek tanımında bu yok. Pdr mezunuyum, alanın içerisindeyim. Devlet sınırları içerisinde tanımlanmamış bir meslek grubu uydurulup insanlar sömürülüyor diyorum. Anlamayı istemek ya da istememek size kalıyor bundan ötesinde. Yani tüm yazdıklarım havadan yakalayarak değil, bizzat içerisinde olup yaşayıp, bilip yazdığım şeyler. İyi günler diliyorum.🙋🏼‍♀️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1973 gün geçti.

Papatya016

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
457
841
Devletin meslek tanımında bu yok. Pdr mezunuyum, alanın içerisindeyim. Devlet sınırları içerisinde tanımlanmamış bir meslek grubu uydurulup insanlar sömürülüyor diyorum. Anlamayı istemek ya da istememek size kalıyor bundan ötesinde. Yani tüm yazdıklarım havadan yakalayarak değil, bizzat içerisinde olup yaşayıp, bilip yazdığım şeyler. İyi günler diliyorum.🙋🏼‍♀️
Etüt merkezlerindeki, özel okullardaki pdr mezunları neden sadece koç öğretmen vasfıyla iş yapıyorlar o zaman neden sadece çocuğun ders çalışması odaklı, çalıştığı dersi kontrol etme ve ders çalıştırmaya teşvikle ilgileniyorlar. Ve bunu bu şekilde yapan öğretmenlere koç öğretmen diyorlar. Hatta koçluk alanında özel ders veriyorlar bizzat şahidim bende havadan duyduğum şeylerin değil gördüğüm yaşadığım şeyleri yazıyorum. Evet devlet okullarında olmayabilir ama çok fazla özel okul ve etüt merkezlerinde mevcut. Hatta ve hatta koç öğretmen desteğiyle sınava hazırlık yapan öğrencilerin başarısına bile şahidim. Evet başarı ilk önce öğrenciden kaynaklı ama tek başına bi öğrenci altından kalkamayabilir zaten onlarda bu konuda devreye giriyorlar. Başarısız olan çocuga ne yapsanız da boş