Erkek Kedi Cinneti

benim minik adamın bugün yeni bir marifeti var. banyo lavabosuna işedi. işaretlemek için mi yaptı emin değilim çünkü işaretleme işemesi sprey sıkılmış gibi görünür ve çok ağır kokar diye biliyorum. bu ise damla damla yayılmıştı ve nerdeyse kokmuyordu, ama çiş olduğuna eminim. bunu yaşayan var mı? bu aralar çok fazla yerde yatıyor ve yerler çok soğuk üşütüyor mu acaba ona emin olamadım
İdrar yollarında ve ya böbreklerinde bir sıkıntı olabilir.Kediler kolay kolay yapmaz böyle şeyler,bir tahlil yaptırabilirsiniz.Bir de stres yaşayan kediler tepkilerini belli etmek için yapabiliyor bazen.

İdrar yollarında ve ya böbreklerinde bir sıkıntı olabilir.Kediler kolay kolay yapmaz böyle şeyler,bir tahlil yaptırabilirsiniz.Bir de stres yaşayan kediler tepkilerini belli etmek için yapabiliyor bazen.
tepki kaynaklı olması da muhtemel, ona kızdıktan yarım saat sonra falan banyoyu o halde buldum :/ takip edeyim normal halinde devam etmezse veterinere götüreyim en iyisi

O zaman kısırlastır neden bu zamana kadar kaldın o zaman
Ayy vicdanımım demene gerek yok yada bu kadar fevri olmaya
Burayı hiç anlamadım :)
Neden kaldım çünkü kıyamadım. Neden karar verdim çünkü ilk defa kızgınlığa girdi ve çok zormuş onu anladım. Fevri olmadım ki hatta gayet tatlı cevap verdim size :) yanlış mı anladınız acaba beni bi daha okudum da yazdığımı valla ters bi şey söylememişim ☺️ Vicdanım dememe gerek yok kısmını hele en çok anlamadım kısırlastırmaya üzülen sizin en iyi anlamanız gerekmez mi vicdanen ikilemde kaldığımı? Bana kızmayın ya üzülüyorum sonra 🥺😂

Benimki de bu akşam çok agresif. Sürekli savaşmak istiyor. Ellerim kollarım çizik. Ne yapacağız bu kadar çizikle 🥺 kediler teröristtir diyebilir miyiz hocam
tövbe haşaa kedi efendi hazretleri onlar, biz garip kullar onlara hizmet etmek için görevlendirildik. ıssırıyorsa bırakacağız ıssıracak. :KK20:
(ya da ben de ıssırıyorum bazen o zaman o da işe yarıyor baldırına doğru ıssırma hamlesi yapınca ne olduğunu şaşırıp şok içinde bakıp gidiyor :KK70: arada inleyip ağladığımda oluyor bazen vicdana gelip bırakıyor bazen daha da hırslanıyor minik it o yüzden garanti çözüm sayılmaz. çizikler için de pandemi başında crstalyn diye bir dezenfektan almıştım yaralarda da kullanıldığını öğrendim sonradan ve epeyy iyi geldi öneririm)

bir sonraki intikamı üzerimde olacak diye bir tık korkuyorum ama ıssırcam en sonunda o olcak
Geçen yaz yeni bir eve taşındık.Ben habire temizlik yapıyorum,çamaşır yıkayıp katlıyorum falan,sen git çocukların dolabına gir çamaşırların üstüne işe.Tam ütü yapacağım,aldım kıyafetleri elime,Allah'ım o nasıl bir koku,öldüm öldüm dirildim☺.Bizim şapşal da oh olsun der gibi yayılmış karşıma yalanıyor😅.

Geçen yaz yeni bir eve taşındık.Ben habire temizlik yapıyorum,çamaşır yıkayıp katlıyorum falan,sen git çocukların dolabına gir çamaşırların üstüne işe.Tam ütü yapacağım,aldım kıyafetleri elime,Allah'ım o nasıl bir koku,öldüm öldüm dirildim☺.Bizim şapşal da oh olsun der gibi yayılmış karşıma yalanıyor😅.
ayy okurken koku geldi burnuma(benimki gözümden şimdilik kaçan bir yere işemediyse) annemlerin dişi kedisine kızmaya ödümüz kopar. kim ki en ufak sesini yükseltme cesaretinde bulundu gece yastığını bol çişli olarak bulur çünkü.
Ama bu da çok fenaymış ya kaşım gözüm seğirdi okurken, onca işin arasında. vallahi eziyet etmeyi seviyorlar, keyif alıyor psikopatlar acı çekmemizden

ayy okurken koku geldi burnuma(benimki gözümden şimdilik kaçan bir yere işemediyse) annemlerin dişi kedisine kızmaya ödümüz kopar. kim ki en ufak sesini yükseltme cesaretinde bulundu gece yastığını bol çişli olarak bulur çünkü.
Ama bu da çok fenaymış ya kaşım gözüm seğirdi okurken, onca işin arasında. vallahi eziyet etmeyi seviyorlar, keyif alıyor psikopatlar acı çekmemizden
Aslında yeri ve rahatı değiştiği için yaptı bunu.İlk kez girdikleri ortamları yadırgıyorlar malesef,keyiflerine son derece düşkünler zaten.Alıştıktan sonra birdaha yapmadı hanımefendi.

Aynen kediler ortamları değişince nefret ediyorlar. Bakalım bizimki bebek gelince ne yapacak çok merak ediyorum 😂
Şimdiden çocuğun yatağını sahiplendi 😂😂😂

IMG_20190925_225641.jpg
Lady hanım🙂.

Sabah sabah neden bu foruma ve bu sayfaya girdim ben!🤦🏻‍♀️ Cehalet akıyor tüm mesajlardan.

KEDİLERDE ÜREME, ANNE BABA OLMA İÇGÜDÜSÜ YOKTUR DOLAYISIYLA KISIRLAŞTIRINCA DEPRESYONA GİRMEZLER.

Kısırlaşmamış kedi bütün hastalıklara daha yatkındır, sürekli stres altında bırakıyorsunuz kediyi saçma sapan bahanelerle. Erkek kedi kısırlaştırma olayı 10 dakika 10z AYRICA ERKEK KEDİLER KIZIŞIYOR DURUMDAYKEN DE KISIRLAŞTIRILIR DİŞİLERİN KIZGINLIĞININ GEÇMESİ BEKLENİR.

Yemin ederim deliricem, biri de çıkmış üreme hakları demiş. Sokaklarda perişan olsunlar diye mi? Allahım sen sabır ver.

X