Erkek sevdigi kadına mı para harcar?

allah aşkına çok mu sevgisiz ilgisiz birisiniz hiç mi hayatınızda erkek girmedi de bu adama böyle yapıştınız kaldınız
Bence her kadının akli melekelerini kaybedip özdeğer ve özsaygı sorunu yaşadıgı bir sınav ilişkisi oluyor. Sınavı geçersen kendine kıymet veren ışıl ışıl bir hatuna dönüyorsun ama geçemezsen fena. Umarım konu sahibi yapması gerekeni yapar.

Küçümsemek değil evlenmiş boşanmış bende olabilirdim ama kadının karakterini bilmiyorsunuz defalarca aldatan hayatimda ki kişinin yatağından çıkıp başka adama resim atan kadın hic sevmediğini kullandığını kendi ağzıyla söyleyen bir insan..bu yüzden öyle söyledim ben böyle karaktersiz olmadığım halde sadık kaldığım halde ve gerçekten sevdiğim halde hiç bir beklentim olmadığı halde ben onun gördüğü değeri neden görmedim..farkındaysanız aldattığı halde evlenmek istemiş diye yazdım öyle bir insanla evlenmek için can atan insan ailesi istemediği halde annesini karşısına alan adam bana gelince neden bu kadar düşündü..isini bilmek disil enerjinin yüksek olması bunlar nasıl oluyor ne yapıyor da bu kadınlar böyle değer görüyorlar ben neden yapamadım benim neyim eksikti bu yapanlar bunu nasıl yapıyorlar da böyle karakter de oldukları halde değerli oluyorlar merak ettiğim bu sadece ..
İnsanın hayatındaki insandan beklentisi olması onu çıkarcı kötü bir insan yapmaz.
Sen değerlisin. Sen kıymetlisin. Seninle sevgiliyse sevgisini gösterecek. Ama sözle ama hediyeyle ama güzel mekanda şık yemekle. Bana özel hissettirmeyen, bana güzel hissettirmeyen, beni sevdiğini belli etmeyen bir adamla vakit kaybetmem ben.
Yani bana yemek ısmarlarsa mahçup olmam ne münasebet.

Sorum şu arkadaşlarım..Hayatmda ki insan sanırım artık eski hayatimda ki insan olacak iki yıldır hayatımda olduğu sürece bana en ufak bir masraf yapmaktan kaçındı..oncelikle şunu söyleyeyim bu insan çok iyi bir isi plan ve standartların üstünde para kazanan bir insan..iki yıldır hayatımda söyle örnek vereyim bir kere mesele doğum günüm hariç hediye almamıştır maddi olarak yüksek bir şeyden bahsetmiyorum mesela ufak bir şey beni mutlu etmek için sunuda sevgilim aldı bana diye göstereceğim tek bir şey yok ...bu insan mesela yemeği ödedi mi hadi sende bana kahve ısmarla der yani ben yemek aldım ama kahveyi de sen al ..mesela o gun yemek yedik kahve içtik bana hadi kalk hesabı ode dedi bu iki senedir böyle...He sevmiyor diyeceksiniz lafta çok seviyor insanların yanında sevgisini belli ediyor düşkün mu evet ben olmadan bir yere gitmez ve beni yanında ister iki senedir ailesiyle içli dıslıyım evlerine girer çıkarım butun komşularına kadar bilirler beni.. oynuyor seninle deseniz sanmıyorum ailesinin içine sokmasi onlara benimle evleneceğini soylemesi bana beni oyaladigını düşündürtmedi hiç..ama evlenme teklifi de sadece lafta kalır icraat olmaz ben çalışmıyorum iş konusunda dikiş tutturamadım çalışan insan istiyor belki o yüzden erteliyorum diyebilirim hadi evliliği..geçelim ikinci kısma hayatında daha önce birisi olmus evlenmiş ayrılmış çocuklu bu kadına yapmadığı şey kalmamış onu en lüks yerlere götürmeler kredi kartı vermeler çocuğuna ailesine kadar maddi yardım benim tek kendime yediremedigjm bu işte😔 açık açık ona yaptın da bana neden bir kahvenin lafını yapıyorsun dediğim de artık akıllandım sabahın 7sinde ise gidiyorum dedi ben kalkıp yani kimseye para yediremem .. benden önceki çıktığı kadın daha bakımlı işi gücü yerinde güzel bir kadındı kendisi bekar ... kadin bir kere evlenmiş çocuğu var bu kadın onu defalarca aldatmasın rağmen yakaladığı halde yine de herseyi kabul edip o kadına evleme teklifi eden adam benim gibi düzgün gerçekten seven çaba gösteren onun için çoğu şeye sabreden susan çok beklentisi olmayan bir insana evlilik teklif etmek için neyi düşünüyor bana gelince benden beklediği kriterleri o kadindan neden beklemedi ...tek eksiğim çalışmamak mi.. ona gelince maddi açıdan herseyi yapan adam bana neden yapmadı..sorum şu diğer kadını sevdiği kadar beni sevmedi mi o yüzden mi bana bir lira harcamaya eli gitmedi ..beni layık görmedi yada yapmaya değmez mi buna dedi ....daha bakımlı daha güzel işi yerinde biriydi ondan mı yada o sürekli aldattığı için kaybetmekten mi korktu onu..beraber yaşadıkları icin cinsel ihtiyacını daha fazla mi karşıladı yada tek bir cevap onu gerçekten sevdi bana olan sevgisi yalan mı..onu çocuğuyla beraber kabul eden maddi manevi elinden geleni yapan adam bana gelince neden bu kadar verici olamadı? Ben bir kahve ismarlasa utancımdan yerin dibine girip karşılığın da hemen bende bir şey ısmarlayan bir insanım ama diğer kadın bir ev parasını yiyecek kadar bu insanı kullanıldığı halde neden o benden onun gözünde daha değerli kıymetli oldu... daha mi neşeliydi daha mi güzeldi daha neyi fazlaydı benden benim eksiğim sizde nedir arkadaşlarım..şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.. Ne yapmalıyım sizin fikirlerine göre hareket edeceğim.. ve sunu da ekleyeyim bu insanben bunları söyleyince senide evine bırakıp almadım mi yemek yedirmedim mi sen bir yere gitmek istediğinde götürmedim mi gibi tepkiler veriyor ..ama bana bir kere kahvaltı dahi ismarlamis insan değildir kendisi onunla beraberken yediğimiz fassfoot tarzı yemeklerden bahsediyor .. ben çalışmadığım borcum olduğu halde ona küçük hediyeler alırken 😔dahası da var ama çok uzun oldu okuyanlara şimdiden teşekkür ederim..Ve ban yapmadığı şeyi benden sonra başka birine yaparsa benim bu kadar emeğime cabama rağmen ki sırf o mutlu olsun diye sürekli ailesiyle vakit geçiren hakaretlerine küfürlerine tüm yanlışlarına susmamak ragmen çunki zor ve çekilecek bir karakter değil bu benim çok zoruma gider işte yanlış insanlara o kadar değer verip bana neden hakettigim muameleyi gostermedi😔
Detayları bu kadar uzun yazmanıza gerek yoktu.Sonuna kadar okumadım.Ne demek ben kimseye para yediremem.Surekli bulusmuyorsunuz heralde yada Maddi olarak onu zorlayacak yemek yemiyorsunuz.Ne demek kimseye para harcayarak.Evlenince ne olacak ? Ben bu kişiyi sıkıntılı buldum.Ayrilin.Yalniz da değilsiniz.Burada birçoğunun eşi sevgilisi aynı.

Diğer kadına yaptığı muamelenin karşılığını alamadıysa ya da o kadar masraf yaptım ona ama şu an hayatımda değil paralarda boşa gitti diye düşünüyor olabilir Veyahut o kadının kendisini kullandığı kanaatine vardıysa artık kullanılmamak için bu şekilde bir yol izliyor olabilir
Cimrilikten diye düşündüm ilk ama sonraki anlattıklarınız bunları düşündürttü
Aşk konusuna gelince aşk bir kere oluyor ya o kadını dediğiniz kadar sevdiyse aynı sevgiyi beklememek gerek sever ama ultra aşık olmaz

Ayrıca nereden biliyorsunuz öyle olduğunu, gözünüzle mi gördünüz, size mi attı kadın mesajları? Erkek arkadaşınızın laflarına bu kadar itibar etmeyin, sırf kadın onu istemedi veya ona değer vermedi diye bile hırsından delirip kuruyor olabilir. Aklı başında hiçbir insan kendini öylesine aldatan biriyle evleneyim diye delirip de ailesini karşısına almaya kalkmaz, alıyorsa hastadır zaten başka bir açıklaması yok.
Tabi bu da var. O kadın makbul kadın olacam diye yırtınmadı, ailesi beni benimsesin, adam nikahı bassın diye kendin paralamadı, verdiği kuş kadar imkan karşılığı ailesine hizmetçilik etmedi diye bilenmiş olabilir pekala. Bunlarda da böyle garip bir fikir var işte, beni istemiyorsa ben tek değilimdir gibi. Kessin başka herifler vardır yoksa onun ne haddine beni istememek yani. Konu sahibi gözü açar ayrılırsa bi sonrakine de aynen böyle anlatacak. Adamın fikri sakat çünkü. Onun evreninde kadın erkeksiz yapamaz, seni itiyorsa boşta değildir.

Sorum şu arkadaşlarım..Hayatmda ki insan sanırım artık eski hayatimda ki insan olacak iki yıldır hayatımda olduğu sürece bana en ufak bir masraf yapmaktan kaçındı..oncelikle şunu söyleyeyim bu insan çok iyi bir isi plan ve standartların üstünde para kazanan bir insan..iki yıldır hayatımda söyle örnek vereyim bir kere mesele doğum günüm hariç hediye almamıştır maddi olarak yüksek bir şeyden bahsetmiyorum mesela ufak bir şey beni mutlu etmek için sunuda sevgilim aldı bana diye göstereceğim tek bir şey yok ...bu insan mesela yemeği ödedi mi hadi sende bana kahve ısmarla der yani ben yemek aldım ama kahveyi de sen al ..mesela o gun yemek yedik kahve içtik bana hadi kalk hesabı ode dedi bu iki senedir böyle...He sevmiyor diyeceksiniz lafta çok seviyor insanların yanında sevgisini belli ediyor düşkün mu evet ben olmadan bir yere gitmez ve beni yanında ister iki senedir ailesiyle içli dıslıyım evlerine girer çıkarım butun komşularına kadar bilirler beni.. oynuyor seninle deseniz sanmıyorum ailesinin içine sokmasi onlara benimle evleneceğini soylemesi bana beni oyaladigını düşündürtmedi hiç..ama evlenme teklifi de sadece lafta kalır icraat olmaz ben çalışmıyorum iş konusunda dikiş tutturamadım çalışan insan istiyor belki o yüzden erteliyorum diyebilirim hadi evliliği..geçelim ikinci kısma hayatında daha önce birisi olmus evlenmiş ayrılmış çocuklu bu kadına yapmadığı şey kalmamış onu en lüks yerlere götürmeler kredi kartı vermeler çocuğuna ailesine kadar maddi yardım benim tek kendime yediremedigjm bu işte😔 açık açık ona yaptın da bana neden bir kahvenin lafını yapıyorsun dediğim de artık akıllandım sabahın 7sinde ise gidiyorum dedi ben kalkıp yani kimseye para yediremem .. benden önceki çıktığı kadın daha bakımlı işi gücü yerinde güzel bir kadındı kendisi bekar ... kadin bir kere evlenmiş çocuğu var bu kadın onu defalarca aldatmasın rağmen yakaladığı halde yine de herseyi kabul edip o kadına evleme teklifi eden adam benim gibi düzgün gerçekten seven çaba gösteren onun için çoğu şeye sabreden susan çok beklentisi olmayan bir insana evlilik teklif etmek için neyi düşünüyor bana gelince benden beklediği kriterleri o kadindan neden beklemedi ...tek eksiğim çalışmamak mi.. ona gelince maddi açıdan herseyi yapan adam bana neden yapmadı..sorum şu diğer kadını sevdiği kadar beni sevmedi mi o yüzden mi bana bir lira harcamaya eli gitmedi ..beni layık görmedi yada yapmaya değmez mi buna dedi ....daha bakımlı daha güzel işi yerinde biriydi ondan mı yada o sürekli aldattığı için kaybetmekten mi korktu onu..beraber yaşadıkları icin cinsel ihtiyacını daha fazla mi karşıladı yada tek bir cevap onu gerçekten sevdi bana olan sevgisi yalan mı..onu çocuğuyla beraber kabul eden maddi manevi elinden geleni yapan adam bana gelince neden bu kadar verici olamadı? Ben bir kahve ismarlasa utancımdan yerin dibine girip karşılığın da hemen bende bir şey ısmarlayan bir insanım ama diğer kadın bir ev parasını yiyecek kadar bu insanı kullanıldığı halde neden o benden onun gözünde daha değerli kıymetli oldu... daha mi neşeliydi daha mi güzeldi daha neyi fazlaydı benden benim eksiğim sizde nedir arkadaşlarım..şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.. Ne yapmalıyım sizin fikirlerine göre hareket edeceğim.. ve sunu da ekleyeyim bu insanben bunları söyleyince senide evine bırakıp almadım mi yemek yedirmedim mi sen bir yere gitmek istediğinde götürmedim mi gibi tepkiler veriyor ..ama bana bir kere kahvaltı dahi ismarlamis insan değildir kendisi onunla beraberken yediğimiz fassfoot tarzı yemeklerden bahsediyor .. ben çalışmadığım borcum olduğu halde ona küçük hediyeler alırken 😔dahası da var ama çok uzun oldu okuyanlara şimdiden teşekkür ederim..Ve ban yapmadığı şeyi benden sonra başka birine yaparsa benim bu kadar emeğime cabama rağmen ki sırf o mutlu olsun diye sürekli ailesiyle vakit geçiren hakaretlerine küfürlerine tüm yanlışlarına susmamak ragmen çunki zor ve çekilecek bir karakter değil bu benim çok zoruma gider işte yanlış insanlara o kadar değer verip bana neden hakettigim muameleyi gostermedi😔
utanmadan eski ilişkisinde döktüğü paralardan bahsediyorsun sana gelince mi şeyi affedersin kalkmış sevmiyor yavrum sevmiyor cimri desen cimri değil pinti hiç değil bi tek sana cimri her anlamda terk et önüne bak bu hayatı boyunca sana böyle davanacak geçmişin intikamını senden çıkarıyor

Bence her kadının akli melekelerini kaybedip özdeğer ve özsaygı sorunu yaşadıgı bir sınav ilişkisi oluyor. Sınavı geçersen kendine kıymet veren ışıl ışıl bir hatuna dönüyorsun ama geçemezsen fena. Umarım konu sahibi yapması gerekeni yapar.
buna bende çok katılıyorum ya
hemen hemen her kadın mutlaka bi tane böyle saçma sapan bi ilişki yaşıyor
sonra ya aklını başına topluyor yada aynı döngü içinde sıkışıp kalıyor
belkide kendimizi daha iyi tanımamız hatalarımızı görmemiz için bunu da kaderimizde yaşamamız gerekiyordur
hayatın insanı ilişkiler açısından tokatlaması gibi bişi bu
kendine gel tokadı

siz kendinize verdiğiniz değer kadar değer görüyorsunuz. Hesabı ödemenizi istediğinde ödeyeceğinizi bildiğini için sizden isteyebiliyor. O kadar ceptesiniz onun için. Her yaptığına göz yummak, ailesinin evinden çıkmamak tamamen sizden değer azaltan şeyler. En başta siz kendinizi diğer kadınla kıyaslamışsınız ileride evlendiniz diyelim o da sizi o kadınla kıyaslayıp bakımsız vs derse hiç mi üzülmeyeceksiniz? Ama fitili de siz ateşlemişsiniz. Balayına annesini getirmek isterse ne diyebilirsiniz ki gıkınız çıkamaz adam zaten ne olduğunu söylemiş.

Kendinizi seviyor olsanız böyle bir adamla saniye geçirmezsiniz, sizin de ona çok aşık olduğunuzu sanmıyorum ben ama sizinki daha ziyade kendini kanıtlamak, bağımlılık gibi sanki. Sağlıklı bir ilişki değil sağlıklı bir evlilik de olmaz. Ben 4 yıllık evliyim eşimin ailesinin komşuları beni bilir mi bilmem yani ne gerek var ki?

Anladığım kadarıyla ailenizden harçlık alıyorsunuz yani annenizin babanızın emeğini bu "adama" yediriyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu adama kahve ısmarlayacağıma gider ölmüşlerimin hayrına lokma dağıtırım daha iyi.
Adam bütün kötü özellikleri birleştirmiş combo yapmış redpill'ci erkekler gibi ortalıkta dolanıyor siz de bu adamdan sevgi dileniyorsunuz.
Sizde bu adamı terk etme ışığı maalesef göremiyorum umarım yanılırım. En azından bu adama şu andan itibaren hiç bir şey ısmarlamayın o parayla bir psikoloğa gidin bu değersizlik duygunuzun, bağımlılığınızın belki çaresini bulursunuz.

Küçümsemek değil evlenmiş boşanmış bende olabilirdim ama kadının karakterini bilmiyorsunuz defalarca aldatan hayatimda ki kişinin yatağından çıkıp başka adama resim atan kadın hic sevmediğini kullandığını kendi ağzıyla söyleyen bir insan..bu yüzden öyle söyledim ben böyle karaktersiz olmadığım halde sadık kaldığım halde ve gerçekten sevdiğim halde hiç bir beklentim olmadığı halde ben onun gördüğü değeri neden görmedim..farkındaysanız aldattığı halde evlenmek istemiş diye yazdım öyle bir insanla evlenmek için can atan insan ailesi istemediği halde annesini karşısına alan adam bana gelince neden bu kadar düşündü..isini bilmek disil enerjinin yüksek olması bunlar nasıl oluyor ne yapıyor da bu kadınlar böyle değer görüyorlar ben neden yapamadım benim neyim eksikti bu yapanlar bunu nasıl yapıyorlar da böyle karakter de oldukları halde değerli oluyorlar merak ettiğim bu sadece ..
Bakın sizin bir şeyiniz eksik değil-özgüveni saymazsak. Sizin için sadık olmak, gerçekten sevmek ve beklentisiz olmak makbul özellikler olabilir. Ama belli ki karşınızdaki insan bunlara değer vermiyor. Değer yargılarınız bile aynı değil. Kaldı ki aldatılmasına rağmen evlenmek isteğine göre çok aşık olmuş, doğruyu yanlışı görememiş. Ama sizin yaptığınızın da şu an bir farkı yok. Size değer vermeyen biriyle olmaya çalışıyorsunuz. Bir ilişkinin tek sorunu aldatmak değildir.
Yapmanız gereken şey diğer kadınlar erkekleri nasıl elde tutuyorlar diye düşünüp, kötü taklitlerle erkekleri etkilemeye çalışmak değil. Kendinize kıymet verip, sizin iyi özelliklerinizi takdir edecek, sizi siz olduğunuz için sevecek birini bulmak olmalı.

yakında duyarsın.
başka kadına kredi kartı limitini doldurduğunu.
ya da harcamamıştır eskiden de kimseye.
para harcamamak için yalan söylüyor
cimri olabilir.

Tabi bu da var. O kadın makbul kadın olacam diye yırtınmadı, ailesi beni benimsesin, adam nikahı bassın diye kendin paralamadı, verdiği kuş kadar imkan karşılığı ailesine hizmetçilik etmedi diye bilenmiş olabilir pekala. Bunlarda da böyle garip bir fikir var işte, beni istemiyorsa ben tek değilimdir gibi. Kessin başka herifler vardır yoksa onun ne haddine beni istememek yani. Konu sahibi gözü açar ayrılırsa bi sonrakine de aynen böyle anlatacak. Adamın fikri sakat çünkü. Onun evreninde kadın erkeksiz yapamaz, seni itiyorsa boşta değildir.
ah şu yorumun alnı olsada öpsem valla
erkeklerde tamm da böyle bi fikir var
hazımsızlıklarını öyle saçma sapan şeylerle örtmeye çalışıyorlar ki kendilerine öyle yalanlar söylüyorlarki
şu kesin başkaları var kafası özellikle
geçen gün internette birinin konuşmasına denk geldim
videolar serisi gibi düşünün ama adını burda yazamıyorum merak edene özelden yazarım
biraz oturdum izledim öyle şeyler duydum ki erkek kafasından çıkan , inanamazsınız yani
ayrılmak isteyen kadın için " e tabi başkalarına koşmak için senden ayrılmak istiyor " yaftası mı dersin
boşanmış kadınlar için e tabi şirketteki erkekleri sıradan geçirmek istiyor ondan boşandı yaftası mı dersin
ayy ne iğrençlikler
ekranı kırarsınız yani dinlerken
özellikle son cümlenizi hayat felsefesi edinmiş ve bu salak felsefe içinde yaşayan erkek sayısı çok

ah şu yorumun alnı olsada öpsem valla
erkeklerde tamm da böyle bi fikir var
hazımsızlıklarını öyle saçma sapan şeylerle örtmeye çalışıyorlar ki kendilerine öyle yalanlar söylüyorlarki
şu kesin başkaları var kafası özellikle
geçen gün internette birinin konuşmasına denk geldim
videolar serisi gibi düşünün ama adını burda yazamıyorum merak edene özelden yazarım
biraz oturdum izledim öyle şeyler duydum ki erkek kafasından çıkan , inanamazsınız yani
ayrılmak isteyen kadın için " e tabi başkalarına koşmak için senden ayrılmak istiyor " yaftası mı dersin
boşanmış kadınlar için e tabi şirketteki erkekleri sıradan geçirmek istiyor ondan boşandı yaftası mı dersin
ayy ne iğrençlikler
ekranı kırarsınız yani dinlerken
özellikle son cümlenizi hayat felsefesi edinmiş ve bu salak felsefe içinde yaşayan erkek sayısı çok
Aa biliyom onu, altta ekşi rumuzu var di mi djdjdjjdjd, bi kere de şaşırtsın şu ekşi beni. 🤣

açık açık ona yaptın da bana neden bir kahvenin lafını yapıyorsun dediğim de artık akıllandım sabahın 7sinde ise gidiyorum dedi ben kalkıp yani kimseye para yediremem .. benden önceki çıktığı kadın daha bakımlı işi gücü yerinde güzel bir kadındı kendisi bekar ... kadin bir kere evlenmiş çocuğu var bu kadın onu defalarca aldatmasın rağmen yakaladığı halde yine de herseyi kabul edip o kadına evleme teklifi eden adam benim gibi düzgün gerçekten seven çaba gösteren onun için çoğu şeye sabreden susan çok beklentisi olmayan bir insana evlilik teklif etmek için neyi düşünüyor bana gelince benden beklediği kriterleri o kadindan neden beklemedi ...
Birincisi, ilişkide olduğunuz insana karşı ASLA kendinizi başka bir kadınla kıyaslamayın.
ASLA.
"Ona yaptın bana niye yapmıyorsun" gibi bir laf sizin kendinizi küçültmenizden başka bir işe yaramaz. Ki maalesef demişsiniz artık, bundan sonraki ilişkilerinizde aklınızda olsun.

"Benim gibi çoğu şeye sabreden, susan..." demişsiniz. Muhtemelen herşeye sustuğunuz ve hakkınızı savunmadığınız için (kendinize yeterince değer vermediğiniz için) o da vermiyor. Dün de yazdım başka bir arkadaşa, siz kendinize değer vermeyen davranışlarda bulunursanız, karşıdaki de size değer vermez.
Kendinizi başka kadınlarla kıyaslarsanız, adamın saçmalıklarına susarsanız, "sabretme erdemi" kılıfında pasif davranırsanız, karşınızdakine "benim değerim bu kadar" demiş olursunuz. Herkes kendi değerini kendi biçer.
Sizi üzeceğim ama; anlattıklarınızdan sizi sevdiğini zannetmiyorum.
Daha fazla zaman kaybetmeyin...

Aa biliyom onu, altta ekşi rumuzu var di mi djdjdjjdjd, bi kere de şaşırtsın şu ekşi beni. 🤣
valla ekşi rumuzu kısmına dikkat etmedim hiç ama
onun gibi saçmalayan başka birine daha denk gelmediğim için biliyorum dediğiniz kişidir muhtemelen :KK70:
burda açıkça yazamıyorum kusura bakmayın moderasyon kızar belki ban yemiyim :KK53:

Bunu bende düşünüyorum ama ben nerde hata yaptım eksiğim neydi diyorum bu sefer de ben niye yapamadım beni niye layık görmedi ..onu kimsenin sevmeyeceği kadar sevdim değer verdim çoğu hatasına yanlışına sustum onun için istemeyerekte olsa çoğu şeyi yaptım yeter ki sevsin değer versin benim içinde cabalasin..bakımlı oldum giyindim saçlarımı yaptım olmadı olmadı..tek hatam çalışmamak mi ..benim yaptığımı ona kimse yapmadı ama karşılığında neden kıymetimi bilmedi..yoldan çıkaracak biri diyorsunuz benim neyim eksikti hatam neredeydi
İşte asıl sıkıntı bu. Ben nerede hata yaptım, beni niye sevmiyor, layık görmüyor. Niye sıkıntıyı kendinizde görüyorsunuz? Birçok insanın bu dizilerden, filmlerden, aşk kitaplarından öğrendiği bir saçmalık var: Ben iyi, değerli, özel, minnoş bir insansam beni herkes sever. O zaman hak ederim her güzelliği. Gözünüzü açın lütfen. Dünya öyle bir yer değil. Siz et yemiyorsunuz diye boğalar size saldırmaktan vazgeçmeyecek. Herkes neyse onu yapacak. Asıl soru şu: Ben neye layığım ve bunu karşımdaki verecek biri mi, vermeyecek biri mi? Affedersiniz at mı eşek mi? Siz eşeğe bana at ol diyorsunuz. O da size sürekli çifte atıyor. Siz de bu niye at değil, benim suçum ne diyorsunuz? Suçunuz karşınızdaki eşeği görmemek, at sanmak....

X