Doğuma Hazırlık Erkekıme ısım kızlaaar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ya arda ismi gercekten guzel esimde begendi ama ne bileyim inanin o kadar cok arda var ki tereddütte kaldim bende herkez gibi modaya uyup ardami koysam.Yokmu hic bildiginiz pek fazla duyulmamis degisik hos isimlerCADIARZU

Mikail
baran
aras

canda güzel ama sanki büyük adamlara yakismiyor sadece ufacik olduklari zaman yakistiriyorum :)

ANIL, TUNA, EMıR, DORA., DOĞA...aklıma gelen bunlar bu saatte....Arda çok demode oldu cnm ya....bence düşünme hem de anlamlı bir isim değil, demir başlık mı neydi anlamı....ben sevmiyorum bu ismi....

yeni isimleri ben pek beyenmiyorum..ardanin anlami ne mesela.....

utku ismi nasil.

arda sonradan gelen demek ayni zamanda bati trakyada bi nehir ismi ama almanyada arda doldu malesef cok klasik isimlerde koymak istemiyorum ama yeni isimlerde pek hosuma gitmiyo Eymen gibi mesela.Utku guzel isim ama soyismde u dolu oldugu icin u lu bir isim dusunmüyoruz soylemesi cok zor oluyo gercekten.

*BERKAY
*BERKE
*GÖKTUĞ
*YİĞİT ADA
*YAĞIZ
*URAS
*CANBERK
*GÖKAY
a.s.

bende oğluma isim arıyorum.çok sevdiğim ama koyamadığım bi kaç ismi tavsiye etmek sitiyorum.
emirhan,melih,caner

cnm oncelıkle rabbım kolay saglıklı dogumlar nasıp etsın.ÖMER çok güzel ısım bence.hem dını.hz ömer cok ama cok adaletlı bırı ımıs.kısmetse benımde ocakta oglum olacak ÖMER koyacagız nasıpse....

Bende Almanyada yasiyorum...
Evet dogru yabanci bir ülkede yasayinca onlarin nasil telafuz edeceginide düsünmek lazim...

Ama biz karar verdik bile...
Oglumun adi Allahin izniyle TUGRA olacak...
Cok zor söylenen bir isim oldugunu düsünmüyorum...

X