Doğuma Hazırlık Erkekıme ısım kızlaaar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

dudi

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
1.488
182
22+3 hamileyim ama daha dün yeni bi oglum olucagini ogrendim ve aklimda hic bi isim yok nolur yardim edin malum yurtdisinda yasiyoruz soylemesi kolay ama kulaga hos gelen guzel isimler yazarmisiniz.

allahım bana bi erkek evlat nasip ederse adı efe olacak inşallah...çok seviyorum bu ismi

insallah sanada nasip olur arkadasim ama efe ailede var malesef koyamam.

rüzgar
doruk
tuna
aras
bora
dora

Allah anneli babalı büyütsün canım...

buğra çağan :)allahım nasip ederse istediğim isimler tatlım belki hoşuna gider:)

burdakiler malesef yumusak g soyleyemedikleri icin cok zor olur tugra bugra falan pek duyulmadik kisa isimler olursa daha guzel olur

güzelim bana göre yurdışında en kolay telaffuz edilebilecek isimlerden birkaçı CAN,DENİZ,CEM.. isimleri aynı zamanda oldukça güzel isimler bence, sadece bir fikir tabi son karar senin tatlımsengözlerimebaksanab

kısa ve telafuzu kolay olsun dediğinize göre daha fazla düşünmeye ne gerek.......CAN .....olsun...........zaten o bebek bir Can ve Sizin Can nınız........:ecrin_bebek:

allah sağlıkla kavuştursun...............

benim de toruncuğum erkek olsaydı adı CAN olacaktı........... ama binlerce şükür allaha sağlıklı bir kızımız oldu...............

Son düzenleme:
can ismini esimle düsünmedik degil hatta ben cok eskiden beri oglum olsa can koyarim falan derdim ama yinede arastirmak istedim belki daha guzel bisey bulabilirim diye ama can gercekten guzel deniz ve cem burda cok var ben arda isminide cok begeniyorum ama futbolcu arda meshur olduktan sonra sadece arda ismiyle yetisen yeni bi nesil oldu burda.Ögretmen bi arda dese 20 parmak kalkar herhalde

Yiğit ismini oldum olası çok sevmişimdir.

Gerçi yurtdışındaymışsınız telaffuzu öyle pekte kolay olmaz sanırsam ama seviyorum bu ismi bir diyivereyim dedim di.:asigim:

onur berk mert doruk tuna rüzgar poyraz yiğit arman özgür eymen

mert esimin ismi ama bende o tür isimleri seviyorum böyle bi kerette söylenen berk mert gibi

furkan fatih hakan talha taha ensar ömer
allah sagsalim kucagınıza almayı nasip etsin..

yurtdisinda yasadiginiz icin Deniz ismini öneririm sizee yanina da bir ek isim daha Kayra meselaa:emir_bebek:

bencede can koy çnkü yurtdışında sölemesi kolay olur
hem onlarda john'u can die okuolar ya sıkıntı çekmez

X