Erkekler neden eşlerini kıskanıp,dışarda başka kadınlara bakarlar?

dimi yani arkadaşım :nazar:
hakaten :1shok: oluyosun
görmesen biel gözüne sokuyolar insanınkaydirigubbakcemile3

hakkatten ya bazıları çok abartıyo yani şakkıdı

bence onların istediğide :1shok: bu canım ya herkez istediğini giyer falan ama heryerinide gosteriyosa ya niyeti baskadır yada yuzune bakımıyo diye ilgiyi baska yerine cekiyodur bi kez erkek kardesimle yuruyoruz karsıdan bi kız geliyo ama allahh afet geliyo dedik yani ayyy bi etek (etek demeye bin sahit lazım) saç baş çok guzel ne diyim simdi topukları masallah 10cm yaklastık ben dedim bebek gibi heralde anammm bide yakından baktık ıyyyy

kesınlıkle katılıorum..kimileri varki ben bıle bayan halımle bakıorumkı erkekler napsınnnnn:nazar:
ama bu sorunun sebebı bencede erkekler kendı eşlerıne baska erkeklerın ne gozle baktıını yada bakacaını bıldıklerı için vucut hatlarını ortaya koyan yada acık kıyafetlerden kacınmalarını soyluolar..sonucta bır kadına hos bır kadına bakarken bır erkein zihnınden gecenı ancak bır erkek tahmın edebılır bencesengözlerimebaksanab

kadınları görsel ziyafet olarak görüp , her hoşuna giden kadını aklının bi köşesinde sevişirken görüntüledikleri için ve diğer erkekleride kendileri gibi sandıkları için, eşlerini, sevgililerini diğer erkeklerin aynı şekilde hayal edebileceği düşüncesine katlanamazlar..
yani eşleri ve sevgillilerinin diğer erkeklerin hayallerinde aynı duyguları uyandıracağı düşüncesi koyar onlara .. çünkü o derece çirkin o derece aşşağılık bi durum..

işte bu yüzden eşleri kapalı giyinmelidir.. maazallah kendi gibi adamların fantezilerine aktrist olur yoksa hatunları :1ninca:
ay yorulmayayım bari
imza füs
bir de der ya erkekler karşı çıkan kadınlara sen erkeklerin ne düşündüğünü bilmezsin diye, o hesap işte

Çok dikkat çekici , alımlı , açık giyinen kadına biz bayanlar bile bakıyoruz , erkekler de bakıyor tabi..

Ancak bakmadan bakmaya fark var ;ağızlarının suyu aka aka , dönüp dönüp veya hayaller kurup da bakmak bana göre göz aldatmasıyla eş anlamlıdır ..Ben evli ve eşini çok seven bir erkeğin bu

sadece bir bayanın baktığı gibi , şehvet olmadan bakacağını düşünüyorum. Sadece çok dikkat çektiği için ,gayri ihtiyari yani...

Her erkeğe potansiyel sapık gözüyle bakamam ben, eşim de erkek sonuçta , babam da ,erkek kardeşim de.. Onlar gerçekten farklıdır benim gözümde , her erkek kategorisine koyamıcam

onları yasakkelime

NOT DıYEYıM NOT OLSUN:) : Erkeklerin çoğu kendi eşinin böyle giyinmesini istemez , doğru.. Ama bu ,diğer erkekleri kendinden bildiği için değil , gördüğü veya şahit olduğu için de olabilir.

Bazı şeyleri yapmadan da neler olduğunu biliriz öyle değil mi , illaki bizim de öyle olmamız gerekmez...

Son düzenleme:
askısız badimide giyerim ,şortumuda çekerim altıma. ,
1. bunu giydim diye utanma duygum yok demek değildir bu. böyle gördüm ailemde böyle devam ediyorum. bizde ki utanma duygusunun şekilcilikle alakası yoktur. dürüst olmayan ,haram yiyen,hırsızlık yapan,onun bunun karısına kızına,erkeğine yan gözle bakan erkek yada kadın utansın, ben değil.
2. askısız straples body giydiysem çekerimde. olabilir . düşebilir . bundan da hiç rahatsız olmam.. insanlık hali...

tabikide istediğini giyersin giyerler ama bu tarz şeyler kusura bakamyın dikkat çekiyo :1closedeyes:
ister istemez erkek hatta kadınlar bile bakıyo ben bunu diyorum çünki dikkatleri üzerine toplayıcı bi hal bu
utanma duygusundan kastettiğim ise;
hem bir bayanın böylesine rahatlığından yani utanmadan sıkılmadan vücudunu sergilemesinden (sana göre bu utanılıcak bişi değildir bana göre öyledir)
hemde erkeğin karısına baskı yaparken utanmadan elin kızlarına ağzının suyu akarak bakmasından bahsediyorum
tek anlamlı yazmadım yani bunu!
benim düşüncelerim bu herkes ailesinden gördüğü üzere yaşar bildiklerine göre yaşar anlaştıkmıa.s.

Son düzenleme:
bazı kadınlar kendılerı de kapanmak ıstıyorlar,
benım tanıdıgım bırı evlendı sonra kapanmak ıstedı
ve kapandı konunun kocasıyla da ılgısı yoktu,

acıklık mevzusunda da ben de yazın ipli badıler
mınıcık sortlarla gezıyorum bazen bakan adamlar
oluyor ama onların kendı terbıyesızlıgı o,
yuruyup gıdıyorum ..
:dilcikar:

ama işte '' Kişi Kendinden Bilir ışi ''
tarzındaki erkekler karılarını kapatıp
kendileri bakmaaya devam ediyorlar
ya onlar da yok değil.

evet sana göre utanma duygusu eksikliği bana göre değil.
ben askılı giyerim ,zamanında minimi de giydim. şortumu hala yazın ,giyerim
ve bundan da asla utanmam.
evet, ailenin sosyal yapısı ,değerleri,hayata bakış açısıyla ilgili. çok haklısınsengözlerimebaksanab.

hımm utanma duygusu eksikliği flan değil bence
aile tarzı, gerçi herkes öyle demiş kaydirigubbakcemile3
ben de gıyerım bızım burada bız oyle alıştık cocuklugumuzdan beri
adamlar bakyor dıye kapanamıcam :dilcikar: canm ısteyınce gıyıyorum wallaha

Vallahi beni hic rahatsiz etmez, sütun gibi bacaklarim var, tüm hanimlari kapalli evli erkekler bakabilirler, icleri acilir biraz.
Beni hic rahatsiz etmez.
Ama en basta soruyu yanlis sormus arkadas, kapanmak eslerinin zoruyla olmaz, kendi istegi ile olur.
Simdi esim beni zorlan kapatacak öylemi? Cok ilginc.

tabikide istediğini giyersin giyerler ama bu tarz şeyler kusura bakamyın dikkat çekiyo :1closedeyes:
ister istemez erkek hatta kadınlar bile bakıyo ben bunu diyorum çünki dikkatleri üzerine toplayıcı bi hal bu
utanma duygusundan kastettiğim ise;
hem bir bayanın böylesine rahatlığından yani utanmadan sıkılmadan vücudunu sergilemesinden (sana göre bu utanılıcak bişi değildir bana göre öyledir)
hemde erkeğin karısına baskı yaparken utanmadan elin kızlarına ağzının suyu akarak bakmasından bahsediyorum
tek anlamlı yazmadım yani bunu!
benim düşüncelerim bu herkes ailesinden gördüğü üzere yaşar bildiklerine göre yaşar anlaştıkmıa.s.

size askılı badi ya da şort giyinen bir kadın dikkat çekici gelir, dikkatinizi üzerinize toplar; bana çarşaf giymiş sadece gözleri görünen bir kadın dikkat çekici gelir.
nedeni sizden farklı olanın size değişik gelmesidir.
ama size değişik gelen kişiden vücudunu sergileyen olarak bahsetmeniz ne kadar doğru.
evet askılı giyiyorum ve askısı düşerse düzeltiyorum.
nasıl ki sizin kıyafetinizin bir tarafı bozulursa düzelmeniz gibi.

utanmadan sıkılmadan vücudunu sergilemek lafı sizden farklı giyinen kadınlar için yaptığınız kötü bir önerme..

bende bakarım dışarda güzel bir kadın gördüğümde.
ama vay utanmaz nasıl da teşhir etmiş kendini diye düşünerek değil, güzel kadın güzel taşımış diye düşünerek.
bunu benden başka tarz giyinen bir kadın gördüğümde de yaparım -mesela türbanlı-
ona da bakarım nasıl güzel yakıştırmış kendine diye..

size askılı badi ya da şort giyinen bir kadın dikkat çekici gelir, dikkatinizi üzerinize toplar; bana çarşaf giymiş sadece gözleri görünen bir kadın dikkat çekici gelir.
ama size değişik gelen kişiden vücudunu sergileyen olarak bahsetmeniz ne kadar doğru.

utanmadan sıkılmadan vücudunu sergilemek lafı sizden farklı giyinen kadınlar için yaptığınız kötü bir önerme..

ama vay utanmaz nasıl da teşhir etmiş kendini diye düşünerek değil, güzel kadın güzel taşımış diye düşünerek.
bunu benden başka tarz giyinen bir kadın gördüğümde de yaparım -mesela türbanlı-
kaydirigubbakcemile5a.s.:1closedeyes:

yorum bu işte a.s.a.s.

neden baktiklari cok acik aslinda....
baktiklari nedenden dolayida eslerinin kapali giyinmesini isterler
hani deriz ya "kisi kendinden bilir"diye iste sebep bu kisacasi...
ben giyimime kimseyi karistirmam..esimde zaten karisan biri deildir aslaa

gerekli cvp verilmis bencea.s.a.s.a.s.

bakın hanfendi
sizin ve benim bakmamla alakası yok konunun
konu : erkekler kendi eslerini kapali giyin diye baski yapipta disardaki cok cok aciklara neden bakarlar!! hatırlatmak isterim:1closedeyes:
erkekler çarşaflı bir kadına değil açık giyinen bir kadına şehvetle bakıyo fark burda bilmem anlatabiliyormuyum
konu üzerien konuşuyoruz
ayrıca benim o alıntı yaptığınız yazım oktaypeye:1closedeyes:
benimle karşılıklı tartışmaya girip konuyu dağıtmayın
biz onunla konuştuk bitti
:nazar:

erkekler açık giyinen kadından çok kendine baktırmak için emek harcayan kadına bakıyorlar .. bunun açığı kapalısı yok canım..:nazar:

erkekler açık giyinen kadından çok kendine baktırmak için emek harcayan kadına bakıyorlar .. bunun açığı kapalısı yok canım..:nazar:

bende bunu diyorum ama anlaşamıyoruz
giydiği kıyafet ile rahat olan böyle yetişip böyle alışan kendisine gayet normal gelen ve bunu teşircilik değilde böyle alıştığı için giyinenler tabiki var
benim dediğim başka
diyorumki özellikle "bana bakılsın" diye utanmadan bunu yapanlar var özellikle diyorum bakın!
işte ozaman ister istemez erkek bakıyo

Son düzenleme:
Çok acı bir gerçek size:Bayanlar dikkat çekmekten hoşlanır.Hangimiz güzel görünmek için çabalamayız ki?
Bu cümlelerim açık saçık giyinen bayanlar dikkat çekmek için yapıyor diyen arkadaşa gitsin.
Sonra açık giyinmek terbiye veya görgü,ahlak işi değil,CESARET işidir..
Keşke şu doğum kilolarımı versem de şöööyle dekolte bir elbise giysem diye aç geziyorumcokacimcoook
Açık giyinen hoş bayanları da yürekten tebrik ediyorum, başka da bi şey demiyorum:1closedeyes:
HAMİŞ:Eşim açık giyinen bayanlara dönüp bakıyorsa ve bana da böyle giyinmemi yasaklıyorsa onun kendine güvensizliği ve iktidar sorunu vardır diye düşünürüm sanırsam :kızgın:

bugun halkalıya gıdıyorduk esımle kırmızı ısıkta durduk
50-60 yaslarından bır bayan askılı bır buluz ve kaprı pantolon gıyınmıstı
hemen onumuzde taksıye el attı bınmek ıcın
o sırada yan tarafımızda yanında esı olan bır öküz cok afedersınız öküz dıyorum cunku yolun ortasında durdu ve sankı ıcıne dusecek gıbı baktı bayana
sok olduk esım ne hayvanlar var nasıl böle yolun ortasında durup bakıyo anlamıyorum dedı
hatta yanındakı bayan adama kızdı ve hızlı hızlı ılerlemeye basladı
adam hala oldugu yerde bakıyodu hödük:1closedeyes:

bende bunu diyorum ama anlaşamıyoruz
giydiği kıyafet ile rahat olan böyle yetişip böyle alışan kendisine gayet normal gelen ve bunu teşircilik değilde böyle alıştığı miçin giyinenler tabiki var
benim dediğim başka
diyorumki özellikle "bana bakılsın" diye utanmadan bunu yapanlar var özellikle diyorum bakın!
işte ozaman ister istemez erkek bakıyo

siz bunu derken, minisini askılısını çekiştiren de dediğiniz için tepki aldınız. erkek kapalıya da bakar, açık olana da. bunun daha çok dikkat çekmeye çalışmakla alakası var :1closedeyes:

Çok acı bir gerçek size:Bayanlar dikkat çekmekten hoşlanır.Hangimiz güzel görünmek için çabalamayız ki?
Bu cümlelerim açık saçık giyinen bayanlar dikkat çekmek için yapıyor diyen arkadaşa gitsin.
Sonra açık giyinmek terbiye veya görgü,ahlak işi değil,CESARET işidir..
Keşke şu doğum kilolarımı versem de şöööyle dekolte bir elbise giysem diye aç geziyorumcokacimcoook
Açık giyinen hoş bayanları da yürekten tebrik ediyorum, başka da bi şey demiyorum:1closedeyes:
HAMİŞ:Eşim açık giyinen bayanlara dönüp bakıyorsa ve bana da böyle giyinmemi yasaklıyorsa onun kendine güvensizliği ve iktidar sorunu vardır diye düşünürüm sanırsam :kızgın:
hiç cvp yazmıcaktım ama bişi doğrulamak istedim
lütfen yazışmalarımızı iy okuyun ben böyle bi cümle kurmadım
bazıları dedim!!
hoş kapalılardada var bu ama erkek açısından daha dikkat çekenini konuşuyorum kimseyi kaaralamak değil amacım herkes istediğini giyer
ama malesef öyle erkeler varki iğrenç iğrenç dikiyolar gözlerini
hiçmi görmüyosunuz dışarıda şakkıdı

konu basligi acik kapali turbanli degil konuyu saptirmada ustumuze yok.
acik kapali farketmez erkek bakmak isteyip fantazi kurmak istedikten sonra heronune gelene bakar.carsafda giysen carsafin altindakileri hayal eder. sortta giysen yine ayni .kisinin kendisiyle alakalidir bu.kapali cumlesinden kastimiz turban degildir .ben acik giyinirim orneigin ama esim mini etek giydirmez pantolon giy der. yada diz alti etek giy der yani bunuda kastetmis olabilir konuyu acan arkadas.

siz bunu derken, minisini askılısını çekiştiren de dediğiniz için tepki aldınız. erkek kapalıya da bakar, açık olana da. bunun daha çok dikkat çekmeye çalışmakla alakası var :1closedeyes:
onlar bariz belli ediyor zaten kendini, aynen katılıyorum
Gözünü dikenin gözü çıksın :1rolleyes:
Nazar etmesin ne olur,çalışsın onun da olur sırnaşık şey
çıksın walla kız

X