Erkeklerde cinsel ilişki sonrası uzun süren yorgunluk

İşte erkeklik bu böyle fıslar. Biyolojik olarak cinsellikte kadinlar kadar dayanikli deyiller oyuzden misal sen gunde on erkekle yatsan yine zorlamaz ama bi erkek gunde en fazla üç kere yatabilir.
Nasil zorlamaz kadinda maks bence 4
10abarti yani ona guç kalmazki ayaklar biter vajina artik sizlar heves azaldikca kuruluk olur oda acitir yapamaz robotmu bu kadin

merhaba arkadaşlar, biz sevgilimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz ve genelde hergün sexting yapıyorduk ve kendimizi rahatlatıyorduk. geçenlerde buluştuğumuzda ilk kez cinsel birlikteliğimiz oldu ve 3 gün boyunca ardarda günde iki üç kez cinsel ilişki yaşadık sonrasinda tekrar kendi şehirlerimize dönmemiz gerekti, hatta dönmeden önce bir sonraki buluşmamiz nezaman hemen en fazla iki hafta sonrasina ayarlayalim vesayre dedi. cok mutluyduk herşey güzel gecti ve kendisi de bunu defalarca dile getirdi neyse aradan bir hafta geçti ve normalde ayrı kalırken ve cinsel ilişki yaşamadan önce hergün sexting isteyen adam hiçbir şekilde sexting konularına girmiyor. bunun sebebini sordum ve söylediği şey: "gerçeğini tattiğim için gerçeğini arzuluyorum ve uzaktan sexting artik sacma geliyor ve kaç gündür cok yorgun ve halsiz hissediyorum (zaten cok yoğun bir hayati var), 3 gün boyunca günde 2 veya 3 kez boşalmak beni sanirim çok yordu vs, yoksa seni hala cok istiyorum arzuluyorum seviyorum herşey cok güzeldi dahada güzel oldu vs"

ben aramızda hiçbir şekilde farkli ve olumsuz bir şey sezmedim, sadece o günlerden sonra çok yorgun halsiz ve mesela normalde sabahlari uyandiğinda penisi sertleşmiş olarak uyaniyordu ama o günlerden sonra hiçbir şekilde sertleşme olmamış. sizce bu konuyla ilgili erkeklerde bu durumu normal mi? yoksa başka bir sebebi olabilir mi?
Erkegin kendisini toparlamasi icin ara vermesi lazim artik durmadan 3gun olunca tabi adam artik tatmin olmuş durumda.Bir kaç gun sonra yeniden kendine gelir toparlanmasi lazim ve yorgun olunca stres filan etkiliyor cinsel hayatida ama sizinkisi bence gunde kac kez tekraklanma yuzunden yazik adama biraz mola.😂

X