Erkekleri anlamıyorum bakar mısınız?

Evet sosyal medyadan tanıştık ama aynı yerde yaşıyoruz normal tanışma gibi olmuştu
Sonuçta sosyal medya aracılığıyla tanıştınız. Sosyal medya olmasa tanışmıycaktınız. Sosyal medyadan bir kızla tanışan erkeklerde ben bunu düşürdüysem daha fazlasını da düşürürüm mantığı oluyor, önüne gelene yazıyorlar. Bunu sizin konuştuğunuz çocuk için söylemiyorum genel bir durum

Sonuçta sosyal medya aracılığıyla tanıştınız. Sosyal medya olmasa tanışmıycaktınız. Sosyal medyadan bir kızla tanışan erkeklerde ben bunu düşürdüysem daha fazlasını da düşürürüm mantığı oluyor, önüne gelene yazıyorlar. Bunu sizin konuştuğunuz çocuk için söylemiyorum genel bir durum
Evet aslında çok haklısınız

2 aydır konuştuğum biri vardı 2 kere buluştuk sohbetimiz sarardı konuşmadığımız gün yoktu bir gün bana kızlarla fotoğraf atmıyorum sen varsın diye dedi canım yavrum falan ben de flört ediyoruz sandım sonra geç yazınca birkaç gün önce geç yazma dedim o da mesajlaşmayı sevmiyorum falan dedi sana yoğun bir şey hissetmiyorum dedi sadece birbirimizi mutlu eden 2 insanız dedi benim çok zoruma gitti çünkü bir şeyler hissediyorum sonra sohbeti kestim hoşçakal dedim Allaha emanet ol dedi görüldü attım geçtim ama çok duygusalım çünkü bir şey varmış gibi hissettirdi sizce yanlış mı yaptım sohbeti keserek?
merhaba; bir 5 yıl sonra asla hatırlamayacağınız bir ilişkimsi... Takmayın bence

X