Erkeklerin Kadın Düşmanlığından Bıktım

İnternette inci,uludağ hatta entel geçinen ekşiye dahi girdiğimde o kadar iğrenç zihniyetlerle karşılaşıyorum ki.
Örneğin;İncide 2 günde 1 kız çocuğu olan kişi şöyle şöyledir hatta ve hatta kız çocuklarını boşuna diri diri gömmüyorlardı bir vildikleri vardı diye savunanlar bile var.
artık böyle zihniyetteki erkeklerin aramızda nefes alıyor olması bile korkutucu biliyorum aramızda daha iğrenç ve insanlıktan nasibini alamamış tonla erkekle birlikte yaşıyoruz.
tek suçumuz dünyaya kadın olarak gelmek...
Başından sonuna kadar haklısım yazdıklarında. Hiçbir erkeğin bir kadına gerçek anlamda saygı duyabileceğini zannetmiyor ve evlenmeyi düşünmüyorum.
Bir de erkek düşmanları da var yazmışlar. Hiçbir erkek düşmanı görmedim erkekleri öldürmek gerek diyip tecavüz esprisi yapan, bir tane bile görmedim. Radfem bloglarını okumanı tavsiye ederim sana da. Bizim gibi düşünen çok kadın var, yalnız değilsin.

Başından sonuna kadar haklısım yazdıklarında. Hiçbir erkeğin bir kadına gerçek anlamda saygı duyabileceğini zannetmiyor ve evlenmeyi düşünmüyorum.
Bir de erkek düşmanları da var yazmışlar. Hiçbir erkek düşmanı görmedim erkekleri öldürmek gerek diyip tecavüz esprisi yapan, bir tane bile görmedim. Radfem bloglarını okumanı tavsiye ederim sana da. Bizim gibi düşünen çok kadın var, yalnız değilsin.
çok teşekkür ederim size beni gerçekten anladığınız için.
size yemin ederim ki detaylı bir şekilde nasıl tecavüz edilir onu bile anlatıyorlar o kadar pislik insanlar ki.Üstüne üstlük azınlık falan da değiller sayıları oldukça fazla
bahsettiğiniz bloglara göz atacağımm

Kardeşim 19 yaşında bütün erkek cinsini çözmüşsün gibi neden sürekli onların üzerine genelleme konular açıyorsun?

Boşver Ali, Veliyi, kendi kişisel gelişimine, eğitimine odaklanmak gereken yaştasın.

İnternette inci,uludağ hatta entel geçinen ekşiye dahi girdiğimde o kadar iğrenç zihniyetlerle karşılaşıyorum ki.
Örneğin;İncide 2 günde 1 kız çocuğu olan kişi şöyle şöyledir hatta ve hatta kız çocuklarını boşuna diri diri gömmüyorlardı bir vildikleri vardı diye savunanlar bile var.
artık böyle zihniyetteki erkeklerin aramızda nefes alıyor olması bile korkutucu biliyorum aramızda daha iğrenç ve insanlıktan nasibini alamamış tonla erkekle birlikte yaşıyoruz.

ekşi, inci, uludağ gibi sözlük yazarlarının çoğu aslında tam da evrimini tamamlayamamış mahlukatların, dışarıda ağızlarını açacak cesareti olmadığı için klavyelerinden şerefsizlik akıttıkları mecra haline gelmiş durumda.
bu mecraları ciddiye almayın dicem ama maalesef gizledikleri iç arzularını yazıyorlar ve çok ciddiye alınmalılar.

ekşi, inci, uludağ gibi sözlük yazarlarının çoğu aslında tam da evrimini tamamlayamamış mahlukatların, dışarıda ağızlarını açacak cesareti olmadığı için klavyelerinden şerefsizlik akıttıkları mecra haline gelmiş durumda.
bu mecraları ciddiye almayın dicem ama maalesef gizledikleri iç arzularını yazıyorlar ve çok ciddiye alınmalılar.
sadece o da değil ki
bu mecralar örnek sadece böyle iğrenç erkekler çok yaygın olarak görülüyor toplumda.

Ama sana yazık be kuzum. Okulundan memnun değilsin , ailenden memnun değilsin , çekici değilsin , erkek arkadaşların aseksüel çıkıyor . Bu tabiri de gerçekten senden duydum . Sanal ortamdaki erkeklere takıyorsun . Acaba lezbiyen olabilir misin? Ya da ağır bir depresyon geçiriyor olabilir misin? Çünkü bir şeyleri içinde oturtmaya , kendini kendine haklı çıkarmaya çalışıyorsun gibi geldi bana . Bak uzun yıllardır öğretmenlik yapıyorum, bence muhakkak bir uzmanla konuşmalısın . Duygularının altındaki sebepleri bulmalısın .

Birincisi kadın olmak bir nimet bizim için ben öyle düşünüyorum..

İkincisi o şuursuzlar maalesef her yerde.. Ama bunlar Kadın düşmanı, o, bu değil de daha çok ruh hastası bence.. Tedaviye ihtiyaçları var işte.. Keşke şu devlet bunları toplatsa ve tedavülden kaldırsa 😂😂 Hem bunların alımı falan da olmaz o zaman.. Böylece suçsuz kadınlar bilmeden bunların eline düşmemiş falan olur.. Ahhh ne hayaller.... 🤦🏻

O xıhnıyetler bıtse keske .Ama ne zaman birer kı .

Erkekleri bırak kadınlar birbirine düşman
Kıskanç fesat maalesef böyle
Kadınlar dayanışma içersinde olmadığı için erkeklerin böyle olması beni şaşırtmıyor
Sosyal medyaya baktığınızda nasıl linç ediyor kadın kadını görüyorsunuz
Bir ünlü foto paylaşıyor Pınar Altuğ ydu galiba
Kadının kocasıyla yaş farkına göndermeler yapıp iğrenç şeyler yazanlar var bunlar hep kadın .
Neler görüyorum inanılır gibi değil

şimdi herkesin her dediğini ciddiye alamayız. bir lafa bakarız laf mı diye, bir de söyleyene bakarız adam mı diye.
açıkçası saçma sapan düşünceler yakın çevremden, değer verdiğim ya da bişey sandığım insanlardan çıkıyorsa eğer üzülüyorum. ama onun dışından öyle internetten falansa zerre önemsemiyorum.
üstte bir üye demiş zaten sosyal bir ortamda bana yapamazlar, hayatıma zaten yaklaştırmam diye. çok doğru.
geçenlerde ekşide bir konu vardı. bekar kadınların ev almaması falan gibisinden. neymiş efenim bekar kadınlar ev araba almıyormuş çünkü kocaları alsın diye düşünüyorlarmış, yatırım yapmak yerine yiyip içip gezmeye harcıyormuş parasını. bütün yük erkeklerin omzundaymış falan.
birisi de şey demiş, yahu kendi ayakları üstünde duran, güçlü, evi arabası parası olan düzgün kadınlar sizi hayatlarının ucuna yanaştırmadığı için siz bütün kadınları hayatına girebildiklerinizden ibaret sanıyorsunuz diye. bu da çok doğru.
takmamak lazım.
Ev araba alsın bende üstüne konayım diyen tiplerde var bizde o erkekleri biliyoruz
Kadının maaş kartını elinden alıp evi geçindiren kendi maaşını başka kadınlarla yiyen
Günümüz erkeğinin hayalini söyleyeyim size
Kadın çalışsın bana baksın bende kendi paramla gezip tozayım
Birlikte çalışalım kredi çekelim arabanın en lüksünü alalım bende o arabayla hava atayım ona buna
Ev dışında ortak hiçbirşry almam bir erkekle bu devirde

X