Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkekLerin küçük göğüs hakkında fikri ?

s_nr_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2010
20
0
meLekLer.. :)
evLiyseniz veya erkek arkadaşlarınız varsa küçük göğüs hakkında neler düşünüyor?
benm yaşım daha ufak 17 yasındaym,ama çok takıntıLıym bu konuda.evlendgmde sorun oLurmu..? yada daha büyürmü ? sütyen takmadgmda nerdeyse dümdüz.. cok kafama takıyorum .. yardım edin :KK43:

sana şu şeklde yardım edeblrm vogue dergsnde bi erkek yzar bir syfa bu knuyla ilgli yazı yazmştı ve bu koca sayfda sdce erkeklern göğüslre bayıldğı yazıyodu.bende 17 yaşındayım bnmde çok kçk olmsda küçük.moralni bomzk istemem ama bugünde gaztde okudum ingltrde bir profsr araştrma yapmış ve bir erkek bir kdının direk göğüslerne bkıyomuş Çok üzgünüm çoook

orası öyle ama yine vogueda cok güzel bayan mankenlern gögüsleri 75 80 ...yani hersy gögüs dgl.vücuttaki tek güzel yer orası degil

orası öyle ama yine vogueda cok güzel bayan mankenlern gögüsleri 75 80 ...yani hersy gögüs dgl.vücuttaki tek güzel yer orası degil

sna katlyrum bncede öyle ama arkdş erkek görüşünü sormuş bnde okuduklarmı yazdım ama bnde sna katlyrum kaydirigubbakcemile5

sana şu şeklde yardım edeblrm vogue dergsnde bi erkek yzar bir syfa bu knuyla ilgli yazı yazmştı ve bu koca sayfda sdce erkeklern göğüslre bayıldğı yazıyodu.bende 17 yaşındayım bnmde çok kçk olmsda küçük.moralni bomzk istemem ama bugünde gaztde okudum ingltrde bir profsr araştrma yapmış ve bir erkek bir kdının direk göğüslerne bkıyomuş Çok üzgünüm çoook

aynen öyle bencede..
yok canım ne gerek var küçük göğüslerde iyi yada o kadar takma kafana böylede iyi diyen bi erkeğin samimi olduğuna inanmıyorum ben.
büyüse içine düşerler. silikon taktırsan yada başka yollardan büyütsen yok küçük hali daha iyiydi diyecek bi erkek yoktur bence. dediğim gibi içine düşerler :nazar:

aynen öyle bencede..
yok canım ne gerek var küçük göğüslerde iyi yada o kadar takma kafana böylede iyi diyen bi erkeğin samimi olduğuna inanmıyorum ben.
büyüse içine düşerler. silikon taktırsan yada başka yollardan büyütsen yok küçük hali daha iyiydi diyecek bi erkek yoktur bence. dediğim gibi içine düşerler :nazar:

vogue da adam diyoki küçük göğüsünz olucağna silikon taktrın dio skın küçük göğüslernz olmasın kesnlkle büyütün dio mongol herif ağzmı bzdrcak ramazan ramazanalsanaalsanasmile

sna katlyrum bncede öyle ama arkdş erkek görüşünü sormuş bnde okuduklarmı yazdım ama bnde sna katlyrum kaydirigubbakcemile5

eet haklısın..canım öle olsa benim gögüslerim 75 cirkin olsam nasıl modellik yapıyım ..yada bisürü cook kücük gögsü olan arkdsm ama mükemml yüze sahip ve cok erkegi pesnden kosturan arkdslarmda var...elbet büyük gögüste daha iyi olur.ama olmuosada yapcak bişe yok:)

vogue da adam diyoki küçük göğüsünz olucağna silikon taktrın dio skın küçük göğüslernz olmasın kesnlkle büyütün dio mongol herif ağzmı bzdrcak ramazan ramazanalsanaalsanasmile

erkekler büyük göğüs sever ilgisini çeker isterler tamam ama napalım
Allah vergisi yani. sonuçta her bayan ister bomba göğüsleri olsun lopez kalçaları olsun bebek gibi yüzü olsun bilmem ne bilmem ne
ama sırf karşımdaki erkek beğenecek diye de yapamam hiç bişeyi.
önce kendim için:ecrin_bebek:

bn göğüslrmi şuan kendme olan özgvenm gelsn die büytmeye çalşıyrum daha evlenmeme fln çok var zatende bnce erkeklri çok fazla takmamaz lazım snuçta keli var kısası var şişmanı var biz onlrı bu şekilde kabullenysak onlrı yakışlklı değil insan olklrı için kabullenyruz

valla bende bu foruma kendim icin üye oldum zaten gögüslerimde 75 itam dolduruo fizigm gayet düzgün..istdgm erkegde ellde edblrm..onlar önce kendilerne baksın.bnde kendm icin ugrsyrm 80 85 te ideal gögüs ölcüsü ztn..

ben hep şunu derim türkiyede güzel bir sürü kadın var sokağa çıksan en aşağı on tane görür de dönersin eve. ama birgün boyunca karış karış gezsen bir tane yakışıklı zor bulursun :KK70: onu söyleyen sanki voguedaki erkek mankenlerden biri allah bilir hem kel hem foduldur

• Beğen
Reactions: gve
off ya biz her şeyi erkekler için mi yapcaz, gögüs büyüt, kalça şekillendir, kilo al-ver, saçlara bakım yap, ele ayağa bakım yap, maske yap, epilasyon- ağda çek- yapıştırr, çocuk doğur, büyüt, ütüsünü, yemeğini, temizliğini yap, onu sev çocuk gibi büyüt.......daha neler neler...

ben hep şunu derim türkiyede güzel bir sürü kadın var sokağa çıksan en aşağı on tane görür de dönersin eve. ama birgün boyunca karış karış gezsen bir tane yakışıklı zor bulursun :KK70: onu söyleyen sanki voguedaki erkek mankenlerden biri allah bilir hem kel hem foduldur

samantha süper(Y) son nokta!:KK70:

ya zaten aslnda bakarsanz onlarında dert ettigi yerLeri var. ama nebilm insan genede huzursuz oluor. cevremdeki bnm yastlarım en az 80 takıor.bnmkıler 75 doldurmuor masaj yabıorm adacayı fln içiodum bıraktm.kendi haline smdi.
nolursa olsun diorm artık

bnce drek nolursa olsun moduna grme uğraş çabala eğer olmazsa en azından ben uğraştım elimden geleni yaptım dersn a.s

Ya erkekleri bilmem de benim abim var örnek verebileceğim, kız arkadaş zor buluyor, biraz asosyal olduğundan, şimdi bitane bulmuş, kızın göğüsleri küçük diye üzülüyordu yani :eek:klava: valla işin aslı, bu siteyi abimden gördüm de üye oldum kaydirigubbakcemile3 kızcağız için doğal göğüs büyütme yöntemleri arıyordu, benim de işime geldi tabi, çok memnunum bu siteyi bulduğuna :lepi:

kesinlikle büyük göğüslere bayılıyorlar... ama göbeğe kadar gelmiş göğüsler hariç...

X