Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkekLerin küçük göğüs hakkında fikri ?

internette orda burda durakta reklam afişlerinde heryerde dolgun göğüsleri olan kadınlar var tabiki çoğu silikonlu manken ama bu bilinçaltı tüm erkeklerde yerleşince nişanlılarına yada eşleri veya sevgililerine birtakm dayatmalarda bulunmaları çok normal bence :icecream:

daha doğrusu normal olmayan birşeyi sürekli gözümüze sokup farklı beklentiler içine sokuyorlar insanları.. boşuna dememiş şair: tek dişi kalmış canavar'!
resimlerdeki hiçbi mankenin sanıldığı gibi bir vücudu yok magazin işinde olsaydınız bunu çok kolay anlardınız. Birkaç tüyo makyaj hilesi ve Biraz da photosopla herşey mükemmel gösteriliyor. Kendi ölçümden 2 beden küçük giyince benim de göğüslerim taşıyor ne yalan söyleyim'!

benim gögüslerim cok küçük esim elledigi zaman hiç memnun deil çok küçük gögüslerin diye birlikte olmayı yarıda bırakıyor mutlu edemiyorum

ya kızlar erkekler demiyor mu boyu değil işlevi önemli diye bende eşime öle diyorum boyu değil işlevi önemli:KK66: gerçi benim göğüslerim orta boy ama daha büyük istemesin diye:KK60:

bnce erkekler kadınların göğsüne deil dha çok kalçasına bakar. onlar için göğüs olsa da olur olmasada pek bişi farketmez önemli olan kalçanın şekli ve dolgunluğudur. bunu bn kendi erkek arkadşıma da sordum o da böyle söyledi. ve küçük göğüsün en büyük avantajı çabucak deforme olmayışıdır. bnm göğsümde 75-80 önceden çok takıyodum sora çevremdeki kız arkadaşlarımın göğüslerini ve ülkemizde okadr çok küçük göğüslü ve sorunlu göğüsü olan kişiler varki bu takıntım geçti. bnde çok büyütmek için bitkisel kürler uyguladım ama büyümedi silikon yaptırmaya kdr düşündüm ama vaz geçtim doğal herzamn dha iydir küçük-müçük. :nazar: fazla kafaya takıpta kendimizi üzmemiz boşuna yapıcak bişi olmuyo cerahi operasyonlardan başka.

hehh bide şu var düzgün bi fiziğiniz varsa kalçanız dolgun ve şekilli belinizde inceyse bide bakımlıysanız emin olun göğsünüz dier olumlu güzelliklerin arasında fazla göze batmaz. ne eşleriniz sorun eder nede siz herkes 4-4 lük olucak deel ya . :KK8:

hehh bide şu var düzgün bi fiziğiniz varsa kalçanız dolgun ve şekilli belinizde inceyse bide bakımlıysanız emin olun göğsünüz dier olumlu güzelliklerin arasında fazla göze batmaz. ne eşleriniz sorun eder nede siz herkes 4-4 lük olucak deel ya . :KK8:

süpersin sen yaaa özete baaakk :KK9:

bı kızı sevgılısı dogumdan sonra gögslerı sönmüş diye terketmiş kızlar ya S::KK59:

Bence kız kendisini gerçekten sevmeyen bir insandan kurtulmuş..En iyisi olmuş...Biz et parçaları değiliz kızlar...Ben aşık olduğum erkeği dünyanın en yakışlısından daha yakışıklı buluyorsam eğer o da aşık olduğunda öyle olacaktır zaten...
Göğüs konusuna gelince benimkiler 80 kızlar..ORta..Ama gelin görün ki ince bir bel istiyoruym bende mesela...KEşke göğüslerim küçük olsa da incecik belim olsa diyorum...Yani bence göğüslerinizle barışık olun...Zaten eninde sonunda size veda edecek onlar, pes edecekler, hazır onlar canlıyken tadını çıkarın hayatın ve sürekli değerini bilin derim :)

acaba bende mi bir gariplik var? göğüslerim 75 beden ama çıplakken aynaya falan baktıgımda kendimi gayet güzel buluyorum. sevgilim 2-3 kere küçük olduklarını söyledi şakayla karısık ama ben takmıyorum bile. ne var yani küçükse :63: :63: ha bide göğüslerim küçük olabilir ama gayet şekilli ve dikler. sevgilim de devamlı ne kadar çekici oldugumu dile getirir. çekici olmakla küçük göğüslü olmanın bir ilişkisi yoktur kızlar. eğer erkek göğsü gibi dümdüz değilse hiç kafanıza takmayın. bir de evet çocuk olunca göğüsler büyüyor fakat emzirme dönemi bitince o göğüsler sönüp içleri bomboş bir deri parçası haline gelebiliyor. bazı kadınlarda böyle oluyor. o zaman kafaya takılabilir ama şu an bunu düşünmenize gerek yok yani.

kızlar göğüsler önemlidir falan filan ama en çok kalçaya önem veriyo erkekler, göğüsler ele avuca gelsin yeter ama poponuz şekilsizse bırakın göğüsleri popoyu düzeltmeye bakın:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benim de göğüslerim çok küçük, eskiden çok kafaya takardım..ama gerçekten kafaya takmaya gerek yok, eğer karşınıza geçen erkek sizin göğüslerinizin küçüklüğünden şikayet ediyorsa emin olun ki kendi cinsel organının küçüklüğünden de şikayet etmiş ya da ediyor olabilir..biliyorsunuz onların da kendi aralarında bir boyut yarıştırma olayları var..bunu düşünürseniz kendinizi kötü hissetmeyi bırakabilirsiniz... :)
çıktığınız ya da evlendiğiniz insan dünyanın en yakışıklı erkeği ya da en mükemmel erkeği değil,buna da emin olabilirsiniz..bu yüzden onları ilahmış gibi yüceltmemize hiç gerek yok,bedensel açıdan herkesin kusurları vardır,önemli olan sağlıklı ve beraberken mutlu olmak..
bence sizi sadece göğüsleriniz için seven bir erkek bulacağınıza, sizi gerçekten siz olduğunuz için seven bir erkek bulun..
kendinizle barışın ve erkeklerin ne düşündüğünü bir kenara bırakın.benden size ufak bir tavsiye :KK66:

Tabikide büyük severler
Küçük göğüslü kızlarda ama onun göğüsleri sarkar diye büyük memeli kızları kötülemeye çalışır içten içe kıskanır çünkü

X