Erken doğum riski için progestan kullanan var mı?

Ben hamileliğimi öğrendiğimden beri şikayetlerim vardı. 5.haftada yani. Karnımds batma çıkmalar oluyordu vee kahverengi balgamsı akıntılar lekelenmeler. Çevremde arkadaşlara sorduğumda biz yaşamadık, dikkat et düşük durumu olabilir filan denilince özel bir kliniğe başvurdum. Daha iyi ilgilenmeleri ümidiyle maalesef öyle olmadı doktoru değiştirdim. Başka bir kliniğe geçtim bu doktorum ekstra ilaç ve iğneler ile destekliyor tedaviyi inşallah
Anladim canim ben de o bahsettigin kahve akintiyi 8.haftada sabH uyandigimda tuvalette pecetede farkettim sonra kostur kostur doktora kanama alani olusmus durmus dedi sonra 4gun sonra yine sabah uyandim kirmizi bir akinti geldi eklicem onu sana doktora fotosunu gonderdim onemli degil progestana devam dedi ben zaten 4.haftadan beri kullaniyorim progestani ama ayni kasik batmasi bende de var insallah bu gecici bir sinavdir ikimiz icin de umarim kucagimiza saglikla aliriz bebislerimizi canim

Eklentiler

• 20210509_092002.jpg
    20210509_092002.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 622
Anladim canim ben de o bahsettigin kahve akintiyi 8.haftada sabH uyandigimda tuvalette pecetede farkettim sonra kostur kostur doktora kanama alani olusmus durmus dedi sonra 4gun sonra yine sabah uyandim kirmizi bir akinti geldi eklicem onu sana doktora fotosunu gonderdim onemli degil progestana devam dedi ben zaten 4.haftadan beri kullaniyorim progestani ama ayni kasik batmasi bende de var insallah bu gecici bir sinavdir ikimiz icin de umarim kucagimiza saglikla aliriz bebislerimizi canim
İnşallah canım inşallah.. Sende benim yaşadıklarımı yaşamışsın. Benim doktorum da ilk doktor yani önemsemedi içerde bir şey yok dedi. Hatta ilk kanamam da apar topar ona gittik fotoğraf çekmiştik kanama olunca gidip gösterdik, adam dalga geçer gibi konuştu resmen. Yok efendim ben daha kötü bir tablo bekliyordum bundan bir şey olmaza getirdi resmen bir iğne vurdu yolladı. 4 gün sonra şakır şakır kanama yaşadım hastanelerde yattım. Gerekirse başka doktora muayene ol canım. İkinci bir göz önemli olabilir. Ben öyle yaptım.

Ayrıca kuzum korkma yat dinlen fotoğraftaki kanama gerçekten az seni anlıyorum haklısın endişelisin ama inan benim kanamalarımı kan durdurucu iğnelerle saatlerce durduramadılar. Korkma Allaha dua edelim bol bol.

Ayrıca kuzum korkma yat dinlen fotoğraftaki kanama gerçekten az seni anlıyorum haklısın endişelisin ama inan benim kanamalarımı kan durdurucu iğnelerle saatlerce durduramadılar. Korkma Allaha dua edelim bol bol.
Cok tesekkur ederim kkuzum 🤲sen de insallah bir daha yasamassin geride kalir hepsi🤲

Merhaba kasilma derken uyurken mi oluyor ben de henuz 9haftaligim ben de dusuk ihtimaline karsi gunde 3kez kullaniyorum sabah uyandigimda her yerim kasilmis oluyor
Uyurken değil normalde gün içi karnim sertleşiyor nefes darlığı oluyor o sıra sonra geçiyor 15. 30 sn. Yada 1 dk sonra. Yada karnim öne.dogru toplanir kasılma bunlar ilerleyen haftalarda olur 9 da olduğunu hic duumadim ama bilemem tabi dr. A danışmak lazim

Uyurken değil normalde gün içi karnim sertleşiyor nefes darlığı oluyor o sıra sonra geçiyor 15. 30 sn. Yada 1 dk sonra. Yada karnim öne.dogru toplanir kasılma bunlar ilerleyen haftalarda olur 9 da olduğunu hic duumadim ama bilemem tabi dr. A danışmak lazim
Tesekkur ederim iyi bayramlar💐

X