Premature Bebekler Erken doğum ve kanda enfeksiyon. Bebeğim küvözde ne olur yardım :(

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kızlar zor bıliyorum,hanı hekes gazıyla,ağlamasıyla uğraşırkn sen yenı doğum yapmışsn bebek yok aklında binlerce soru işareti..Ama anne olmak kolay değilki,kndinizi bırakmayın siz ii olunki sütünz gelsin bebeğinz dha ii toparlansn

Sağolun kızlar cvpnlarınız için. Ben bugun çok şükür ki bebeğimi emzirdim. Yarında tahlil yapacaklar çekap falan yapılacakmış. Ona göre taburcu ederiz dedi inş sonuçlar güzel çıkar Allah tan ümit kesilmez çok şükür bugünüme.yardımcı olan dua eden tüm arkadaşlara tşk ederim. Dua bekleyen tüm arkadaşlarada Rabbimiz yardımcı olsun El Şafì ismiyle şifa versin

Tam sevindik sevinicez yine bir haberle yıkılıyoruz sonuca sevinip arkasından arda arda gelen sorunlar bebeğimin kafa ultrasonunda beyaz lEke çıktı fikri olan varmı nedir bu beyaz leke çok üzülüyorum mr sonucu beni üzücek diye
Canım mr sonucunuz nasıl cıktı

Sağolun kızlar cvpnlarınız için. Ben bugun çok şükür ki bebeğimi emzirdim. Yarında tahlil yapacaklar çekap falan yapılacakmış. Ona göre taburcu ederiz dedi inş sonuçlar güzel çıkar Allah tan ümit kesilmez çok şükür bugünüme.yardımcı olan dua eden tüm arkadaşlara tşk ederim. Dua bekleyen tüm arkadaşlarada Rabbimiz yardımcı olsun El Şafì ismiyle şifa versin
O tahlillerin temiz cikmasi icin dua ediyorsundur yarin da ins sana versinlerdiye bebegini.suan cok iyi anliyotum seni.ayni yoldan bende gectim.hep o tahlil sonucunda artik ins birsey cikmazda bana verirler diye dua etmistim.tam gecen sene bu zamnlar benimde yavrum kuvezdeydi 18 gun kaldi.
Hepsi gececek ins.cok cok kisa bir zaman kalmis bebeginle hasret gidermene.
Allah sifa versin yavruna.

Merhaba bende 28+2 günlük 800 gr doğum yaptım. Kızım 50 gündür küvez de. İlk doğdunda bizim de enfeksiyonu vardi. Çok şükür geçti. Şimdi 1400 kg oldu miniğim fakat hala solunum desteği alıyo malesef inşallah rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin hepimize.
Aman yarabbi 800 gr okuyunca tüylerim diken diken oldu kıyamam ona
İnsan kendi korkuları yaşamadan başkasını anlayamaz sanırım
Maşallah büyümüş kilo almış inşallah iyi olup çıksın

Aman yarabbi 800 gr okuyunca tüylerim diken diken oldu kıyamam ona
İnsan kendi korkuları yaşamadan başkasını anlayamaz sanırım
Maşallah büyümüş kilo almış inşallah iyi olup çıksın
Aynen öyle rabbim acılarını yaşatmasın inşallah. Amin inşallah..

Merhabalar üstünden yıllar gecmis ama bebeğinizin sepsis teşhisi almasiyla iyilesmesi arasında ne kadar süre geçti? bebeğinizin vücudunda morarmalar oldu mu? iyi birşeyler duymaya ihtiyacımız var. nolur yardim edin

X