Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik Test negatif 4 gün gecikme??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cemree67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2021
184
63
Merhaba kızlar
En son regl tarihim 13.10.2021 bu ay da 13 ünde olmam gerekiyodu tam günü güne olurım ama hala olmadım 12 sinde erken genelik testi etmiştim ama negatif sonuç aldım sizce tekrarlamalı mıyım testi? Yoksa gidip kan dan mı baktırmalıyım önce negatif sonra kanda veya idrarda pozitife dönen var mıı?

Merhaba kızlar
En son regl tarihim 13.10.2021 bu ay da 13 ünde olmam gerekiyodu tam günü güne olurım ama hala olmadım 12 sinde erken genelik testi etmiştim ama negatif sonuç aldım sizce tekrarlamalı mıyım testi? Yoksa gidip kan dan mı baktırmalıyım önce negatif sonra kanda veya idrarda pozitife dönen var mıı?
Erken yapmıssın testi bence.. 3-4 gün geçince yapsan çıkar sonuç

Merhaba kızlar
Merak ettim durum nedir acaba?

Bende de aynı belirtiler var acayip karnım şişti
Umarım gebeliktir ama beklentiyi yüksek tutma sonra çok kötü hayal kırıklığı oluyo bildiğin tüm belirtileri yaşadım bide 5 gün geçince tam hamileyim dedim ama akşamında sürpriz yaptı 😁 bu ay tekrar çalışmalar devam

X