Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi ikinci silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaset testlerde sabah ilk idrarla yapılması lazım ve idrarın bir kısmı dışa boşalacak kalan tuttuğun kısmı temiz bir kaba ordan da teste damlatırsan net sonuç alırsın
Dışa derken disariya nereye bosaltacam ve tuttuğum kısım aşağı gelecek şekilde bir kaba koyup öyle mi idrar damlatılarak yere damlatacam

Merhabalar, ben erken gebelik testi yaptım fakat sonucundan emin olamıyorum dizlerimin bağı çözüldü :) sabahta olmak bilmez şimdi, bi bakar misiniz??? Testin markası Days Comfort

Eklentiler

• 4B984880-2E7E-4FA5-B545-1480B4166D0E.jpeg
    4B984880-2E7E-4FA5-B545-1480B4166D0E.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 98
z
Merhabalar, ben erken gebelik testi yaptım fakat sonucundan emin olamıyorum dizlerimin bağı çözüldü :) sabahta olmak bilmez şimdi, bi bakar misiniz??? Testin markası Days Comfort
benim yaptıgım testin markasından ve baya baya bellirli cizgin inşallah kan sonucunda hayırlı haberler alırsın 🤰🏼adetin gectimi 🥰

benim bu kadar görünmüyordu artık içini actım bktım ben mi hayal görüyorum varmı diye gercektense varmıs 4+4 şuan 🥰

Eklentiler

• A7337CE6-C260-4CF7-8DFB-781917B78CB0.jpeg
    A7337CE6-C260-4CF7-8DFB-781917B78CB0.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 102
Dışa derken disariya nereye bosaltacam ve tuttuğum kısım aşağı gelecek şekilde bir kaba koyup öyle mi idrar damlatılarak yere damlatacam
Canım sık giremiyorum bu aralar malum hamilelik felaket zor geçiyor. Canım klozete yapacaksın işte bir kısmını sonra tut temiz bir Pet bardak olabilir ona yap devamını kaset testin içinden zaten damlalık çıkıyor onunla al 3 4 damla damlat sabah ilk idrarınla yap dediklerimi

X