Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi ikinci silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 gün kaldı ise değerin düşük değil 5 ve üzeri hamile olduğunu gösterir. Senin değerin 4 gün varken 2 ise gayet iyi bir değer geç döllenme olmuş olabilir benim reglimin ilk günü 1di yani ama hamileyim bak :) sen değilsin diyenlere bakma test ver regl gününde gelmezse
Merhaba canım benim testlere de bakabilir misin ilkini sabah yaptım silik olsa da görünür bi çizgi çıktı alttakileri öğleden sonra yaptım birinde hiç bişi çıkmadı diğerinde de çok ince bi çizgi var hangisine inancam bilemedim

Eklentiler

• 59B3AE8D-D985-4668-889C-7FCED3985E1E.jpeg
    59B3AE8D-D985-4668-889C-7FCED3985E1E.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba canım benim testlere de bakabilir misin ilkini sabah yaptım silik olsa da görünür bi çizgi çıktı alttakileri öğleden sonra yaptım birinde hiç bişi çıkmadı diğerinde de çok ince bi çizgi var hangisine inancam bilemedim
Sabah testleri daha güvenilir olur sabah ilk idrarla yap canım
Bir de çok yeni gözüküyor daha. Bir kaç gün beklersen daha net çıkar. Regl tarihin ne zamandı?

Sabah testleri daha güvenilir olur sabah ilk idrarla yap canım
Bir de çok yeni gözüküyor daha. Bir kaç gün beklersen daha net çıkar. Regl tarihin ne zamandı?
Telefonumdaki uygulamaya göre 6 aralıkta ama bu ay ovulasyon testiyle rakip ettim yumurtlamayı erken yumurtlama oldu teste göre yarın olmam lazım

Canım tabi bakarım erken gebelik testlerinde sabah ilk idrar ile yapmana gerek yok. Normal kaset test ile yaparsan sabah ilk idrarınla yapman gerekir birazını akıtıp kalan idrarını bir kaba yapıp damlatırsan daha sağlıklı sonuç alırsın :) regline kaç gün vardı bu arada

Canım tabi bakarım erken gebelik testlerinde sabah ilk idrar ile yapmana gerek yok. Normal kaset test ile yaparsan sabah ilk idrarınla yapman gerekir birazını akıtıp kalan idrarını bir kaba yapıp damlatırsan daha sağlıklı sonuç alırsın :) regline kaç gün vardı bu arada
Sağ olasın canım telefondaki uygulamaya göre beş gün var ama benim yumurtlamam erken oluo testle takip ediyorum ona göre yarın olmam lazım

Kızlar
Bende pazartesi gideceğim kan testi için.Kizim sürekli anne hamilesin öyle hissediyorum diyor.Uzulmesin diye ona söylemeyi düşünmüyorum hemen.0.1 kannde pazartesi gideceğim kan testi için.Kizim sürekli anne hamilesin öyle hissediyorum diyor.Uzulmesin diye ona söylemeyi düşünmüyorum hemen.0.1 kan testi .2.5 oldu ama idrar tahlilleri hep pozitif.Heyacanla bekliyorum

Çok garip değilmi ya bu testler 10 ve üzeri değeri pozitif çıkarıyor diye biliyorum. Ama seninde testin pozitif çıkmış. 5 üzeri pozitif. Nasıl bu kadar hassas olur, erken gebelik testi gibi.
İnşallah hamilesindir. Sağlıkla
Kızlar hamile değilim.Cok tuhaf 6 test pozitif çıktı neneen o zaman?🤔

Tabiki olabilir canım senin daha 4 gün var ve 2 değerin benim regl günümde değerim 1di ve hamileyim umut kesilmez canım bekle regl günü test tekrarla dediğim gibi
Tamam canım sağol regl olmazssam deniyicem göğüslerim ağrıyor olurmuyum bilmiyorum seninde allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Arkadaşlar bat a iki gün var kaset test yaptım sabah ilk idrarla böyle çıktı tam net değil ama kan aldırmak için erken mi

Eklentiler

• 4D1C30F0-FEA6-43FC-9356-5B3005FE3A24.jpeg
    4D1C30F0-FEA6-43FC-9356-5B3005FE3A24.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 79
Arkadaşlar adete 3 gün var test yaptım dayanamayıp birşeyler görüyor musunz yoksa bn mi görmek istediğim için goruyorm

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-06-14-53-49-17.jpg
    Screenshot_2021-12-06-14-53-49-17.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG20211206143744.jpg
    IMG20211206143744.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG20211206142232.jpg
    IMG20211206142232.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 68
X