Erken gebelik testi silik çizgi

Melek3458

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
17
8
25
Merhabalaar sizlere danışmak istediğim birşey var adetime 5 gün var bugün erken gebelik testi yaptım ama silik çizgi ile karşılaştım. Yumurtlama günlerini değerlendirdik ve planlı olarak bekliyoruz. Bu durumla karşılaşan oldumu ? Gebelik varmıdır. Cevaplarınızı bekliyorummm :)
IMG_4077.jpeg
IMG_4071.jpeg

Ben 7 gün kala yaptım çok daha silikti, sonra her gün yaptım adet gününe kadar her gün koyulaştı bir tık ama en son adet günü zorla bakınca gördüğümüz çizgi görünüyordu sizinki de baya görünüyor ben buna silik bile demem 😃

Merhabalaar sizlere danışmak istediğim birşey var adetime 5 gün var bugün erken gebelik testi yaptım ama silik çizgi ile karşılaştım. Yumurtlama günlerini değerlendirdik ve planlı olarak bekliyoruz. Bu durumla karşılaşan oldumu ? Gebelik varmıdır. Cevaplarınızı bekliyorummm :)Eki Görüntüle 3388661 Eki Görüntüle 3388662
Merhaba evet var görünüyor. Kan verin daha net öğrenirsiniz olup olmadığınızı 😊😊

Merhabalaar sizlere danışmak istediğim birşey var adetime 5 gün var bugün erken gebelik testi yaptım ama silik çizgi ile karşılaştım. Yumurtlama günlerini değerlendirdik ve planlı olarak bekliyoruz. Bu durumla karşılaşan oldumu ? Gebelik varmıdır. Cevaplarınızı bekliyorummm :)Eki Görüntüle 3388661 Eki Görüntüle 3388662
Bende yaptım aynı böyleydi birdaha yaptım yine çıktı doktora gittim hamile değilim 2 gün önce yaşadım bu durumu ve 3 ay önce dış gebelık gecırdım ameliyat oldum neye göre böyle çıkıyor anlamıyorum bende kızlar :KK43: birdaha yapabılırmısın hayta varsa 3-4 kez tekrar et emin olmak için net kırmızı görürsen doktora git kan ver derim çünkü sonuç beklemek bile insanı çok yoruyor psıkolojımızle oynuyor resimleri atıyorum sana rahim de 19 mm kalınlaşmış birde

Eklentiler

• IMG_3218.png
    IMG_3218.png
    442,8 KB · Görüntüleme: 301
  • IMG_3213.png
    IMG_3213.png
    438,4 KB · Görüntüleme: 345
Bende yaptım aynı böyleydi birdaha yaptım yine çıktı doktora gittim hamile değilim 2 gün önce yaşadım bu durumu ve 3 ay önce dış gebelık gecırdım ameliyat oldum neye göre böyle çıkıyor anlamıyorum bende kızlar :KK43: birdaha yapabılırmısın hayta varsa 3-4 kez tekrar et emin olmak için net kırmızı görürsen doktora git kan ver derim çünkü sonuç beklemek bile insanı çok yoruyor psıkolojımızle oynuyor resimleri atıyorum sana rahim de 19 mm kalınlaşmış birde
Çok geçmiş olsun öncelikle:KK43: sabah tekrar silik çizgi gördüm kan verdim 19,99 çıktı sonucum. Hakkımızda hayırlısı olsun 🥰

Çok geçmiş olsun öncelikle:KK43: sabah tekrar silik çizgi gördüm kan verdim 19,99 çıktı sonucum. Hakkımızda hayırlısı olsun 🥰
Ay çok güzel çok sevındımmmmmmm size attım resimleri taneısne 230 tl para verdim ziyan oldu bşrshaa erken gebelık testi almam dedim hayırlı olsun çok sevındım senden ricam 2 günde bir en az 3 kez kan ver ben yapmadım dış gebelık olduğunu anlamadım 2 katına çıkmazsa durursa veya az artarsa dış gebelık oluyor . Önlemini baştan al lütfen çok üzüldüm ben çok moralım bozuldu psıkolojımı soylemıyorum zaten :/ helekı çektiğim acılar çok zor du sol tüpümüzde aldılar tek tüple hamıle kalmaya çalışıyorum daha 2 ay oldu Demekki silik çıktığında degerınız 8 falanmış artmış 2 kat :) ihmal etmeyin ultrasondan vajınal olarak 800-1500 arasında gorceksınız üstten 2000-3000 arasında gorceksınız artık tecrubelıyım bana sorabılırsınız kanamanız olursa hıc beklemeden doktora gidin veya ağrı çok fazla kramp

Merhaba bende cumartesi aksami adetkme 5 gun kala test yaptim ayni sekildeydi , çizgi görüp görmediğime emin olmadığım icin kan testi vermedim , cuma gunu adet günüm umarim bende hamileyimdiir. Yumurtlama gunlerini degerlendirmistik bizde ama sonuc negatifse diye korkuyorum
IMG_20240218_141304.jpg

Merhaba bende cumartesi aksami adetkme 5 gun kala test yaptim ayni sekildeydi , çizgi görüp görmediğime emin olmadığım icin kan testi vermedim , cuma gunu adet günüm umarim bende hamileyimdiir. Yumurtlama gunlerini degerlendirmistik bizde ama sonuc negatifse diye korkuyorum Eki Görüntüle 3389350
Hemen mi çıktı çizgi?

X