Erken gebelik testi silik çizgi

Kizlar bu sabah cok az sadece peceteyele silince gelecek kadar açık pembe bi akıntım oldu, regl günüm yarın. Belkide regl oluyorumdur bilmiyorum ama reglim genelde agriyla gelir, şuan belirgin bi ağrım yok. Bu konuda fikirleriniz var mi? Yerlesme kanamasi olabilir mi bilmiyorum ama kanama gibi de degildi zaten cok açık pembe ve cok azdi

Kizlar bu sabah cok az sadece peceteyele silince gelecek kadar açık pembe bi akıntım oldu, regl günüm yarın. Belkide regl oluyorumdur bilmiyorum ama reglim genelde agriyla gelir, şuan belirgin bi ağrım yok. Bu konuda fikirleriniz var mi? Yerlesme kanamasi olabilir mi bilmiyorum ama kanama gibi de degildi zaten cok açık pembe ve cok azdi
Bende regl oldum bugün ya 😥

Merhaba testle alakalı yorum yapabilirmisiniz.

Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi kırmızı dahi çıkmadı baktıgımda sadece gölgemsi bi çizgi gibi karartı görüyorum yada yanlış görüyorum.

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar sanırım yok gibi düzensiz regl oluyorum ama içime doğmuştu yaptım çok silik var gibi yok gibi

Eklentiler

• IMG_20240302_182911.jpg
    IMG_20240302_182911.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar merhaba 5 hafta 5 gün gebeyim vajinal ultrasonda gözüktü böyle keseden duruşundan tahmin edenler oluyor sizce cinsiyeti nedir ?

Eklentiler

• IMG_2921.png
    IMG_2921.png
    739,7 KB · Görüntüleme: 111
X