Erken gebelik testi silik çizgi

edasinanhira

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
23
5
30
Kızlarrrr günaydın erken gebelik testi yaptım silik bi çizgi var gibi sizde görüyor musunuz bana mı öyle geliyor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    172,4 KB · Görüntüleme: 414
Bende göremedim ama bikaç gündür aynı bu şekilde kendi kendime uyduruyorum sanıyordum bugün ilk defa görebildiin silik ama net sizce varmıı
IMG_2012.jpeg

Eklentiler

• IMG_2011.jpeg
    IMG_2011.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 321
Bende göremedim ama bikaç gündür aynı bu şekilde kendi kendime uyduruyorum sanıyordum bugün ilk defa görebildiin silik ama net sizce varmııEki Görüntüle 3399358
Bence sende var inşallah kanda da çıkar tabi bende bu kadar net değil sanki var gibi dikkatli bakılınca görülüyor bendeki yasa ben görüyorum sadece anlamadım yarın yine yapacam

Geçen hafta yaptığımda sadece benim gördüğüm fotoğrafta çıkmayan hayali çizgi vardı bir hafta daha bekle inş bebek vardır ikimizdede

Geçen hafta yaptığımda sadece benim gördüğüm fotoğrafta çıkmayan hayali çizgi vardı bir hafta daha bekle inş bebek vardır ikimizdede
Allahım inşallah nasip olur yaaa çok istiyorum bekle demesin kolay gel bide bana sor sabah olsun direk eczaneye gidecem adam beni görünce direk test veriyo kaç aydır deniyorum rabbim sesimizi duysun inşallah sende hamilesindir bende

X