Erken gebelik testi silik çizgi

Kızlar benim testimede bakarmısınız regl olmama 5 gün var şuan gribim ve hapşururken öksürürken sağ kasığım sanki bıçakla kesiliomuş gibi oluo ve uzanırkende bacaklarıma kadar kasık ağrısı neredeyseikinci çizgi kuruma değil çünkü çok çabuk oldu ve daha kuruyacak kadar eskimedi 😂

Eklentiler

• IMG_5741.jpeg
    IMG_5741.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 208
Kızlar benim testimede bakarmısınız regl olmama 5 gün var şuan gribim ve hapşururken öksürürken sağ kasığım sanki bıçakla kesiliomuş gibi oluo ve uzanırkende bacaklarıma kadar kasık ağrısı neredeyseikinci çizgi kuruma değil çünkü çok çabuk oldu ve daha kuruyacak kadar eskimedi 😂
Benimde böyle nerdeyse görünmüyor eşim dalga geçti hatta benimle 😂😂😂hayal mi görüyorsun diye yok ikinci çizgi felan demişti ben bi kaç gün daha bekleyip tekrar yapacam inşallah senin de vardır

Benimde böyle nerdeyse görünmüyor eşim dalga geçti hatta benimle 😂😂😂hayal mi görüyorsun diye yok ikinci çizgi felan demişti ben bi kaç gün daha bekleyip tekrar yapacam p
Benimkide aynı tepkiyi verdi 😂😂 inşallah ikimizde hamişizdir 😍😍 sonucu haber et merak ederim
ayyyy inşallah canım ya sende haber ver belki yarın sağlık ocağına giderim ben duramıyorum gümde 2 tane test yapıyorum 😂😂😂

Benimde böyle nerdeyse görünmüyor eşim dalga geçti hatta benimle 😂😂😂hayal mi görüyorsun diye yok ikinci çizgi felan demişti ben bi kaç gün daha bekleyip tekrar yapacam p

ayyyy inşallah canım ya sende haber ver belki yarın sağlık ocağına giderim ben duramıyorum gümde 2 tane test yapıyorum 😂😂😂
Ahahahah ben deee muhtemelen yarın gidip kan vereceğim 😂😂😂

Kışlar bide benim testlerime bakın ya sizce var mı kan da verdim ama kanda yok gözüküyor kafam karıştı 🥺

Eklentiler

• IMG_4506.jpeg
    IMG_4506.jpeg
    167,4 KB · Görüntüleme: 210
Kışlar bide benim testlerime bakın ya sizce var mı kan da verdim ama kanda yok gözüküyor kafam karıştı 🥺
İyi de imkansız kanda değerlerin yükselmeden idrarda çıkmaz zaten ikinci çizgi ama testin tarihi geçmiştir ya da bozuktur olabilir 2-3 gün sonra tekrar kan ver ya da tekrar test yap bence yoksa baya baya hamilesin diyor test 😍🙏🏻

Noldu canım gittin mi sağlık ocağına sonuç ne merak ettim ben bugün sabah gene test yaptım bişey çıkmadı hevesim kırıldı bi kaç gün beklet sonra yine yaparım inşallah sende vardır
Bende bugün kan verdim sonuç negatif benimde umudum kalmadı bu ay için gerçi hiç bi ay için kalmadı sanırım artık ya olmayacak kafasındayım 🙏🏻
İnşallah seninki olumlu olur umut olursun bana 😍😍

Regle beş gün kaldı bugun çatlatma iğnesinin 8.günü test yaptım yine pozitif çıktı iğneden herhalde ama bugün regl şişkinliği ve ağrısı arada yokluyor hamilelikte de oliyor mu böyle acaba bilmiyorum nasip

Regle beş gün kaldı bugun çatlatma iğnesinin 8.günü test yaptım yine pozitif çıktı iğneden herhalde ama bugün regl şişkinliği ve ağrısı arada yokluyor hamilelikte de oliyor mu böyle acaba bilmiyorum nasip
Çatlama iğnesi etkili oluyormu acaba ya ben de regl olcakmışım gibi şuanda eğer regl olursam ben de yaptırmak istiyorum çünkü artık canıma tak etti yani bu durum hep negatif negatif sinir sistemimi bozdu 😏😏

Kızlar banada bakar mısın rica etsemmm tesadüfen yaptıgım test ben gördüm ilk 10 dkkada ama gözümmü bozuldu

Eklentiler

• ADA65C09-50C6-423B-8884-8CF260C28771.jpeg
    ADA65C09-50C6-423B-8884-8CF260C28771.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 154
  • 3D93FA8D-2D0C-4F41-8366-152E55BC9AFD.jpeg
    3D93FA8D-2D0C-4F41-8366-152E55BC9AFD.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 135

Canım çatlatma ignesi 13. Güne kadar pozitif çıkabiliyor ben 13. Gün gördüm pozitif

X