Erken gebelik testi silik çizgi

Bence sende var inşallah kanda da çıkar tabi bende bu kadar net değil sanki var gibi dikkatli bakılınca görülüyor bendeki yasa ben görüyorum sadece anlamadım yarın yine yapacam
Kızlaaar
IMG_2045.png

Bunlar negatif çıktı ama bence yukarda attığım testler bozuk heyecanlandırdı beni gidip nöbetçi eczaneden test aldım da yaptım negatif çıktı bakalım 3 gün sonra regl günüm hangi test doğru belli olur 😂😂😂

Eklentiler

• E80FD1ED-5C68-44A5-8961-D2D43BBCF104.jpeg
    E80FD1ED-5C68-44A5-8961-D2D43BBCF104.jpeg
    29,9 KB · Görüntüleme: 84
Bunlar negatif çıktı ama bence yukarda attığım testler bozuk heyecanlandırdı beni gidip nöbetçi eczaneden test aldım da yaptım negatif çıktı bakalım 3 gün sonra regl günüm hangi test doğru belli olur 😂😂😂
Yaptigin test hassas test degilmi blki ondan cikti, yeni yaptigin da hassas degil sanirim. Uc gun daha bekle bakalim

Yaaa çok mutlu oldummmmmmm hayırlısı ile sağlıklı şekilde kucağına alırsın inşallah regl kaç gün kala öğrendin ya da geçti mi regl
Benimde testler bi pozitif bi negatif refl 3 gün var daha belirtilerin nelerdi yazarmısın 😍😍😍
Yaaa çook teşekkür ederim 🥰🥰benim tek belirtim bel ağrısıydı regl günümden önce ama öyle böyle değil deli gibi ağrıyordu reglimden 3 4 gün önce pozitifi gördüm erken gebelik testinde. Tegle 2 gün kala kan testim 40 çıktı regli günümde 108 şuan gögüs hassasiyeti gaz ve karın kramplarım var ama çok aşırı değil sadece gündüz vakti iş yerinde bile uykum geliyor ve ilginç şekilde çok sık rüya görmeye başladıım 😅 inşallah ikimizinde çok sağlıklı ilerlerde sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizii 🥰🥰🌸🌸

Yaaa çook teşekkür ederim 🥰🥰benim tek belirtim bel ağrısıydı regl günümden önce ama öyle böyle değil deli gibi ağrıyordu reglimden 3 4 gün önce pozitifi gördüm erken gebelik testinde. Tegle 2 gün kala kan testim 40 çıktı regli günümde 108 şuan gögüs hassasiyeti gaz ve karın kramplarım var ama çok aşırı değil sadece gündüz vakti iş yerinde bile uykum geliyor ve ilginç şekilde çok sık rüya görmeye başladıım 😅 inşallah ikimizinde çok sağlıklı ilerlerde sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizii 🥰🥰🌸🌸
Benimki negatif ama bu saydığın herşey bende de var aşırı uyuyorum kalkıorum işlerimi hallediyorum sonra kafamı koyduğum yerde yine uyuyorum regl 3 gün var bakalım 3 gün sonra ne olacak 😍😍😍 çünkü benim testler bi pozitif bi negatif hangi test doğru bilmiyorum şimdi yine test yaptım negatif çıktılar 😂😂 kafam çorba oldu

Yaptigin test hassas test degilmi blki ondan cikti, yeni yaptigin da hassas degil sanirim. Uc gun daha bekle bakalim
Evet hwpsi erken gebelik testi aslında ama diyorum farklı markalar iki marka pozitif diğer markalar negatif kafam çorba oldu bi de pozitif olan anında çok koyu iki çizgi şeklinde aynen 3 gün sonra bakıcam bakalım sonuç ne olacak yarın sabah ilk idrarla normal kaset test denicem bide yazarım sonucu yine 🙏🏻🙏🏻

Benimki negatif ama bu saydığın herşey bende de var aşırı uyuyorum kalkıorum işlerimi hallediyorum sonra kafamı koyduğum yerde yine uyuyorum regl 3 gün var bakalım 3 gün sonra ne olacak 😍😍😍 çünkü benim testler bi pozitif bi negatif hangi test doğru bilmiyorum şimdi yine test yaptım negatif çıktılar 😂😂 kafam çorba oldu
Kan verdinmii hiiç peki ?

Ve tabiki regl oldumm o pozitif gösteren Freely bozuk erken gebelik testleri yanlışmış yani bu markayı sakın almayın kaç defa aldıysam hepsi bozuk çıktı 🙏🏻🙏🏻
Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻🌸

X