Erken gebelik testi

cbrkl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
16
1
27
Arkadaşlar 31 ocakta çatlatma iğnesi vuruldu daha sonra 1 2 3 şubatta ilişki oldu sonrasında da gün aşırı ilişki oldu en son 9 şubatta oldu 12 şubatta çatlatma iğnesinin etkisi geçti negatife döndü bugün erken gebelik testi yaptım yapıp bakamadım bidaha 1 saat sonra baktığımda belli belirsiz siliklik var acaba var mıdır yok mudur böyle bişey başınıza geldi mi bi kaç yerde de erken genelik testinin kuruma çizgisi olmuyor diye okumuştum ondan merak ettim

Eklentiler

• F5778EB6-88CE-49EC-9AD2-D4AA207A4E4A.jpeg
    F5778EB6-88CE-49EC-9AD2-D4AA207A4E4A.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 186
Son düzenleme:
Çizgi var gibi ama Kuruma çizgisi olabilir. Sabah ilk idrarla tekrar yapın.
Niye testi yapıp bakmadınız ki🙄😀
Ayvallahi bilmiyoeum ama daha önce yaptığım hiç bi erken gebelikte sonradan çizgi görmedim yoksa zaten en azından silik olmucak sonra bakarım dedim vallahi nasıl böyle bi saçmalık yaptım yaa

Ayvallahi bilmiyoeum ama daha önce yaptığım hiç bi erken gebelikte sonradan çizgi görmedim yoksa zaten en azından silik olmucak sonra bakarım dedim vallahi nasıl böyle bi saçmalık yaptım yaa
Resimden anlaşılmıyor. Çizgi pembemsi mi gri mi ?

Çizgi var gibi ama Kuruma çizgisi olabilir. Saba
0A2B3C85-6FD1-45D6-AC86-91013280614F.jpeg

Fotoğraf çekince çizgi gözükmüyor ondan filtreyle oynadım anlaşılmıyor ki soluk baya çatlatmanın 11. Günüde baya silik olan elimde duruyor 12. Gün zaten tamamen negatif 11. Gün bundan daha gri duruyor

Eki Görüntüle 3388181
Fotoğraf çekince çizgi gözükmüyor ondan filtreyle oynadım anlaşılmıyor ki soluk baya çatlatmanın 11. Günüde baya silik olan elimde duruyor 12. Gün zaten tamamen negatif 11. Gün bundan daha gri duruyor
Griyse kuruma çizgisi olabilir. En iyisi yarın yada bir kaç gün sonra sabah ilk idrarla testi tekrarla canım. İnşallah vardır 🤲🏽

arkadaşlar merhaba 5 şubatta çatlatma iğnesi oldum 12 şubatta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yani iğnenin etkisi bitmişti 14 ünde tekrar yaptım çok fazla silik bazen görünüyor bazen görünmüyor 15 inde hem kan testi hem idrar testi yaptım yine bişey çıkmadı bugün idrar testi yaptım yine çok silik çıktı bi görünüyor bi görünmüyor 4 gün sonra adet olacam anlamadım sizce hamile miyim değil miyim yardımcı olur musunuz lütfen

arkadaşlar merhaba 5 şubatta çatlatma iğnesi oldum 12 şubatta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yani iğnenin etkisi bitmişti 14 ünde tekrar yaptım çok fazla silik bazen görünüyor bazen görünmüyor 15 inde hem kan testi hem idrar testi yaptım yine bişey çıkmadı bugün idrar testi yaptım yine çok silik çıktı bi görünüyor bi görünmüyor 4 gün sonra adet olacam anlamadım sizce hamile miyim değil miyim yardımcı olur musunuz lütfen
Ayın 15 16sı 10 11. Günlere denk geliyor erken olabilir test için benim 12. Günde sıfırlanmıştı çokta emin bişey diyemiyorum hakkınızda hayırlısı olsun inşallah güzel haberi alırsınız 😍 Ama adet döneminizi bekleyin bence burda çok farklı şeyler okudum 2 gün önce 3 olup 2 gün sonrasında betası artanlar falan var inşallah vardır 🤲🏻🤲🏻

Bunu dün sabah idrarıyla yapmıştım böyle çıktı görünüyor mu yoksa ben mi delirdim kan testi de yapmıştım önceki gün bişey çıkmadı anlamadım

Arkadaşlar 31 ocakta çatlatma iğnesi vuruldu daha sonra 1 2 3 şubatta ilişki oldu sonrasında da gün aşırı ilişki oldu en son 9 şubatta oldu 12 şubatta çatlatma iğnesinin etkisi geçti negatife döndü bugün erken gebelik testi yaptım yapıp bakamadım bidaha 1 saat sonra baktığımda belli belirsiz siliklik var acaba var mıdır yok mudur böyle bişey başınıza geldi mi bi kaç yerde de erken genelik testinin kuruma çizgisi olmuyor diye okumuştum ondan merak ettim
Kuruma çizgisi değil bu gebelik var

Bunu dün sabah idrarıyla yapmıştım böyle çıktı görünüyor mu yoksa ben mi delirdim kan testi de yapmıştım önceki gün bişey çıkmadı anlamadım
Valla bende görüyorum ya yanlış anlamıyorsam çatlatma iğnesinin etkisi hala devam ediyo olabilir mi bugün 12. Gününüz çünkü erken genelik testleri hassas olduğu için betayı daha kolay algılıyor ama inşallah gebeliktir siz bence testleri tekrarlayın bi gün öncesiyle çizgileri takip edin

Ben dayanamadım tekrar yaptım niye böyle çıkıyor bu negatif mi oluyor anlamıyorum 2 gün içinde rengi artması gerekmiyor mu yoksa çok mu yeni beta hcg kaç günde artar

X