Erken gebelik testi

Yok yarın adet günüm ama bu erken gebelik değil ya herkes bunda çıktıysa pozitif diyor kan versem mi bilemedim belirtilerim var tabi ama oruç tutuyorum o yüzden korktum eğer varsa bişi olur diye
İnşallah vardır akşam iftardan sonra acil e giderseniz kan alıyorlar 1 saat de çıkıyor

Çok sevindim adınıza Allah kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 bizlerede dua edin darısı olmayanların başına olsun inşallah
Aminnn allah hepimizin kucağını yavrularımızla doldursun şu mübarek gecede ben 2 yıldır evliyim 1 yıldır olmadı ama bu ay doktor değiştirdim 3 haftada hamile kaldım 🙏❤ Allah'ta nasip etti ama doktor da ilgilendi

Aminnn allah hepimizin kucağını yavrularımızla doldursun şu mübarek gecede ben 2 yıldır evliyim 1 yıldır olmadı ama bu ay doktor değiştirdim 3 haftada hamile kaldım 🙏❤ Allah'ta nasip etti ama doktor da ilgilendi
Sakıncası yoksa Neden olmuyordu acaba rahatsızlığınız neydi . Ben pkosum klomen tedavisi gördüm bu ay ilk kez 10-12 adet çatlamaya yakın yumurtam oluştu değerlendirdik doktorun dediği günleri haftaya test yapacağım heyecanlıyım

İnşallah vardır akşam iftardan sonra acil e giderseniz kan alıyorlar 1 saat de çıkıyor
Poliklinikde verdim doktor çıktığı için sonuç çıkar ama doktor bakamaz dediler bende duygu boşalması yaşadım ağladım hemşire numarasını verdi e nabızdan sonucu at ben bakacağım dedi ☺️☺️☺️

Çok mutlu oldum gerçekten şuan heyecandan ölücem bende hemen gidiyorum ❤️🌸
İnşallah Hayırlı haberlerle gelin 🧿🥰
Sakıncası yoksa Neden olmuyordu acaba rahatsızlığınız neydi . Ben pkosum klomen tedavisi gördüm bu ay ilk kez 10-12 adet çatlamaya yakın yumurtam oluştu değerlendirdik doktorun dediği günleri haftaya test yapacağım heyecanlıyım
Bende prolaktin yüksekti hep 6 7 ay ilaç kullandım düşmedi ay içinde bir gidiyorum 5 bir gidiyorum 122 çıkıyordu bu ay bende klomen kullandım ve pozitif oldu ilk aydan doktor 6 ay sürebilir ilaç kullanımı demişti stres yapma dedi bana 🙏 ama bugün bayram müjdesi verdi

Poliklinikde verdim doktor çıktığı için sonuç çıkar ama doktor bakamaz dediler bende duygu boşalması yaşadım ağladım hemşire numarasını verdi e nabızdan sonucu at ben bakacağım dedi ☺️☺️☺️
Amin çok teşekkür ederim ❤
canım sonucun kaç çıktı kaç haftalık

canım sonucun kaç çıktı kaç

4 haftalık ❤

Üzülme ya öyle e nabızdan bak 10 üstü çıkarsa beta hamilesin demek 5den sonrası gebelik zaten

X