Erken gebelik testi sonucu

Bende adetime 5 gün kala predictor markasının erken gebelik testini yaptım tek çizgi çıktı gündüz vakti yaptım öncesinde dolu dolu su içtim deneyimsiz olduğum için bilemedim sabah yapmak daha doğru oluyormuş bizimde ilk korunmasız ilişki oldu, adetim 26 sı gözüküyor adet olacakmışım gibi karın kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ve acı belirtileri mevcut, bir kerede oturduğum yerden kalktığımda baş dönmesi oldu etraf karardı anlamadım vücudum şaşırdı herhalde 🤔

Bende adetime 5 gün kala predictor markasının erken gebelik testini yaptım tek çizgi çıktı gündüz vakti yaptım öncesinde dolu dolu su içtim deneyimsiz olduğum için bilemedim sabah yapmak daha doğru oluyormuş bizimde ilk korunmasız ilişki oldu, adetim 26 sı gözüküyor adet olacakmışım gibi karın kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ve acı belirtileri mevcut, bir kerede oturduğum yerden kalktığımda baş dönmesi oldu etraf karardı anlamadım vücudum şaşırdı herhalde 🤔

Ben şunu anladım gerçekten adet gününü bekleyip test yapmak en doğrusu. Pazartesi kan tahlili yaptırmıştım ayın yirmisinde o zaman negatifti. Sonra ben saldım olmadı diye düşündüm çok da üzüldüm aslında bugün adet olmayınca yaptım. Erken gebelik testini açık pembe çizgi çıktı

Yani ama bekleme süreci insanı çok yoruyor. O konuda da haklısınız. Ben dayanamadım ve çevremdekiler çok eleştirdiler.

Resmi var mi testinizin bnde bir hafta kala yaptim cikmadi hic cizgi simdi 4 yada 5 gun var umidim.var hala o zman

C3636254-804B-4300-8D90-F618A2642403.jpeg

Merhaba erken gebelik testi ile adet tarihinden 8 gün öncesinde pozitif sonuç alan var mı? 9- 10 -11 Mayısta ovulasyon testlerim pozitif çıktı ve değerlendirdik. bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım ancak sonuç negatif çıktı. çok mu erken yaptım ya da sonuç negatif mi olacak sabredemiyorum :KK43:
Tebrikler hamileymissiniz 🥰kafaya takincada oluyor demek ki.. bende merak ediyorum da erken gebelik testleriyle ogrenemediniz galiba regli günü mi öğrendiniz

Merhaba benim sonucuma da bakar mısınız sizce pozitif mi

Eklentiler

• IMG_7749.jpeg
    IMG_7749.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 44
Tebrikler hamileymissiniz 🥰kafaya takincada oluyor demek ki.. bende merak ediyorum da erken gebelik testleriyle ogrenemediniz galiba regli günü mi öğrendiniz
evet erken gebelik testleri ve kan testi yaptırmıştım. onlarda çıkmadı. regli gününde çıktı evet

Merhaba kan verdim beta 439 çıktı ben de hamileyim ☺️ reglim gecikeli 3 gün oldu karnıma hala ara ara kramp giriyor regl ağrısı. Sizce bu değerden düşüp kimyasal olma ihtimali de var mı 2 gün sonra kan vereceğim yine

Merhaba kan verdim beta 439 çıktı ben de hamileyim ☺️ reglim gecikeli 3 gün oldu karnıma hala ara ara kramp giriyor regl ağrısı. Sizce bu değerden düşüp kimyasal olma ihtimali de var mı 2 gün sonra kan vereceğim yine
bu konuda hiçbir bilgim yok bana 10 gün sonra tekrar gel keseye bakalım dedi. Sizim adınıza çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

özellikle d vitamini ve demir çok önemli dediler. inşallah sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
18-19 Mayıs ta korumasız ilişkim oldu. 24 saat içinde Ella hap içtim reglim normal zamanında geldi 20sinde yani. Bugün kan tahlili verdim ve sonuç negatif çıktı. Sizce hata payı olabilir mi kan testinde

18-19 Mayıs ta korumasız ilişkim oldu. 24 saat içinde Ella hap içtim reglim normal zamanında geldi 20sinde yani. Bugün kan tahlili verdim ve sonuç negatif çıktı. Sizce hata payı olabilir mi kan testinde
Regli olmuşsunuz zaten testte negatif çıkmış üstüne ella içmişsiniz nasıl pozitif olsun?

X