Erken gebelik testim negatif ama belirtilerim çok nett??

pambuksekerr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2023
27
12
Birkaç gündür kendimi yiyip bitiriyorum arkadaşlar.. 3 gündür regl olmuyorum. Her ay düzenli olurum bu arada..Dün erken gebelik testim negatif çıktı.Ama son 2 haftadır sürekli ateş basıyor özellikle geceleri ve sabahları.. bulantım çok değil 1 2 kere oldu koku hassasiyeti var ve son günlerde sürekli karnımda iğne batar gibi ağrılar oluştu belimde ağrıyor hiç daha önce bu tür şeyler yaşamadım sizce kaç gün sonra tekrar test yapayım benim gibi durumdan geçmiş var mı acaba aranızda çok memnun olurum cevap verirseniz 🙋

Birkaç gündür kendimi yiyip bitiriyorum arkadaşlar.. 3 gündür regl olmuyorum. Her ay düzenli olurum bu arada..Dün erken gebelik testim negatif çıktı.Ama son 2 haftadır sürekli ateş basıyor özellikle geceleri ve sabahları.. bulantım çok değil 1 2 kere oldu koku hassasiyeti var ve son günlerde sürekli karnımda iğne batar gibi ağrılar oluştu belimde ağrıyor hiç daha önce bu tür şeyler yaşamadım sizce kaç gün sonra tekrar test yapayım benim gibi durumdan geçmiş var mı acaba aranızda çok memnun olurum cevap verirseniz 🙋
Geç döllenme olduysa 10 gün sonra çıkar testte

Merhaba sonuç ne oldu acaba?

Kızlar maalesef adetimin 5.gun gecikmesinden sonra adet oldum🙂 yanlış yormusum meğer gecikmeden kaynaklı oldu sanırım zaten sonra aklıma geldi o ay şehir dışına çıkmıştım ve sonra hastalandım serum yedim bir sürü ondan da oldu gecikme büyük ihtimalle

O yüzden o ayki yaşadığınız hastalık varsa geç olabiliyormuş demekki ya da döngü değişikliği oluyo mesala birkaç ayda bir onlara dikkat ederek test yapın birde hamilelik 1 hafta geçtikten sonra genelde belirtiler başlıyormuş zaten ben bunu atlamistim adetim geciktigi için Rabbim en hayırlı vakitte kucağımıza almayı nasip etsin diyelim🤲

X