Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Evet canim çok şükür ilk denememdi hatta anı oldu öyle 2 güne de olmamıştı şaşırdım olmasına Rabbimin vergisi
benimde ilk gebeliğim öyleydi ama 2. ci 1 yıldır tık yok:)ALLAH tamamına erdirsin kimseye çok fazla aratmasın.verdiği kişilerde değerini bilsin valla.sükretmek lazım .bazen çocuk bunaltıyor diye oflayıp pofluyuz ama gerçekten çok büyük armağan insanlara evlat.

belirtilerin neydi .ağrı oldumu
Belirtilerim sunlardi:

1. Iliskiden 6 gün sonra kasigimda batma hissettim adetime daha vardi....
Ilk orda anlamistim agri böyle anlik geliyor igne batirir gibi geciyordu.
2. Gögsüme bicak saplanir gibi bi sanci oldu gecti ve gögüslerime bastirinca aciyordu. Ama cok siddetli degil.
3. Gün gectikte kasiklarim dahada agridi hele cumartesi (iliskimin 10. günü felandi) inanilmaz agridi bicak saplanir gib anlik anlik.
4. Inanilmaz istahliyim artik agaclari marul olarak görüyorum canim neler istiyor neler sorma :KK70: Istah yükseklerde :)) Yani hic bamya yemeyen ben bamya bile yiyebilirim hatta canim cekti.
5. Belim agriyordu ama birde idrar yolu enfeksiyonum varmis sanirim antibiyotik alacgaim umarim etki yapmaz....
6. Rüyalarima cok girdi inanirmisin rüyamda armut agaci gördüm hamilelikmis ne alakaysa demi... Bebek gördüm...
7. Kokulara karsi hassaslastim mesela iliskiden 5 gün sonra sabah sabah lavanta koktugunu sandim sonra yanmis sucuk...

Bunlar benim belirtilerimdi... Adetime daha 6 gün var ama inan bana erken belli oluyor. Predictor early erken gebelik testi sayesinde hemen cikti. Ve hamile olmadiginda kesinlikle 2. cizgi cikmaz
Darisi herkesin basina dua edin bana kizlar <3 Bu sefer düsmesin :KK43:

Belirtilerim sunlardi:

1. Iliskiden 6 gün sonra kasigimda batma hissettim adetime daha vardi....
Ilk orda anlamistim agri böyle anlik geliyor igne batirir gibi geciyordu.
2. Gögsüme bicak saplanir gibi bi sanci oldu gecti ve gögüslerime bastirinca aciyordu. Ama cok siddetli degil.
3. Gün gectikte kasiklarim dahada agridi hele cumartesi (iliskimin 10. günü felandi) inanilmaz agridi bicak saplanir gib anlik anlik.
4. Inanilmaz istahliyim artik agaclari marul olarak görüyorum canim neler istiyor neler sorma :KK70: Istah yükseklerde :)) Yani hic bamya yemeyen ben bamya bile yiyebilirim hatta canim cekti.
5. Belim agriyordu ama birde idrar yolu enfeksiyonum varmis sanirim antibiyotik alacgaim umarim etki yapmaz....
6. Rüyalarima cok girdi inanirmisin rüyamda armut agaci gördüm hamilelikmis ne alakaysa demi... Bebek gördüm...
7. Kokulara karsi hassaslastim mesela iliskiden 5 gün sonra sabah sabah lavanta koktugunu sandim sonra yanmis sucuk...

Bunlar benim belirtilerimdi... Adetime daha 6 gün var ama inan bana erken belli oluyor. Predictor early erken gebelik testi sayesinde hemen cikti. Ve hamile olmadiginda kesinlikle 2. cizgi cikmaz
Darisi herkesin basina dua edin bana kizlar <3 Bu sefer düsmesin :KK43:
İnşallah sorunsuz bebegini kucağına alırsın canım iyi dusun. Bende bebek görmüş tüm gerçekten tam o zamanlar bebeğine hamile kalmışım

Tebrik ederim canım kaç haftalık şimdi adetinin ilk gününden itibarın yani benim mı 4 hafta 5 gun 193
Benim adetime daha var. Adetimin birinci gününden sayarsam suan bebisim minigim 3 hafta 3-4 günlük felan :KK70:
Ama degerin normal senin herkeste farkli cikabiliyor.
Sendemi adetten önce ögrendin?

İnşallah sorunsuz bebegini kucağına alırsın canım iyi dusun. Bende bebek görmüş tüm gerçekten tam o zamanlar bebeğine hamile kalmışım
Ay ne güzel Bence rüyalar en güzel belirti... Ben esime dedigimde inanmamisti simdi gördünmü baak diyorum öyle kalakaliyor :KK70:

X