Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba hanımlar ben en son geçen ay yani 1 şubatta adetimin ilk günüydü tam bir ay oldu fakat hala adet olmadım midemde çok bulanıyor hamile olablirmiyim

Rica ederim bencede öyle yap baska bir seye gerek yok hamile kalirsan yaz buraya merak ettim

2 hafta oncesiymis canım yumurtama zamanın da olmus olabilir. Bende bel ağrısından acile gittiğimde öğrenmiştim birazcıkta kasiklarim tabi eğer istiyorsan inşallah hamileisndir sanki öyle gibi kan testi yaptırmayı düşünmüyo musun yaptır bence

Merhaba hanımlar ben en son geçen ay yani 1 şubatta adetimin ilk günüydü tam bir ay oldu fakat hala adet olmadım midemde çok bulanıyor hamile olablirmiyim
Mide bulantısı hemen olur mu bilmiyorum kişiden kişiye değişiyor tabi benim ki 5 haftalık oldu hala midem bulanmıyor şükür :) 1 2 gun sonra test yapabilirsin adetin gecikince çıkar testte

KıZlar adete bi iki gün kala saçı yağ basan var mı
Bem kendim keşfettim
Yıllardır böyle
Normalde saçımı yıkamasam kaç gün yağlı olmaz
Ama adete bi iki gün kala
Yağ ve kir fışkırıyor acaip ağırlaşıyo
Kendimi kandırmak isterdim ama yine oldu
Bu sabah itibariyle saçlarım yağ bastı
Kipkirli oldu daha dün duş aldım
Hormonlardan demekki adete yakın bildiğin yağ basıyoĞ

canım herkesin bünyesi çok farklı . kiminin sivilce basıyor yüzünü .kimide senin gibi olabiliyor demek ki bunu ilk kez duydum:)

bence bi kaç gün daha bekle kan testi yaptır.

Ay bi de canım acaip tatlı çekiyo
Titreme gelicek :)
Yemekten önce bile tatlı yiyorum

Ben iki mart adet oldum en son ve hamileyim :)
Hatta adetimden 1 hafta önce ögrendim.... Bir test al yap silikte olsa cikiyorsa tebrikler hamilesin
Benimde anlik migdem bulaniyordu ama simdi biraz daha azaldi.... Ilk kez hormonlar ciktigindan dolayi olabilir.... Umarim ilerleyen günlerde daha coook bulanir migdem (Ilk düsügüm oldugunda migde bulantim aniden kesilmisti o yüzden inan herseyden cok istedigim su bulantilar )

Cokmu agriyordu belin? Benim belim cok agridi son iki gündür biraz daha iyiyim.... Bugün tam 1 aylik hamileyim :))
Bel agrisi sirtinada vuruyormuydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…