Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Benim belirtim alerji. Bildiğin alerjik rinit. Rahmime düştüğü an başladı belirti üstünden 3 hafta geçti hala var :KK43: gözler, burun, geniz, ağız ve kulaklar fena halde çok kaşınıyor

Arkadaşlar göbekde kramp gibi ağrısı olan var mı adet öncesi belirtisinde?

Adet oldugu halde hamile kalan var mı? Gecen ay adet oldum en son adet olmadan 3-4 gün önce korunmasız şüpheli iliski oldu(işi geregi farklı sehirlerdeyiz.) ama hormonlarımı etkilememesi icin bir sey kullanmadım nasılsa adet olacagım diye. Sonrasında adet oldum ama bu ayki adetim 13 gün gecikti. Düz yattığım zaman karnımda seğirir gibi hareketler oluyor devamlı, bi haftadır gögsümde dokununca agrı var ve ucunda kabartılar olusmaya basladı beyaz sivilce gibi. Ama agrı yok normalde adet döneminde agrılarım cok fazla olur. Akıntılarım regl olmam gereken dönemde çok artmıştı regl oldum sanmıştım birkaç sefer hatta. Gidip test alamadım işten dolayı alacağım en kısa zamanda ama yaşayan var mı merak ediyorum.

Kızlar adete 5 gün var bu ay bal tarçın çörek otu kürü yaptım
Belimde bi ağrı var sürekli
Ve adet olacakmış hissi
Ama akıntım da yok
Sağ kasığımda ağrılar oluyo test yaptım resimdeki gibi çıktı
Teste göre değilde belirtilere göre fikirleriniz neler acaba

Eklentiler

• IMG_20210122_085427.jpg
    IMG_20210122_085427.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 194
137.111 beta kaç haftalık olur baktım aralığa, sonuç sorgulamada da aralıklar ve haftalar var beta sonucuna göre 6 hesapladım ama daha bilgili arkadaşım 8 dedi. Geçen cuma 7 dedi doktor, ultrasona göre de 8 şimdi. İkisi tutuyor ama üstüne görme olduğundan adet tarihi tutmuyor.
Şükür hamileyim tabi.Öğrenmek istediğim 2 ayı doldurunca işarkadaşlarıma açıklatacapım da
Geçen cuma doktor 7 nci hafta dedi ama son regl ile tutmadıpu için devlet hastanesi muhtemelen 1-2 hafta geriye atar. Üstüne görme olduğundan... kalp atışının duyulması ve ölçümünde 7 haftalık denmişti. Kısacası betaya göre kaçıncı hafta oluyor

3 yıllık evliyim ve ilk kez bu ay denedik dün test yaptım negatif çıktı bekleyemedim adeti daha 4 gün falan var adete.Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım oysa düne kadar mide bulantısı duygusal hassaslık falan vardı. Sanırım psikolojikmiş.Bende "hamileyim" düşüncesine fazla takılmışım bu sabah acayip boşlukta uyandım.Sizce testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen birileri akıl versin henüz çok toyumben :KK43:
Bende 3 yıllık evliyim bebeğin hemen olucağını düşünüyorduk ama öyle olmuyormuş bu işler 3 aydır deniyoruz sonuç olumsuz

İki gündür devam eden az miktarda kahverengimsi bir akıntım var. Gun içerisinde ara ara geliyor. Bununla beraber bulantı da hissediyorum. Tiksinmedigim bazi seylerden tiksinmeye başladım. Umitlenmek de istemiyorum ama acaba olabilir mi 7 yıl sonra diye de düşünmekten kendimi alamıyorum 😔
Adetime son 3 gün kaldı

Merhaba arkadaşlar sitede yeniyim.. Benim 10 yasında bir oglum var 10 sene önce hamile kaldığımdaki anları belirtileri hatırlamak biraz mümkün değil.. Bu ay adetten önce test yaptim pozitif çıktı , sonra sadece taze kan geldi ama adet gibi oluk oluk değildi normaldi , 5 gün sürdü , sonra test yaptim negatif çıktım. O ara yumurtlama dönemini bekledik 2 gunde bir yaptık.. 16 ile 23arası yumurtlama tarihim, ama 14 15 şindede yaptık , yani sonra adet bitimi ve yumurtlama dönemindede devam ettik. Adet tarihim 25 gunde 24 gunde bir 1 2 gun degisir. Takvime göre 2 şubatta adetimin başlangıc tarihi. 6 gun önce erken gebelik testi aldım negatif çıktı , pazartesiden beri sol kasık agrım yurumeme engel oluyor , karnımda şişlik , tatli isteği yok hep ekşi , hafif miğde bulantısı iştahsızlık , az kabızlık ama agrı hep sol tarafta böyle dokundukca kalbim orada atıyor , bel ağrısı , erken test yapip moral bozmak istemiyorum , goguslerim adetten önce agrırdı suan sadece kahverengi kısmında pütür pütür dokunduğum zaman , sizce adet tarihimi bekliyeyim erken test yapayımmı? Kan testi içinde erken çünkü adet tarihi geçtikten sonra yapılması daha iyimiş.. 10 sene gecince aradan unuttum o günleri :KK66: yardımcı olursanız sevinirim?

Ya kızlar geçen hafta ben ovulasyon testi pik olduğu gun birlikte olamadım eşimle.ama bir gün önce birlikte olduk. Yinede hamile kalma ihtimali varmıdır acaba?

Bir de bilen veya yasayan varsa eğer yumurtlamadan 1 hafta geçti tam benim.Dün inanılmaz bir sanci oldu kasik tarafımda ama sağ veya sol olarak değil komple alt karin olarak bir ağrı oldu.Bu biseye işaret olabilir mı?

merhaba arkadaslar bende ovu testi ile esimle iliskiye girdik ve ondan sonra sürekli adetagrisi gibi agrim var ve gazim var bide sol gögüsüm sis ve agriyor adetime daha 10 gün var böyle belirtiler yasayip hamile oldugunu ögrenen varmi?

Merhaba arkadaslar. 3 veya 4 gundur ara ara kasiklarimda sancı hissediyorum, az once bicak saplanmasi gibiydi ve bununla birlikte yine 3 4 gundur inanilmaz susuyorum normalde hic su içemeyen gunde zorla 1 2 bardak icen insanimdir oturdugum yerde koşuya cikmis gibi susayip 2 3 litre su icer oldum. Reglim cok duzenli olmadigi icin tam bilemiyorum ama bi hafta belki 10 gun var henuz. Bu kadar erken gebelik belirtisi yasiyor olmam mümkün mü, yoksa ona yormak icin zorluyor muyum??

Bende ayın 5 inde aşılama olmuştum ve birkaç gündür felakat suyuyorum için yanıyor sanki su icmelere doyamıyorum su aada adetime 6 gün var ama bel karın ağrılarım başladı inşallah adet olmam bebişim tutmuştur

Arkadaşlar benim regli günüme 9 gün kala göğüslerim ağrıma başladı.hic böyle olmaz.birkez midem bulandi sevdiğim yemeği yiyemedim.halen az yemek yiyorum acım ama canım istemiyor.en çok göğüslerim şaşırttı beni hiç bu kadar agrimazdi dokunmaya korkuyorum regli günüme 4 gün var.umutlanmak istemiyorum hep hüsran çünkü.agrim olmadı idrar normal ama akıntı fazla.bazen üşüyorum ama bazen çok sıcak oluyorum.bi cevabı olan var mı acaba

Merhaba arkadaslar. 3 veya 4 gundur ara ara kasiklarimda sancı hissediyorum, az once bicak saplanmasi gibiydi ve bununla birlikte yine 3 4 gundur inanilmaz susuyorum normalde hic su içemeyen gunde zorla 1 2 bardak icen insanimdir oturdugum yerde koşuya cikmis gibi susayip 2 3 litre su icer oldum. Reglim cok duzenli olmadigi icin tam bilemiyorum ama bi hafta belki 10 gun var henuz. Bu kadar erken gebelik belirtisi yasiyor olmam mümkün mü, yoksa ona yormak icin zorluyor muyum??
Ben de de aynı belirtiler var ya adetime 5 gün var ben de 7 aylık evliyim çocuk istiyoruz fakat olmuyor hastaneye gittim klomen verdi yumurtan çatlamış dedi geçen hafta ilişki önerdi iki gün bakalım çok heyecanlıyım Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻

X