Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

arkadaşlar benim aklım fena karıştı...bu hamilelik belirtileri herkeste farklı oluyor sanırım...bazıları anlıyor bazıları anlamıyor demek ki...yani benimde şuan göğüslerim şiş ve ara ara kasıklarımda ağrı var ama işin kötü yanı bu adet öncesi belirtilerininde olma olasılığı...mesela yoğun bir akıntı yaşamıyorum...bu sefer iyice bir ümide kapılıyor insan var mı yok mu diye...çünkü bebek istiyoruz ve herşeyden bir anlam çıkarmaya çalışıyoruz..
Aradan yıllar geçti hamile kaldınız mı bu yazıdan sonra ynısı ben de de var akıntı dışında. Ğöğsüm uzun zamandır ağrımıyordu şimdi inanılmaz derecede ağrıyor karnım kasıklarım ve uykusuzluk. Adetine 4 gün var ve buaralar adetim bir 4 gün gecikti bir 2 gün geçti

Stresten olmuyor bence canım stres cidden çok önemli
Evet stresten kasıldım hep bacaklarim kollarim yoruldum çok . Bıraktım artik napiyim yumurtlama günlerinde iliski yasicam olursa olur napiyim bugun kayinvalideme dedim 6 aydir cocuk olmuyor doktora gidelim olur mu oyle sey dedi benim 2 sene olmadı sonra oldu dedi zaten dr bakmaz yeni evlisin birsey yapmaz dedi

Evet stresten kasıldım hep bacaklarim kollarim yoruldum çok . Bıraktım artik napiyim yumurtlama günlerinde iliski yasicam olursa olur napiyim bugun kayinvalideme dedim 6 aydir cocuk olmuyor doktora gidelim olur mu oyle sey dedi benim 2 sene olmadı sonra oldu dedi zaten dr bakmaz yeni evlisin birsey yapmaz dedi
Aynen öyle doktor bakmaz diyorlar ama eminim insan rahat bıraktığı zaman oluyor yani bende hiç inanmazdım da öyle oluyormuş. İnşallah yakın zamanda olur rabbim uygun bir zaman yazmıştır onun içinde 🙏🏻🥰

Aynen öyle doktor bakmaz diyorlar ama eminim insan rahat bıraktığı zaman oluyor yani bende hiç inanmazdım da öyle oluyormuş. İnşallah yakın zamanda olur rabbim uygun bir zaman yazmıştır onun içinde 🙏🏻🥰
Vücut stres aninda beyne tehlike var hamile kalmaya uygun degil sinyali gonderiyormus evet

Merhaba bi sorum olacaktı tam yumurtlama gününü değerlendirdik karın ağrım ve bel ağrım vardı ara ara kramplar oluyordu karnımda şu an adetime 6 gün var ama bi leke geldi kahverengi tutunma kanaması olabilr mi

Merhaba bi sorum olacaktı tam yumurtlama gününü değerlendirdik karın ağrım ve bel ağrım vardı ara ara kramplar oluyordu karnımda şu an adetime 6 gün var ama bi leke geldi kahverengi tutunma kanaması olabilr mi
Evet olabilir devamı gelmez kesilirse 3-5 gün sonra test yaparsan testte çıkma ihtimali var

X