Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kimyasal değildir demi ya Allah razı olsun rabbim bütün isteyenlere nasip etsin
güzel düşün güzel olsun canım daha önce kimyasal geçmişin yoksa pko kistin felan yoksa birşey olmaz Allahın izniyle 🙏 🤭biz kadınlarda ne kadar evhamlıyız ya bu annelikte tamda burda başlıyor işte 🫠onu hemende hayatımıza çabucak alıp en değerli varlığımız gibi koruyup kolluyoruz 🌸üstelik ortada ne yüzü var ne sesi ☺️ahh annelik 🤱🏻 sen şimdiden anne olmuşsun canım bunlar daha iyi günlerin 😍😍😍

güzel düşün güzel olsun canım daha önce kimyasal geçmişin yoksa pko kistin felan yoksa birşey olmaz Allahın izniyle 🙏 🤭biz kadınlarda ne kadar evhamlıyız ya bu annelikte tamda burda başlıyor işte 🫠onu hemende hayatımıza çabucak alıp en değerli varlığımız gibi koruyup kolluyoruz 🌸üstelik ortada ne yüzü var ne sesi ☺️ahh annelik 🤱🏻 sen şimdiden anne olmuşsun canım bunlar daha iyi günlerin 😍😍😍
Daha önce kimyasal gebelik yaşadım ama regliden önce kan veriyordum en fazla 13,74 çıkmıştı iki gün sonra 8 sonra adet olmuştum ama regl gecikmesi hiç yaşamadım daha önce ben o yüzden tam da sevinemedim🥹 benim bir oğlum olmuştu erken doğum oldu. 44 gün yaşadı Melek oldu ondan sonra her ay Allah’a yalvarıyorum her gün mis kokusunu çekemedim hiç içime ben çoktan anne oldum ama yüreğinde kocaman yara olan bir anne ☹️ allahım büyük insallah sağlıkla katlanır gider tutunur hepimizin inşallah ♥️🙏🏻

haklısın canım bende bikaç aydır hamileliliğin bütün belirtilerini yaşıyorum ama olmuyo işte .. bundan böyle karar verdim ümitlenmicem...artık Rabbim nezaman bana anne olmayı layık görür bilemem ... sabırla beklemek lazım ama nerde bende o sabıııııııırrr... Allah'ım sen isteyen herkese anne olmayı nasip et ...AMİİİİİİİİNNNNNN........:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
Haklısın bende çok istiyorum hamile kalmayı Allah ne zaman nasip eder se

Daha önce kimyasal gebelik yaşadım ama regliden önce kan veriyordum en fazla 13,74 çıkmıştı iki gün sonra 8 sonra adet olmuştum ama regl gecikmesi hiç yaşamadım daha önce ben o yüzden tam da sevinemedim🥹 benim bir oğlum olmuştu erken doğum oldu. 44 gün yaşadı Melek oldu ondan sonra her ay Allah’a yalvarıyorum her gün mis kokusunu çekemedim hiç içime ben çoktan anne oldum ama yüreğinde kocaman yara olan bir anne ☹️ allahım büyük insallah sağlıkla katlanır gider tutunur hepimizin inşallah ♥️🙏🏻
Başın sağolsun Allah sana hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲

ahhh kuzum benim 😔😔😔😔 başın sağol sun o kadar üzüldüm ki şuan 🙏 ama hiç morelini bozma evhamlanma güzel düşün güzel olsun. Rabbimede evrenede güzel dualar mesajlar at bizlerde senin için duacıyız 🙏 bu defa sağlıkla kucağına alacaksın inşallah🌸☺️ sana tavsiyem işinin ehli bir doktorla bu süreci takip et çünkü doktor çok önemli 🌸

Merhaba arkadaşlar adetime 5 gün var 1 haftadır kasıklarımda aşırı ağrı oluyor adet olacakmışım gibi sancı oluyor 2 gündür baş dönmesi yaşıyorum tansiyon sandım fakat tansiyonum da iyi çıktı ölçtüğümde erken gebelikte belirtileriniz nasıl ve test yaptım fakat saatler sonra bi çizgi çıktı kuruma çizgisi mi yoksa bişey mi var anlayamadım daha önce böyle bişe olmamıştı ekliyorum sizde bakarmısınız
image.jpg
image.jpg

Merhaba arkadaşlar adetime 5 gün var 1 haftadır kasıklarımda aşırı ağrı oluyor adet olacakmışım gibi sancı oluyor 2 gündür baş dönmesi yaşıyorum tansiyon sandım fakat tansiyonum da iyi çıktı ölçtüğümde erken gebelikte belirtileriniz nasıl ve test yaptım fakat saatler sonra bi çizgi çıktı kuruma çizgisi mi yoksa bişey mi var anlayamadım daha önce böyle bişe olmamıştı ekliyorum sizde bakarmısınız Eki Görüntüle 3411070 Eki Görüntüle 3411070
Canım kuruma çizgisi gibi duruyor ama bazen görselde anlaşılmıyor sen bakınca hafif de olsa pembeli falan var mı

Kızlar benim HCG testim 0 100 ve daha adetime 8 gün var midem bulanıyor ve kusuyorum bazı kokular bana ağır geliyor acaba ben hamile miyim cevap

Selamlarrrr :)
Adetim 3. Gün geçti ve ve 2 ay önce ohss geçirdim opudan sonra ve geçen ay adetim de muayeneye gittiğimde hala olgun yumuşlar vardı içimde . Şimdi size sorum kızlar gebe olabilir miyim ? Adetimden daha 1 hafta 10 gün öncesinden göğüslerim aşırı derece de acı ağırlık şişkinlik oldu . Şu bi kaç gündür de ara ara adet olacakmışım gibi ama olamadım bide ara ara bacaklarım ağrıyor bide krem gibi akıntı geliyor sürekli ? Sizceeee ??? ( doktorum asla normal yolla kalamazsın demişti bir mucize olur mu ne dersiniz

Arkadaşlar merhaba. En son regl tarihim 17 şubat. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 şubat, 26 mart, 1 Nisan. Normalde düzenli adet olurum. Bu ay 17 gün geciktim. Bu ay ilk defa korunmasız olarak ilişkiye başladık ve çocuk istiyoruz. 29 martta doktora gittim. Vajinal muayen etti beta istedi ve smear aldı. Bir sorun çıkmadı. Beta 2 çıktı. Hala adet olmadım. Smear aldıktan sonra 3, 4 günlük lekelenmelerim oldu. Doktor olabilir demişti zaten. Arada ağrı giriyor bacaklarıma oldum herhalde diyorum ama olamadım bir türlü. Geç döllenme mi acaba diye de düşündüm ama baya da bi zaman geçti

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Benimde öyle ağrılarım var ve uyku isteği kasık ağrısı baş dönmesi adetten 2haftaa sonra ilişki sonrası pembe lekelenmem oldu dün gece kan verdim HCG değerim 2.30cikti ama adet gecikmesi yok hemen hemen bı kaç gün var adet olmama idrar testinde de birşey çıkmadı

X