Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ovülasyon testi diyorlarmış bnde yanlş aldm eczanden oyuzden sorayım bi dedim
Ovulasyon testinde pozitif çıktığında gebelik için tam vakti yani ilişkiye girebilirsiniz hamile kalman için aktif bir zaman senin için araştırdım

Kızlar selam. Konum biraz uzun olacak ama fikirlerinize ihtiyacım var. Geçtiğimiz aylarda negatifle sonuçlanan bir tüp bebek deneyimim var. Bu süreçte stresten ve ilaçlardan çok kilo almıştım. Negatif çıkınca doktorum hormon testleri istedi ve ikinci denemeyi rafa kaldırıp kilo vermeye odaklandım. 20 kiloya yakın verdim , adetlerim düzene de girdi ve geçen ay birden fazla kez ilişki yaşadık. Adetim 5 gün kadar gecikti , en son 6 Mart adet tarihim. Beklediğim adet tarihine yakın göğüs ucu sızlamam vardı ama geçti. Bel ve kaşık sancım var uzun süre ayakta duramıyorum. Beklediğim tarihe 1-2 gün kala bir ya da iki damla temizlenirken kan geldi. Birkaç gün önce de peçetede sulu bir akıntı vardı. Tabii ki en doğru sonucu test yapmak verir ama o kadar korkuyorum ki lütfen yargılamayın ben sadece böyle bir belirti yaşayan var mı onu öğrenmek istiyorum. Test yapsam mı sizce ? Ya da kist bu kadar ağrı yapar mı ? Haklarınızı helal edin epey uzun oldu :) teşekkür ederim şimdiden.

İnşallah rabbim masip etsin 6 yıldır istiyoruz
Ayy valla ha çok üzüldüm ismini bana söyler misin senin adına sürekli dua edeyim Allah sana hayırlı evlat etsin inşallah ama üzülme canım benim eltimin de 5yildan sonra çocuğu oldu şimdi 3tane var

Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı bayramlar kızlar :)) ben bir şey sormak istiyorum benim adetim 7 gün önce bitti 2 nisan ertesi günü yumurtlamam korunmasız ilişkim oldu adetime 7 gün var 21 gün döngüm şuan dün gece saat 3 gibi kahve pembe akıntım oldu gelmedi şuan da geliyor ama çok az öyle akmıyor iç çamaşırım kirlenmiş sadece ne oluyor bu sizce

Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı bayramlar kızlar :)) ben bir şey sormak istiyorum benim adetim 7 gün önce bitti 2 nisan ertesi günü yumurtlamam korunmasız ilişkim oldu adetime 7 gün var 21 gün döngüm şuan dün gece saat 3 gibi kahve pembe akıntım oldu gelmedi şuan da geliyor ama çok az öyle akmıyor iç çamaşırım kirlenmiş sadece ne oluyor bu sizce
İlişkinizin üzerinden 10 gün geçmişse yerleşme kanaması olabilir deniliyor

Benimde 2 gün var reglime kahverengi silik bi şekilde kahverengi leke vardı bu ne bende anlamadım son ilişkim üzerinden yumurtlama sonrası yani 10 gün geçti benimde hatta

X