erken hamilelik belirtileri nelerdir

asenamarmara

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
15
7
Benim şuan ağrıyor ama arada bir geçiyor ağrısı , bu arada ben biraz önce test yaptım silik ikinci çizgi cıktı ama iğnenin etkisiyle çıkıyormuş öyle okudum
silik bile çıksa pozitif diye biliyorum, hadi hayırlısı senin için 🙏🏻 benim de öyle göğüslerim bakalım benim ne çıkacak, çok merak ediyorumm

asenamarmara

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
15
7
Bende ovülasyon günümü değerlendirdim hiç bi belirti yaşamıyorum 🙄 sadece bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi acı hissettim. Çok şiddetliydi. Şimdi rahatsız etmiyor Ara ara hafif oluyor. Elimde tek belirti bu🙆. Bata bir haftam var
olsun, o da bi belirti canını sıkma. sabret biraz daha, ben de sabırsızlanıyorum ama gün ne gösterir bilinmez. umarım ikimizin de yüzü güler 🙏🏻🥰

Teletabiiii

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
125
50
25
Bende ovülasyon günümü değerlendirdim hiç bi belirti yaşamıyorum 🙄 sadece bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi acı hissettim. Çok şiddetliydi. Şimdi rahatsız etmiyor Ara ara hafif oluyor. Elimde tek belirti bu🙆. Bata bir haftam var
Ben de P.tesi böyle bir şey yaşadım adetime 7 gub vardı sali (bugün) de sabahtan beri kasık ağrısı aşırı akıntı ve göğüs ağrısı var

Ayildizon

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.596
2.298
Ben de P.tesi böyle bir şey yaşadım adetime 7 gub vardı sali (bugün) de sabahtan beri kasık ağrısı aşırı akıntı ve göğüs ağrısı var
Yaaa hadi inş belirtidir bunlar. Rabbim hepimize nasip etsin ❤️

Aselmina7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2021
36
24
23
Benim şuan ağrıyor ama arada bir geçiyor ağrısı , bu arada ben biraz önce test yaptım silik ikinci çizgi cıktı ama iğnenin etkisiyle çıkıyormuş öyle okudum
Bence hamilesinizdir çok yeni olduğu için öyle çıkıyor ablamda da öyle olmustu inşAllah öylesinizdir