erken hamilelik belirtileri nelerdir

Slm kızlar bende adet ağrısı oluyor sonra geçiyor. Biber turşusu hayatta yemem.dun canım çekti yedin 1 tane.surekli uyku isteği başladı bide idrara çok çıkıyorum. Sizde de var mi
Bu arada test yaptım negatif cıktı adet günümde

merhaba kızlar ben 3 4 gün önce yumurtlama döneminde ilişki yaşadım şimdi gözlemliyorum vucudumu göğüslerimde ki damarlar belli olmaya başladı ucunda da değişiklikler var ara sıra çok kısa sol kasığıma bıçak gibi bi saplama oluyor başına gelen var mı ? göğüsdeki değişiklikler ilk belirtiler arasında mı

Bende ovülasyon günümü değerlendirdim hiç bi belirti yaşamıyorum 🙄 sadece bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi acı hissettim. Çok şiddetliydi. Şimdi rahatsız etmiyor Ara ara hafif oluyor. Elimde tek belirti bu🙆. Bata bir haftam var
Hamile misin canım

Hamile misin canım
Değilim canım. Denemelere ara verdim kilo vermem lazım 😁 Ovülasyon günümü değerlendirmediğim halde gecen reglimden bu reglime kadar göğüs ağrım da oldu değerlendirmiş olsaydım gebemiyim acaba diye dolanırdım ortalıkta. Vücut gebelik dışında üreme sisteminden dolayı gebelik semptomları Sinyali verebiliyor. Sizde dinlemeyin kendinizi rabbim nasip etsin inşallah ♥️

merhaba kızlar ben 3 4 gün önce yumurtlama döneminde ilişki yaşadım şimdi gözlemliyorum vucudumu göğüslerimde ki damarlar belli olmaya başladı ucunda da değişiklikler var ara sıra çok kısa sol kasığıma bıçak gibi bi saplama oluyor başına gelen var mı ? göğüsdeki değişiklikler ilk belirtiler arasında mı
Selam güzel haber var mı acaba benim de yumurtlama dönemi 19 24 mayıs arasıydı 12 mayıstan beri de 1 gün arayla deneme yapıyoruz dediğim gibi kasıkta hafif sancı gaz göğüslerde dokunduğum an acıma var merak ettim sonucunuz nasıl adetime daha 10 gün var ve genelde hep geç olırum test yapıp üzülmek istemiyorum sizi merak ettim

Selam güzel haber var mı acaba benim de yumurtlama dönemi 19 24 mayıs arasıydı 12 mayıstan beri de 1 gün arayla deneme yapıyoruz dediğim gibi kasıkta hafif sancı gaz göğüslerde dokunduğum an acıma var merak ettim sonucunuz nasıl adetime daha 10 gün var ve genelde hep geç olırum test yapıp üzülmek istemiyorum sizi merak ettim
evet ben hamileyim şuan inşallah sizde hamilesinizdir :)

X