Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar iki gün önce eşimi rüyamda gördüm, bi kız ona hadi benle gel diyo, anında onun peşine takılıyor. o kız da bir akrabası yalnız. napıyorsun beni burdamı bırakacaksın napayım oteldemi kalayım diyorum. evet git diyor. karanlık bir otel odasında kalıyordum. eşime şu an o kadar kızgınım ki anlatamam. uyandım baktım yanımda yatıyor nerdeyse ellerinle boğacaktım. sanırım eşime bazı kızgınlıklarım var ve rüyamda su yüzüne çıkıyor.

haydaaaa neden şmdi bir rüyada adamcağızı suçladın yahuuuuuu

Ben de rüyamda doğum yapmışım, doğumdan sonra gözlerimi ilk evimde açıyorum. hiç ağrı sızı hissetmiyorum, doğumum çok kolay geçmiş. Kucağıma bebeğimi veriyolar. Gözleri daha açılmamış bile, minicik bir bebek... Erkek... Biraz zaman geçtikten sonra tekrar alıyorum, çok şaşırıyorum, çünkü bebek büyümüş, 3-4 aylık olmuş, gözler açılmış, canlanmış. Çok tatlı, gülücükler atıyor. Annecim annecim diye seviyorum onu, o da tekrar etmeye çalışıyor anne anne diye :) aynı gün aradan yine zaman geçiyo, bu kez bakıyorum 3-4 yaşına gelmiş, evin içinde koşturuyo, oyun oynuyo, benden saklanıyo, bana oyun yapıyo... çok mutlu uyandım bu rüyadan :)) Sizce bu rüya bi hamilelik belirtsi mi dermişim :))

Son düzenleme:
haydaaaa neden şmdi bir rüyada adamcağızı suçladın yahuuuuuu

rüyamda kendimi çok kötü hissediyordum, açıkçası benim kocamda da öyle aldatacak kişilik pek yok. ama demek ki ona bi kızgınlığım var, anlamadım hatta dün baya surat yaptım oan bu rüya yüzünden. çocukça diyeceksin ama elimde değildi..hala da çok kızgınım ya
:KK43:

arkadaşlar bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı , arada bel ağrısı oluyor ama adet oluyorum gene , hamilemiyim acaba , idrar testi yapdım geçen ay çıkmadı , şimdide kan tahlilinden bakdırmaya çekiniyorum

arkadaşlar bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı , arada bel ağrısı oluyor ama adet oluyorum gene , hamilemiyim acaba , idrar testi yapdım geçen ay çıkmadı , şimdide kan tahlilinden bakdırmaya çekiniyorum

kızlar adetime 9 gün var ve benım regl olckmsım gibi bel ve kasık agrım var cok asırı üşüme oluyor ayaklarımda gögüslermn yanlarında ara ara sızlama oluyor acaba 1 2 gün sonra kan testi yaptırsam gebelik varsa cıkar mı yoksa erken mi:26:cevaplarsanız sevinirim simdiden tesekkürler:KK25:

kızlar adetime 9 gün var ve benım regl olckmsım gibi bel ve kasık agrım var cok asırı üşüme oluyor ayaklarımda gögüslermn yanlarında ara ara sızlama oluyor acaba 1 2 gün sonra kan testi yaptırsam gebelik varsa cıkar mı yoksa erken mi:26:cevaplarsanız sevinirim simdiden tesekkürler:KK25:

bence erken olur, b hcg nin salgılanması için bebeğin tutunması lazım dye biliyorm ben, tutunma da ilişkiden 8-10 gün sonra oluyomuş... en erken adete 2-3 kala yapılmalı sanki...

bat tarihinden önce,. dudak ve çevresinin kuruluğu, çevresinin soyulma gibi, neye işarettir bileniniz var mı acaba ?

kasıklarımdaki batmalar hareket etsem bile devam ediyo. otururken, kalkarken. 6 aydır hiç böyle bişey olmamaıştı. tecrübeli arkadaşlar. bu sağlam bir belirtimidir.

Havaların serinlemesinden dolayı dudaklarının kuruduğuna. :KK34: Nemlendirici kullan bence. :KK17:

tavsiyen için çk teskür ederim.. nasılda düsünemedim bunu .:KK34:
ama kendin hamilesin diye, nerden anlıcan ki karşındakinin umutsuz durumunu.

Son düzenleme:
tavsiyen için çk teskür ederim.. nasılda düsünemedim bunu .:KK34:
ama kendin hamilesin diye, nerden anlıcan ki karşındakinin umutsuz durumunu.

bosverrr cnmm patavatsızlık ıste En Büyük KK oyle dusunebılır ama bunu dalga gecer gıbı soylemesını yanlısss kendısı hamıle ya heralde ondan boyle konusuyor allah buyuk cnmm !

bosverrr cnmm patavatsızlık ıste En Büyük KK oyle dusunebılır ama bunu dalga gecer gıbı soylemesını yanlısss kendısı hamıle ya heralde ondan boyle konusuyor allah buyuk cnmm !

öyle cnm.. ben burda yıllardır olamadığına bi çare arıyorum, son iki aydır, topik topik bakıp derdime çare arıyorum..en küçük birseyi kendimde var diyorum..

X