Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Canım ben de cuma akşam lekelendim adet oldum dedim ama aynı yerleşme kanaması oldu umut daha da arttı şimdi. Rengi pembe miktar da azsa bi ihtimal olabilir?
Peceteye geldi acik pembe bir leke ben sile sile bir hal oldum 1 saat oncesi simdi orkide birsey yok tam akmadi ama pek umdum kalmadi
insallah gelmez insallah bebisin yerlesiyodur ((
valla umudum azaldi akmadi ama yerlesme kanamasi koyu renk diyorlar benimki acik renk peceteyle iyicene silince gordum

Ben oğluma her gün ilişkiyle hamile kalmıştım :)

canlarım küçük bi soru daha sorucam şimdi benim adetime 10 gün varya benim dünden beri böyle hafif kasık ağrısı girip çıkıyor ama sanki çok afedersiniz gazım var gibi yada lavoba ihtiyacı var gibi geliyor bu bi belirti olabilir mi

bendede illk sancilar gaz+kasik sancisi tarzinda basladi 1 hafta felan vardi ama tam belirtiler adet gecikmesiyle basliyor canim eger yapabiliyorsan kendini cok dinleme cunku kendimizde sekil verebiliyoruz belirtilere bazen dilerim hersey gonlunce olur

Benim moralim çok bozuk ağrı felan hepsi geçti ne belirti ne ağrı var az önce adet oldum diye koştum akıntıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…