Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Bugun adet olamamin 3. Gunu ama henuz bir gelen yok .. Sabah test yaptim negatif .. Napsam yahu .. Butun belirtiler tamam en guclu belirtide sag kasikta agri ve bacagimi ceken bir sanci gibi.. Ne yapsam ne yapsam kizlar?

Bugun adet olamamin 3. Gunu ama henuz bir gelen yok .. Sabah test yaptim negatif .. Napsam yahu .. Butun belirtiler tamam en guclu belirtide sag kasikta agri ve bacagimi ceken bir sanci gibi.. Ne yapsam ne yapsam kizlar?
geç döllenme olmasın,senin yerinde olsam gider herifimin sırtına zopaynan vururum...beklemekten nefret ederim ne gevşek spermlerin varmış diye..:KK70::KK70::KK70:

arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı hamilelik belirtisi olarak genelde akıntının çoğalması deniyor peki herkezde de öylemi yani bende tam tersi kuruyum hatta regl günüm geçti ama test yapmaya cesaretim yok haftasonuna kadar beklicem kısmetse

Hayır canım herkeste öyle değil senin gibi kupkuru olup hamilelik öğrenen de var inşallah hamilesindir

To

tommbik ne oldu biliyormusun dün akşam yani battan 2 gün erken 1 tatlı kaşığı diyeyim adet kanamam oldu ve Sancı filan yok. Tam adet oldum derken Bıçak gibi kesildi şu an leke bile yok. Her zaman sabah ve sancılı olan adet 2 gün erken sancısız ve akşam oldu, devamı da gelmedi azcık aktı ve bitti...çok acayip Şeyler oluyor.

Sen test yaptın mı canım hamile olabilirsin

bugün artık idrar testinde çıkar cnm bnce yap merakın gitsin
Bugun idrar yaptim ya :KK43: cikmadi yarin mi gitsem cuma mii idrara bunaldim beklemekten yahuu :110:

geç döllenme olmasın,senin yerinde olsam gider herifimin sırtına zopaynan vururum...beklemekten nefret ederim ne gevşek spermlerin varmış diye..:KK70::KK70::KK70:

Hahahahhahahaahah :rolleyes: vallahi guldurdun beniiiiiii :KK70:aynen beklemekten artik kafamda kurmaya basladim bu ne yahuu gec dollenme ne kadar gec olur acaba :confused: beynim sorulardan karisti :KK70::KK30:

predctoru yaptım T çizgisi yatay oldu sonra silindi sonra silüetleşti...bi kaç kişiden daha duydum bu aralar yapanlardan onlarda da hatalı çıkmıştı...
Benim bat bugün, 2 gün önce akşam yaptım predctru senin ki gibi yatay çizgi çıktı kayboldu sonra tek çizgi silik çıktı sonra normal gebelik yaptım onda normal tek çizgi çıktı akşam az çişle

Bugun idrar yaptim ya :KK43: cikmadi yarin mi gitsem cuma mii idrara bunaldim beklemekten yahuu :110:

Hahahahhahahaahah :rolleyes: vallahi guldurdun beniiiiiii :KK70:aynen beklemekten artik kafamda kurmaya basladim bu ne yahuu gec dollenme ne kadar gec olur acaba :confused: beynim sorulardan karisti :KK70::KK30:
adetten 20 gün sonra öğrenen var o derece geç:KK53:

aslında kandan baktırsan kesin çıkar cnm valla meraktan kendimizi yiyip bitiriyoruz

X