Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ben bu ay düşünüyorum ama sakinim yani Çıldırdığım aylar 10 gün önceden başlayıp yaklasık 30 tane fln test yaptığım aylardı yine sabırsızım tabi ama en azından evi test mezarlığına çevirmedim Bu sefer en cool olduğum zaman ilişki zamanıydı hiç düşünmedim o niyetle fingirdemedim kocacımla Ama sadece bi kaç şey var ki beni dürtlüyo yine acaba olabilir mi diye

O koyu sarımsı kremden bir tık daha koyu akıntı bu ayda gelseydi kesin hamileyim diyecektim test yapmadan, ama senin için çok unutluyum 3-4 gün sonra test yaparsan çıkar canım inşallah :)

Kesin ve net hamile değilim canlar.
Adete 3 gün kala hamile olsam böyle çıkmazdı. Önemli olan katılmaktı diğer yarışmacılara başarılar dilerim
Kız lh bu allah seni napmasın tommbik allah allah ben gölge çizgi görüyorum senin gözlerin mi bozuk yzcaktım kalbim fırladı sanki bi an Demek o ki senin hcg testini pozitif gördüğümde neler olcak bende anlamış olduk Çok istiyorum canım senin bi an önce hamiş haberini almak

ayy canım inşallah hcg'de de çizgiler göreceğiz ama şimdi değil. inşallah en kısa zamanda hamile kalırız tatlı tatlı bebişlerimiz olur :) ben hcg'de o çizgiyi görsem bütün apartmam duyar çığlıklarımı

Test mezarlığı güldürdün beni ya canım ben hiçbir ay test yapmadım sadece 2 ay önce adetim 3 gün geciktiğinde yapmıştım silik çizgi vardı ama adet oldum, test bana çok kötü oyun oynadı işte o günden beri adetim bir hafta geçmeden test yapmıcam diye söz verdim kendime, inşallah sözümü tutarım Ahhh o düştüler yokmu onlar zaten ne oluyorsa onlar yüzünden oluyor

O koyu sarımsı kremden bir tık daha koyu akıntı bu ayda gelseydi kesin hamileyim diyecektim test yapmadan, ama senin için çok unutluyum 3-4 gün sonra test yaparsan çıkar canım inşallah :)
Nezaman yumurtladığımı bi bilsem ama şimdi tereddüt ettim acaba şuanda mı yumurtluyorum diye. Tamam yumurtlama akıntısı gibi bişi geldi daha önce ama bu sefer çok geldi akıntı anlam veremedim. Çünkü yumurtlama dönemimde bile bukadar değildi sanki. Bi taraftan da adetimin 21. Günü bugün okadar ileri de atmaz diye düşünüyorum ayyyhhhh fenalık geldi anacım

Sen yine iyi canım ben geçen ay 8 tane testin gazabına uğradım hepsinde belirli sürelerde silik çizgiler çıktı ama sonu hüsran oyüzden bende yapmıcam artık

Gördüm canım silik çıkmış karışık bu saraçoğlu hocanın kadınlar için önerdikleri tüm bitkiler var daha bata var bekle bakalim
dayanamayıp bi daha test yaptım yine silik zor görüyorum.foto atsam görünmez bence.olmadı gibi hissediyorum kaç gündür umarım yanılıyorumdur.

Kesin ve net hamile değilim canlar.
Adete 3 gün kala hamile olsam böyle çıkmazdı. Önemli olan katılmaktı diğer yarışmacılara başarılar dilerim
Eğer yanlış görüyorsam sanki silik bir çizgi gördüm ama tam emin olamadım canım Rabbim tez zamanda hayırlısıyla sağlıcakla tüm isteyenlere yavrusunu kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah canım, içindede sana bana ve burdaki herkese nasip etsin Rabbim inşallah

inşallah canım ya ne üzüldüm bir bilsen resmen hayal kırıklığı gelsede şu kanama yeni heyecanlara yelken açsak
Ah tatlım çok iyi anlıyorum, ben en çok öğrendiğime üzülmüştüm keşke haberim olmasaydıda ilk gebelik heyacanımızı böle hüzünlü son bulmasaydı, kan testinden sonra pozitif olduğunu görünce eşimin gözleri doldu birbirimze sarıldık çok tuhaf bir duyguydu, ertesi gün elleri de çiçeklerle geldi filan tam böle hamilelik psikolojinse girdik ki... 3 gün sonra acı gerçekle karşılaştık ama olsun herşeyde bir hayır vardır deyip yolumuza baktık

Hımm evet değerler sağlıksız gebeliği gösteriyo o kesin de kanama olmaması enteresan cidden. Bak dedi dersin senin bi çocuğun olsun çok inatçı olcak bi türlü atmıyo kendini dışarı

Sen yine iyi canım ben geçen ay 8 tane testin gazabına uğradım hepsinde belirli sürelerde silik çizgiler çıktı ama sonu hüsran oyüzden bende yapmıcam artık
Bu testler yanılmaz diyolar ya, işte böyle yanılanları da gelir bizi bulur. En güzeli canım hiç test yapmamak. Bu belirti kovalama ve test yapma yüzünden iyice manyak oldum. Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkartmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…