Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

valla vardır okumuştum da bir kaç gün geçikir ne bileyim 4-5 gün gecikir. benim abarttı:))

ahaha sana kendimden örnek vereyim ben hamile kalmaya karar vermeden önce hiç regl tarihi hesaplamıyordum hani kaç günde olurum falan diye döngümden haberim yoktu bebeğe karar verdiğimiz ay adet tarihine yakın yani yumdan sonra korunmayı bıraktık o ay 34 günde adet oldum öncesinde hiç hesap yapmamışım ya sandım ki 34 günde adet oluyorum sonraki ay yani makul zamanları değerlendirdiğimiz ay 30. gün sabah test yaptım kopkoyu çıktı çizgi kana gittik değer 600 küsur amanın battan 4 gün önce bu değer kesin ikiz falan dedim :) doğumdan sonra farkettim ki benim döngü 28 günmüş 34e çıkması vücudun spermle tanışmasından olmuş yani ne kadar çok yazdım yahu parmaklarım ağrıdı :) :)

Ustune gormede cok ax leke gelirmis bende biraz geliyo ama herzamanki gibi degil kafam karisik ya bakalim yarin ne olacak

o durum da kişiden kişiye değişiyor canım ya herkesin bir olmuyor ki kimisi aylarca adet gördüm sanıyor yani sadece leke olmayabilir ama bu ay adeti görürsen önümüzdeki aya iyi çalış benim de son adetim çok farklı olmuştu hamile kalmadan önce ve bunu çok kişiden duydum

iyi de güzelim bu işler bire bine bakmıyor ki yum zamanı diye hesap ettiğimiz günlere de bakmıyor çok duyduk okuduk reglden hemen sonra veya bata 3 kala hamile kalanı gözünü seveyim yarın da sökülmezsen bir test yap yaa
Hic umut yok canim cok az oluyorum ama oluyorummmm yani saglik olsun

Hic umut yok canim cok az oluyorum ama oluyorummmm yani saglik olsun

ayh sen beni öldürücen ne karamsarsın kız tabi ki yoksa yoktur da bu kadar insanın lafına rağmen hala hastalık arıyorsun kendine sen kocanın yanına döndün mü bakim dönmediysen koşa koşa dön eşini özledin sen anladım ben seni :KK16:

ayh sen beni öldürücen ne karamsarsın kız tabi ki yoksa yoktur da bu kadar insanın lafına rağmen hala hastalık arıyorsun kendine sen kocanın yanına döndün mü bakim dönmediysen koşa koşa dön eşini özledin sen anladım ben seni :KK16:
Yok canim dugun var donmedim hep kotu gelir ya sagolun destegin icin valla moral veriyo burdaki canlar yarini bekliyoruzzzz simdi

zehraberil .!.:
Canim e2 düşük normalde adetin 3 günü bile bundan yuksek olur diğer değerlerinde pko falan var mi bilmiyorum ama yumurtlama günün yaklaşmış gibi görünüyor e2 için estrofem die bi ilaç var onu veriyi genelde doktorlar benim ki öyle yapmisti
Peki bu durum bebek olusumuna engel mi çok tedavi gördünüz mu siz

Yok canim dugun var donmedim hep kotu gelir ya sagolun destegin icin valla moral veriyo burdaki canlar yarini bekliyoruzzzz simdi

heh şöyle az umutlu ol canım benim yaa inşallah bebiş vardır öncelikle ama tabi bebiş değilse de napıyoruz hastalık aramıyoruz önümüzdeki aya sıkı çalışıyoruz çünkü bu tuhaf adet benzeri şeyi rahmin bebeğe hazır olduğu mesajı olarak kabul ediyoruz tamam mı anlaştık mı :) hadi göreyim seni

heh şöyle az umutlu ol canım benim yaa inşallah bebiş vardır öncelikle ama tabi bebiş değilse de napıyoruz hastalık aramıyoruz önümüzdeki aya sıkı çalışıyoruz çünkü bu tuhaf adet benzeri şeyi rahmin bebeğe hazır olduğu mesajı olarak kabul ediyoruz tamam mı anlaştık mı :) hadi göreyim seni
Tamam canim anlastik hayirlisi hepimiz icin

Ya bu ustune gorme nasil bi durum heryerde farkli bisey ysziyo olan var mi
Valla canim onu bende cok arastirdim. Bu ay da 2 gun erken gelince ovu testide koyuya yakin cikinca ve daha once hic olmayan gibi parlak kirmizi pihtisiz ve sulu bir kanamam olunca yine suphelendim. Bildigimiz gibi suresi ve sekli ayni adet olupta hamile olanda var ! 2 gun kahverengi akintisi olup bitende.

Valla canim onu bende cok arastirdim. Bu ay da 2 gun erken gelince ovu testide koyuya yakin cikinca ve daha once hic olmayan gibi parlak kirmizi pihtisiz ve sulu bir kanamam olunca yine suphelendim. Bildigimiz gibi suresi ve sekli ayni adet olupta hamile olanda var ! 2 gun kahverengi akintisi olup bitende.
Yani bu durumda sende nasil birsey var mi

Yani bu durumda sende nasil birsey var mi
bilmiyorum canim adetim bitti benim bu aksam. ama ben dunden beri siddetli bel agrisi cekiyorum sag kasigima ve sag bacagima vuruyor. gecmezse yarin doktora gitmeyi dusunuyorum. Bu arada dun bu suphelerle gebelik testide yapmistim. kil gibi ince bir golge vardi. bekledikten sonra daha da belirgin. Ama hala kil kadar ince golge gibi. T cizgisinin yeri diye dusunuyorum. Al bi marka. Ilk defa bu markadan yaptim o yuzden guvenemem.

bilmiyorum canim adetim bitti benim bu aksam. ama ben dunden beri siddetli bel agrisi cekiyorum sag kasigima ve sag bacagima vuruyor. gecmezse yarin doktora gitmeyi dusunuyorum. Bu arada dun bu suphelerle gebelik testide yapmistim. kil gibi ince bir golge vardi. bekledikten sonra daha da belirgin. Ama hala kil kadar ince golge gibi. T cizgisinin yeri diye dusunuyorum. Al bi marka. Ilk defa bu markadan yaptim o yuzden guvenemem.

canım çizgide pembelik var mıydı? bende de psikopatlık olduğu için adet sonrası test yapmıştım daha önce yaptığım testle aynı olmasına rağmen adet sonrası yaptığım testte çizgi çıktı ama pembe değil foto çekince anlaşılmıyordu bile o buharlaşma çizgisi dedikleri şey sanırım çizgi beyazsa gebelik değildir yani ama yine de için rahat etmiyorsa aklında hala şüphe varsa yarın tekrarla testi gerçi zaten dra gidecekmişsin ama bence umutlanma büyük ihtimal buharlaşma çizgisi çıkmışıtr. buarada al bi testi iyi diyordu burda bazı arkadaşlar hatta bir arkadaşın hamileliği diğer testlerden önce onda çıkmıştı

canım çizgide pembelik var mıydı? bende de psikopatlık olduğu için adet sonrası test yapmıştım daha önce yaptığım testle aynı olmasına rağmen adet sonrası yaptığım testte çizgi çıktı ama pembe değil foto çekince anlaşılmıyordu bile o buharlaşma çizgisi dedikleri şey sanırım çizgi beyazsa gebelik değildir yani ama yine de için rahat etmiyorsa aklında hala şüphe varsa yarın tekrarla testi gerçi zaten dra gidecekmişsin ama bence umutlanma büyük ihtimal buharlaşma çizgisi çıkmışıtr. buarada al bi testi iyi diyordu burda bazı arkadaşlar hatta bir arkadaşın hamileliği diğer testlerden önce onda çıkmıştı
Bende cizginin yeridir diye dusundugum icin sakinim canim. Ama bel agrim cok siddetliydi korkuttu beni. simdi belimin altina yastik koyunca hafifledi. Yarin devam ederse doktora gidicem.

Bende cizginin yeridir diye dusundugum icin sakinim canim. Ama bel agrim cok siddetliydi korkuttu beni. simdi belimin altina yastik koyunca hafifledi. Yarin devam ederse doktora gidicem.

git tabi ne de olsa konunun uzmanı onlar adetini normal oldun mu peki yoğunluk ve süre olarak

Bugun 5. Gunuydu ama aksam bitti. Ama benim normalde pihtili ve koyu kirmizi olurdu. Bu sefer taze kan gibi parlak pihtisiz ve suluydu. Korunmayi biraktiktan sonra son 3 aydir sure 4 5 gune dustu zaten. Onceden 6 7 diydi.

Bugun 5. Gunuydu ama aksam bitti. Ama benim normalde pihtili ve koyu kirmizi olurdu. Bu sefer taze kan gibi parlak pihtisiz ve suluydu. Korunmayi biraktiktan sonra son 3 aydir sure 4 5 gune dustu zaten. Onceden 6 7 diydi.

anladım canım ozaman bence sen yarın ağrın devam etmese de git dra. benim de seninkine ucundan benzeyen bir durumum oldu geçen gün ben ameliyat oldum 3 ay önce rahim ağzından hamile kalmamam gerekiyor bir süre en son bu ay hamilelik şüphesiyle kafayı yiyince dk hapı başladım ameliyattan sonra bazen ara kanamalarım oluyordu zaten normalmiş de ama dk hapı kullanmaya başladıktan sonra 2 kez ara kanamam oldu diğerleri gibi koyu kırmızı değil senin söylediğin gibi sanki elim kesildiğinde akan gibi kırmızı temiz kan geldi çok yadırgadım ben hayatımda ilk kez böyle kanama gördüm benim dr kontrolüm de 1 ay sonra ozamana kadar tekrar eder mi bilmiyorum ama ederse gittiğimde ben de sorucam druma lafı çok uzattım kusura bakma bir de benim kan afedersin çamaşırıma bulaşınca da aynı normal kan bir yere bulaştığında nasıl kararır öyle kararıyordu adet kanı kararmaz ya hani seninki nasıl oldu?

kızlar biliyorum hepiniz uyuyorsunuz burada akşam 8. ve ben ovulasyon testi yaptım 2 çizgiyi yakaladım. resmen 25 gündür test yaptım hep silikti hep bugün öylesine yapayım dedim. ama asıl sorun yumrtlayacak mıyım, yoksa gebelik mi var çünkü son adetimden 35 gün geçti. düzenli olsam tamam diycem oldu bu iş ama geçen ay 44 günde geldi. ya şimdi yumurtluyorsam . ya da hcg azsa saptanamıyorsa da lh da çıktıysa ? kafamda deli sorular hcg testim negatifti dün gece. daha bi gün bile olmadı yarın tekrarlarım. alın testin fotosunu da ekliyorum. nolur ilk gören yazsın :)))

Eklentiler

• IMG-20150506-WA0030.jpg
    IMG-20150506-WA0030.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 116
X