Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

9. Ayida bitirdim ve bu ayda bos . rabbim beni mi demiyo demekten alamiyorum kendimi. Tum sabrim tukendi psikolojim bozuldu. Doktorada gittim sorun yok dedi. Esim benim kadar sorun etmiyor. Niye dert ediyosun olur diyo. Bilmiyorumm napicagimi sasirdim...

Benimde bu ay 9.denemem inşallah bu sefer olur bu ay kendime pek dikkat etmiyorum zaten bu da ovulasyon testlerim kızlar yorumlar mısınız

Eklentiler

• 20150512_101611-1.jpg
    20150512_101611-1.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 74
merhaba kızlar bir sorum olacak?bu ay yumurtlama günlerimi takip ederk denemelerimişz oldu.adetlerim çok düzenlidir.günü gününe olurum..bu ay 14 ünde olacaktım..ancak az önce akıntıyla karışık pempemsi bir akıntı geldi..erken hiç olmam normalde acaba adet mi oldum yoksa gebelik belirtisi olabilir mi???

merhaba kızlar bir sorum olacak?bu ay yumurtlama günlerimi takip ederk denemelerimişz oldu.adetlerim çok düzenlidir.günü gününe olurum..bu ay 14 ünde olacaktım..ancak az önce akıntıyla karışık pempemsi bir akıntı geldi..erken hiç olmam normalde acaba adet mi oldum yoksa gebelik belirtisi olabilir mi???
Yerleşme kanaması olabilir bi test yap bence evde

Bana neden kimse cevap vermiyor :KK43: kimsenin bilgisi yok mu bu konuda? İdrarda belli olması için illa regl gününün gelmesi mi gerekli şüpheli iliskiden kaç gün sonra belli olur idrarda?

Bana neden kimse cevap vermiyor :KK43: kimsenin bilgisi yok mu bu konuda? İdrarda belli olması için illa regl gününün gelmesi mi gerekli şüpheli iliskiden kaç gün sonra belli olur idrarda?
canımm bazı bayanlar ıdrada hastalıgınn 3 yada 4 gun kala bellı oluyorr bazılarındada hastalıgınn gectıkten sonra yada hastalıgının ılkk gunu de bellı olan var bu bunyeden bunyeye degısıyor kımınkıde 7 gun kala da ıdrarda bellı olanı da duymustummm o da erken gebelık testlerındenn ogrenılıyorr varmı suphelenıyormusun canımm

Genelde Adetten bir veya iki gun once yada sonra belli oluyormus canım kişiye ve dollenmeye gore degisir. Kesin sonuc icin kan vermek daha mantıklı :))

Benim adetim 10 gun surer......15 gün falan TEMİZ kalırım hamileligimi adetim bittikten sonra 15 . günde idrar testinde çok silik bir cizgiyle öğrendim. ...normal internetten aldığım testlerle.....

canımm bazı bayanlar ıdrada hastalıgınn 3 yada 4 gun kala bellı oluyorr bazılarındada hastalıgınn gectıkten sonra yada hastalıgının ılkk gunu de bellı olan var bu bunyeden bunyeye degısıyor kımınkıde 7 gun kala da ıdrarda bellı olanı da duymustummm o da erken gebelık testlerındenn ogrenılıyorr varmı suphelenıyormusun canımm
Adet ne zaman olacağımi bilsem yapcam aslında ama benim 20 haftalık erken doğumum oldu bebeğim yasamadi ondan sonra doğru düzgün adet olamadım 2 ay sonra 9 gün şeklinde lekelenmem oldu büyük ihtimal adetti bittiği gün ilişki oldu hamile kalmaya hazır değilim korkuyorum ama yinede ya kaldiysa diye içimde şüphe var adet bittiği gün zor hamile kalmak ama düşüğün ayağı içinde olur diyorlar bilemedim yapsam test 2 hafta geçince belli olur mu acaba

X