Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Biraz bekle istersen dayanabilirsen daha bata varmış canım ama dayanamıycam diyosan yap bakalım ne çıkacak

eren sonuç verenler var galiba buralardan okuyorum ondan mı alsam beklesemmi amannn kafam karıştı vallahi göğüslerimin ağrısı çok arttı bi de sanki hamile gibi hissediyorum kendimi

Tabi ki oyle ama dayanmak cok zor. Rabbim sabor versin ama bir an once bebis versin artik. 2 senelik evliyim daha ne kadar bole gidicek ki

sana yardımcı olabaıldıysemm ne mutlu bana testı ne zaman yapacaksınn pekı
Evet canım çok teşekkür ederim hamilelikten önceki adetime göre haftaya pazartesi adet olmam gerekiyo şüpheli ilişkinin üzerinden cuma günü 2 hafta geçmiş olacak 2 test alıp birini cuma yaparım adet olmazsam diğerinde pazartesi yaparım hayırlısı artık

hayırlısı canımm relax ol yapma sıkıntı gırme stresede azıcıkk rahat ol canıkomm benımm hayırlısı

kızlar merhaba;
benimde sorucagm bişi var, sat 23 nisan ama iki gündür göğüslerim çok agrıo,gebelikte bu kadar erken ağrı başlar mı acaba ???

pko var bende,normalde reglim40 gün civarı ama bu kadar erken hiö ağrımadı göğüslerim
yumurtlama dönemindede olabilir ağrıların ama 40gün civarıysa yumurtluyorda olamazsın diye düşünüyorum inş. vardır bebiş ama bu kadar erken belirti olmaz son adetinde farklılık var mıydı peki renginde miktarında falan?

gecen ay kolen kullanıp yumurta takibi yaptırmıstım ama olmadı. sonra 23 nisanda regl oldum. pko oldugu için değişiklik gösterebilio. yumurtlama varmı diye aslında ovulasyon testide yaptım dün ama silik çizgi vardı. bende anlamadım,bekleyip görcez ..teşekkürler yardımcı oldgn için cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…