Erken Hamilelik Belirtilerim

EylulMevsimi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
379
270
34
Merhaba kızlar . 1 buçuk senedir çocuk sahibi olmaya çalıştık. Bu fake hesabımla bu formu sürekli takip ettim ve benim de bir faydam dokunsun istedim. 4 haftalık hamileyim( 4 gün geciktim) işte belirtiler
- inanılmaz koku alıyorum. En küçük kokuları bile
- Akıntım olmadı ve bu beni çok üzmüştü ama herkeste olmuyor. Benim sadece yumurtlamadan 6 gün sonra yapışkan akıntım oldu ve sonra geçti.
- Bulantım yok kabızlık yok
-Diz ağrılarım 10 gündür var
- 8 gündür adet sancılarım var. Normal zamandan daha fazla. Bi sağda bi solda bi belde. Ama son günlerde iyice azaldı
- Arkadaşlar göğüs ucu hassasiyeti adet günü geçmeden oluşmadı bende. Öncesinde sadece adet olacakmış gibi şişti
Özetle kızlar tüm belirtiler adet belirtileri. Farklı belirtiler ancak adet tarihi geçtikten sonra ortaya çıkıyor. Belirti takibi yanıltır. 1 ay önce rahim filmi çektirdim ve onun hamilelikte artısı oldu bence. Aşılama yaptıracaktık hamile olduğumu öğrendik. Allah isteyen herkese hayırlı vakitte nasip etsin

Çok sevindim senin adına sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar adetim 2 gündür gecikti fakat bende hiç bir belirti yok sadece 2gun önce sol kasıgim çok agriyodu geçti ve sağ goysumun ucu aracara sızlıyor ama çok değil test yapsammi yoksa adet olurmuyum negatif cikicak diye korkuyorum hiç belirti
yasmadan hamile olan varmi

Ben belirti yaşamadım öncesinde

Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ama normal hamilelikten tek farkı anne karnında döllenmemesi şuan 29.haftadayım tranferim tam yumurtlama günü yapıldı üç gün sonra acayip sırt bel kasık ve bacak ağrıları başladı doktor 4 gün istirahat verdi ama ben yatamıyordum sırt ağrısından ama oturamıyordum da bu ağrılar belki ilaçlara bağlıydı bilmiyorum ama bendeki belirtiler akıntı ve uyku haliydi kan testinden çok sonra bulantı kusma göğüs hassasiyeti gibi belirtiler ortaya çıktı yani herkeste farklı belirtiler ortaya çıkabilir anne olmak isteyenler belirtilere çok takılıp morallerini bozmasınlar Rabbim vakti saati geldiğinde nasip eder

Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin

Tebrik ederim sağlıkla sihhatle kavuşun insallah bebeğinize cok sevindim sizin adınıza darısı bizlere inşallah hepimizin bu haberi alması dileğimle ❤

Çok sevindim canım herkese versin inşallah

Son 2 aydır reglim 7 gün atıyordu bu ay ise bugün 13.gün adet olmuşum değilde sanki bitiyormuşum gibi bir kanama denirse kanamam var. Bu süreçte 2 kez gebelik testi yaptım bişey çıkmadı. Aşırı bel ağrım var iki gün öncede böbreklerim sancımıştı yarın için kadın doğuma randevu aldım ama ne diyeceğimi de bilmiyorum bir yanım hamile olmak istiyormuş onu anladım bir yanım çok korkuyor sizce yaşanan tecrübelerinizden bendeki durum ne olabilir

Benim adet olmam gereken tarihten 4 gün önceki erken gebelik testin negatif çıkmıştı ama 2 gün gecikmedeki kan testim pozitif. Bence yine de gidin doktora. Yumurtlama zamanı neden değişiyor onu da öğrenirsiniz. Adet düzensizliği varsa bi sebebi olmalı

Bakalım yarın belli olacak ne olduğu

Aslında bilmiyorum korkuyorum içinde bulunduğum sorunlardan dolayı bir yanım istiyor arada kalıyorum iki düşüncenin

Bende adet olucam diyordum o kadar emindimki çünkü kasık ağrım adet olmaya yakın oluşan ağrılar vardı göğüs hassasiyeti bende hep olurdu canım aşırı tatlı çekiyordu derken tavafuk hamile olduğumu öğrendim hiç beklemediğim bir anda oyuzden adet belirtileriyle bence ağrı ilk zamanlar.rabbim hayrla sağlıkla sizede isteyen herkese de nasip eylesin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…