Erken Hamilelik Belirtilerim

Bende adet olucam diyordum o kadar emindimki çünkü kasık ağrım adet olmaya yakın oluşan ağrılar vardı göğüs hassasiyeti bende hep olurdu canım aşırı tatlı çekiyordu derken tavafuk hamile olduğumu öğrendim hiç beklemediğim bir anda oyuzden adet belirtileriyle bence ağrı ilk zamanlar.rabbim hayrla sağlıkla sizede isteyen herkese de nasip eylesin inşaallah 🤗
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin🤲 aminn🤲 ☺️ben hâlâ adet olmadım ama hiç bir belirtide yok test yapmadım hâlâ 35 günü geçsin olmassam zaman yapmayı düşünüyorum hiç binbelirtim yok umufum yok çünkü ufakta olsa belirti olurdu dediklerinde geçti şimdi yok

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin🤲 aminn🤲 ☺️ben hâlâ adet olmadım ama hiç bir belirtide yok test yapmadım hâlâ 35 günü geçsin olmassam zaman yapmayı düşünüyorum hiç binbelirtim yok umufum yok çünkü ufakta olsa belirti olurdu dediklerinde geçti şimdi yok
Ay nasıl durabiliyorsun test yapmadan😀 benim 5 haftalık olacak bebek hala belirtim yok. Yapınca bize de haber ver😍

Aminnn🥰Rabbim sizede hayrla sağlıkla sihhatle nasip eylesin inşaallah💚

Merhaba kızlar . 1 buçuk senedir çocuk sahibi olmaya çalıştık. Bu fake hesabımla bu formu sürekli takip ettim ve benim de bir faydam dokunsun istedim. 4 haftalık hamileyim( 4 gün geciktim) işte belirtiler
- inanılmaz koku alıyorum. En küçük kokuları bile
- Akıntım olmadı ve bu beni çok üzmüştü ama herkeste olmuyor. Benim sadece yumurtlamadan 6 gün sonra yapışkan akıntım oldu ve sonra geçti.
- Bulantım yok kabızlık yok
-Diz ağrılarım 10 gündür var
- 8 gündür adet sancılarım var. Normal zamandan daha fazla. Bi sağda bi solda bi belde. Ama son günlerde iyice azaldı
- Arkadaşlar göğüs ucu hassasiyeti adet günü geçmeden oluşmadı bende. Öncesinde sadece adet olacakmış gibi şişti
Özetle kızlar tüm belirtiler adet belirtileri. Farklı belirtiler ancak adet tarihi geçtikten sonra ortaya çıkıyor. Belirti takibi yanıltır. 1 ay önce rahim filmi çektirdim ve onun hamilelikte artısı oldu bence. Aşılama yaptıracaktık hamile olduğumu öğrendik. Allah isteyen herkese hayırlı vakitte nasip etsin💕
Merhabalar bi sorum olucak beni adetim 31 Mart ta başladı 7 nisan da bitti o gün ilişki yaşadım 11 gün oldu göğüslerim acayip şişti bi anda çok şiştiler sanki adet olacakmışım gibi ama adetim yeni bitti bunun sebebi ne olabilir acaba fikriniz var mı

Adet bittiği gün ilişkiden hamile kalmak biraz zor ama Allahın işi hiç belli olmaz ☺️ muhtemelen yumurtlama dönemindesin ondan olabilir

Merhabalar bi sorum olucak beni adetim 31 Mart ta başladı 7 nisan da bitti o gün ilişki yaşadım 11 gün oldu göğüslerim acayip şişti bi anda çok şiştiler sanki adet olacakmışım gibi ama adetim yeni bitti bunun sebebi ne olabilir acaba fikriniz var mı
Yumurtlama gününüz ne zamandı? Takip ettiniz mi?

Yumurtlama gününüz ne zamandı? Takip ettiniz mi?
İlişkiden sonra şeffaf gibi sıvı geldi benden yani peçete ıslanıyordu komple sanki su dökülmüş gibi 2 gün sürdü ve sonra göğüslerimde önce batma vardı 1 hafta Sonrada şişmeye başladı ama benim yumurtlama zamanlarda göğüslerim şişmezdi adete yakın şişerdi ama bu sefer bi gariplik oldu adetim bitti 1 hafta sonra göğüslerim şişdi 🙂

İlişkiden sonra şeffaf gibi sıvı geldi benden yani peçete ıslanıyordu komple sanki su dökülmüş gibi 2 gün sürdü ve sonra göğüslerimde önce batma vardı 1 hafta Sonrada şişmeye başladı ama benim yumurtlama zamanlarda göğüslerim şişmezdi adete yakın şişerdi ama bu sefer bi gariplik oldu adetim bitti 1 hafta sonra göğüslerim şişdi 🙂
Canım ilişki sonrası o sıvılar çok normal. Hamilelikte göğüs şişmesinden ziyade göğüs ucu ağrıları oluyor ve bu ağrılar adet gecikmesinden sonra başlıyor.Ben de çok belirti takip etmiştim ve çok yıpranmıştım. Yapma bence bunu gününü bekle. İllaki kavuşursun Allahın izniyle yavruna💕 zamanın bile hayırlısı vardır

Ama testlerim yumurtlama göstermiyor abla
Canım ilişki sonrası o sıvılar çok normal. Hamilelikte göğüs şişmesinden ziyade göğüs ucu ağrıları oluyor ve bu ağrılar adet gecikmesinden sonra başlıyor.Ben de çok belirti takip etmiştim ve çok yıpranmıştım. Yapma bence bunu gününü bekle. İllaki kavuşursun Allahın izniyle yavruna💕 zamanın bile hayırlısı vardır
Ama benim ilginç olan şey adetim yeni bitti ve 11 gün oldu biteli neden tekrar göğüslerim şiştiki 😒

Adet bitiminden kaç gün sonra başladı belirtileriniz acaba☺️

X