Erken hamilelikte kanama :((

Amidalas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2013
157
63
34
Merhaba arkadaşlar.geçen hafta hamile olduğumu öğrendim.kan değerim 230 çıkmıştı.doktor haftaya gel keseyi görürüz demişti.bugün gittim ama dünden beri kahverengi akıntım var.çok az ama kesilmedi, bir de adet sancısı gibi sancım var. Bugün doktor baktı son adet tarihime göre kesemin çok küçük olduğunu söyledi.ama kan değerim de düşükmüş.geç döllenme olabilir veya boş gebelik olabilir dedi.kanamayı da çok önemsemedi progestan verdi ve haftaya belli olur ne olduğu dedi.çok korkuyorum kanamam da hala devam ediyor. Çok az ama geçmiyor
Benzer birşey yaşayan var mı aranızda? Herşey Allahtan ama insan üzülüyor boş gebelik olursa hayal kırıklığı yaşıycam.moralim çok bozuldu dua ediyorum inşallah geç döllenmedir diye.kafamda soru işaretiyle 1hafta beklemek o kadar zor geliyor ki.biraz moral verebilecek biri var mı aranızda?

Canım öncelikle meraba.bende aynı şeyleri yaşadım.gebe olduğumu öğrendikten bi hafta sonra lekeler gelmeye başladı ve kanamam oldu.aynı şekilde bende kese görünüyordu,progestanda verdi fakat kanamam geçmedi ve kendiliğinden düşük yaptım.önleyemedik yani.Sakın stres yapma seninki belki öyle değildir.ama kısmetinde varsa Allah yazdıysa bebeğin seninledir inşallah.

Canım öncelikle meraba.bende aynı şeyleri yaşadım.gebe olduğumu öğrendikten bi hafta sonra lekeler gelmeye başladı ve kanamam oldu.aynı şekilde bende kese görünüyordu,progestanda verdi fakat kanamam geçmedi ve kendiliğinden düşük yaptım.önleyemedik yani.Sakın stres yapma seninki belki öyle değildir.ama kısmetinde varsa Allah yazdıysa bebeğin seninledir inşallah.

Senin kanaman çok mu gelmişti az mı?Allah ne yazdıysa o olacak tabiki.üzülüyorum ben de elimde değil...

Senin kanaman çok mu gelmişti az mı?Allah ne yazdıysa o olacak tabiki.üzülüyorum ben de elimde değil...

ilk gün pembe leke geldi ikinci gün biraz fazla sonra normal edet oluyomuşum gibi gelmeye başladı canım.senin nasıl şimdi durumlar çok mu kan geliyor

ilk gün pembe leke geldi ikinci gün biraz fazla sonra normal edet oluyomuşum gibi gelmeye başladı canım.senin nasıl şimdi durumlar çok mu kan geliyor

Hayır benim dünden beri kahverengi bulaşmış gibi sanki yani ped falan kullanmıyorum peçeteyle idare ediyorum.hani adet biterken olur ya bulaşmış gibi, öyle oluyor

Hayır benim dünden beri kahverengi bulaşmış gibi sanki yani ped falan kullanmıyorum peçeteyle idare ediyorum.hani adet biterken olur ya bulaşmış gibi, öyle oluyor

iyi sevindim canım ozaman ablamınkide öyle olmuştu ama sağlıklı bebeği dünyaya geldi sorun çıkmadı.inşallah seninkide öyle olur.bence korkulcak bşy yok ilaçlarını da kullan birde bana ozaman istirahat vermişi dinlenmeni tavsiye ederim.

iyi sevindim canım ozaman ablamınkide öyle olmuştu ama sağlıklı bebeği dünyaya geldi sorun çıkmadı.inşallah seninkide öyle olur.bence korkulcak bşy yok ilaçlarını da kullan birde bana ozaman istirahat vermişi dinlenmeni tavsiye ederim.
Ay inşallah öyle olur :) ben dinleneyim mi dedim ama dr.dinlenmen çok bişey değiştirmez düşecekse zaten düşer engelleyemezsin dedi

arkadaşlar merhaba adetimin 1 gününde itibaren ateşimi ölçüyorum ki daha önceki aylardada ölçmüştüm normalde adet olsugum gün ateşim 36,3 ikinci günde 36,1 le kadar düşerdi ben dün 1 gün geçikmeli adet oldum ateşim 36,4 bugün ikinci günüm 36,7 cok yüksek düşmedi acaba implatasyon dedikleri bu olabilir mi zaten kanamam da cok az geliyor sadece tuvalete gidince 3 4 damla akıyor şimdi bana yardımcı olursanız cok sevinirim 2 yıldır çocuk istiyoruz herşey normal diyo doktorlar bu ay değişil bişey denedik hamile kalırsam sizlerle mutlaka paylaşıcam şimdiden teşekkürler

X