erken menapoz, amh 0,01 , yüksek fsh ile hamile kalan var mı ? umut ışığı olur musunuz bana ve benim

Merhaba..demek senin de öyle..benim 5.güne gidiyor; rahim iyi diypr dr yok tutmuyor tutmuyor kafayı yesim artık galiba vazgecmem lazım

Histeroskopi oldum polip alındı transfer oncesi kalınlık filan iyi dendi ama ekimde negatif oldu
Ben de iki gün önce negatifi aldım..rahim filmi öneren bir dr yok ;ben çektirecem galiba..ama senin dd sorun yokmuş..ne kaliteymiş yumurtalar bitirdi bizi;o kadar vitamin karışım boş çıktı sonuç

Antalya dayim.sizin adetler duzenli mi.amh kac
Valla 1,5 yıl önce 001 di sonra hayıtlar felan şu anda düzene girdi gibi..soğan kürleri yaptım saraçoğlu hayıt filan toparladı bayağı şükür ama sonuç yok..bundan sonra ne olur bilmiyorum umudum kalmadı yani

bayanlar amh 0,01 fsh yüksek dr yumurtan yok ddi son adetim 25 aralık. dr olmaz deyip hamile kalan var mı acaba bize umut ışığı olur musunuz ? neler yaptınız, tedavileriniz, deneyip memnun kaldıklarınız neler?
C life diye macun var sağlık bakanlığı onaylı kullanıp memnun kalmayan duymadım. Hastanede bı bayanla konuşmuştum. C life sonrası fsh 70 den 7 ye düştü dedi. Hiç yumurtam görünmezken 3 tane göründü dedi. Onada hemşire önermiş. Doktor degerlerinin düştüğünü görünce içeriğini ismini istemiş hatta.Hem her ay yumurtan olmayacak diye bişey yok. Bu ay olmaz diğer ay yumurtan olur.Takip lazım.Yumurtan olduğunu ay tedaviye baslarsin

Lütfen hala bu siteyi kullanıyor olun ve bu süreci bize anlatın

ya merhaba , pekı ne yaptınız hamıle kalmak ıcın bende erken menopozum. yenı prp yaptırdım doktorlar tasıyıcı anne olabılırsın dıyolar. fsh 25 amh. 0.01 bana yardım edın yasım 28 nolur
Aynı durumdayım üstüne üstlük bekarım yardımcı olurmsunuz gecen ıkı yılda olumlu bı degısıklık kaydettınızmı

Sonuc alabıldınızmı tedavıden

gerçekten bunu yaşamayan bilemez bende aynı durumdayım

Fsh benim de o civarlarda siz düşürmek için ne uyguladıniz

bayanlar amh 0,01 fsh yüksek dr yumurtan yok ddi son adetim 25 aralık. dr olmaz deyip hamile kalan var mı acaba bize umut ışığı olur musunuz ? neler yaptınız, tedavileriniz, deneyip memnun kaldıklarınız neler?
Merhaba. Bende aynı durumdayım. Bebek sahibi olabildiniz mi acaba?

Merhaba. Bende aynı durumdayım. Bebek sahibi olabildiniz mi acaba?
Merhabalar, hala aynı bebek sahibi olamadım. Hala ilaçla adet oluyorum, amh değerim yine düşük. Doktor tüp bebek yüzdesi düşük yumurta donasyonu önerdi Bnde başka doktora gitmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…